Sortuj po:

Wzrok i słuch

Zmysł wzroku i słuchu są jednymi z najważniejszych zmysłów, które posiada człowiek. Bez ich sprawności życie człowieka było by bardzo utrudnione. Dlatego warto jest dbać o te zmysły, aby jak najdłużej był w dobrej kondycji. Ta kategoria zawiera wiele środków leczniczych i suplementów diety wspierających wzrok i słuch. Spora część z nich regeneruje zmęczone oczy, które każdego dnia narażone są na niekorzystne czynniki wpływające na ich podrażnienie, zmęczenie i przekrwienie. Dostępne są także środki higieniczne dbające o higienę uszu oraz krople i suplementy, leczące różnego rodzaju infekcje uszne. 

Ginkofar 60 tabletek powlekanych

Lek Ginkofar w postaci 60 tabletek powlekanych 40 mg, zawiera wyciąg z liści miłorzębu japońskiego. Stosowany jest w profilaktyce i leczeniu zaburzeń krążenia mózgowego i obwodowego, miażdżycy naczyń, braku koncentracji myślowej, zaburzeń pamięci, zawrotów, bólów głowy, szumu w uszach, zaburzeń ukrwienia kończyn dolnych, upośledzenie słuchu i wzroku oraz w profilaktyce chorób układu sercowo- naczyniowego. W celu poprawy życia w łagodnej demencji.

Lutezan Omega 3 30 kapsułek

LUTEZAN OMEGA 3 jest suplementem diety zawierającym kompozycję karotenoidów czyli naturalnych przeciwutleniaczy, które są głównym źródłem witaminy A u człowieka, a także jest źródłem witamin oraz minerałów ważnych do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu, w szczególności wzroku, oraz plamki żółtej, która odpowiada za precyzyjne widzenie.

Hialeye 0,2% krople do oczu 10 ml

Hialeye  0,2% krople do oczu zawierające Hailuronian sodu o stężeniu 0,2%, bez konserwantów. Zapewniające optymalne nawilżenie, szybką ulgę dla oczu, długie utrzymanie się na powierzchni rogówki. Przeznaczone dla osób które codziennie narażone są na działanie czynników mogących prowadzić do wystąpienia Zespołu Suchego Oka, wielogodzinna praca przy komputerze, sztuczne oświetlenie, prowadzenie samochodu.

Ginkofar Forte 60 tabletek powlekanych

Ginkofar Forte w postaci 60 tabletek powlekanych 80 mg, zawiera wyciąg z liści miłorzębu japońskiego. Stosowany jest w profilaktyce i leczeniu zaburzeń krążenia mózgowego i obwodowego, miażdżycy naczyń, braku koncentracji myślowej, zaburzeń pamięci, zawrotów, bólów głowy, szumu w uszach, zaburzeń ukrwienia kończyn dolnych, upośledzenie słuchu i wzroku oraz w profilaktyce chorób układu sercowo-naczyniowego. W celu poprawy życia w łagodnej demencji.

Alleoptical krople do oczu, 10 dawek

Alleoptical krople do oczu w postaci 10 pojemników jednodawkowych. Substancją czynną jest kromoglikan. Stosowane podczas objawów alergii ocznych w celu ich łagodzenia i leczenia. Polecany podczas dolegliwości takich jak: świąd, pieczenie, zaczerwienienie, łzawienie, opuchlizna i stan zapalny oka. Substancja kromoglikan ma działanie przeciwalergiczne. Hamuje uwalnianie naturalnych substancji, które wywołują reakcje alergiczną. Łagodzi dolegliwości związane z całorocznym zapaleniem spojówek oraz sezonowym zapaleniem spojówek lub kataru siennego z objawami pieczenia, swędzenia, opuchlizny, zaczerwienienia i łzawienia. Przeznaczony dla dzieci i dorosłych.

Zuma Świetlik Plus krople do oczu 10 ml

Zuma Świetlik Plus krople do oczu 10ml. Zawierają wyciąg z rumianku, ze świetlika, wyciąg z bławatka i wyciąg z oczaru wirginijskiego. Stosowane są w celu złagodzenia podrażnień i zaczerwienień oczu spowodowanych długą pracą przed ekranem komputera, niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych takich jak: promienie słonecznie, wiatr, kurz, woda. Przynosi działanie łągodzące i kojące. Doskonale zmniejsza podrażnienia i zaczerwienienia oczu. Dba o odpowiednie nawilżenie oczu. 


Zacmin - 30 kapsułek

Zacmin jest suplementem diety w postaci 30 kapsułek. Stosowany jest u osób starszych z postępującą utratą ostrości widzenia, a także u innych osób dorosłych, które narażone są na działanie czynników zewnętrznych na narząd wzroku. Dzięki zawartym składnikom, suplement dostarcza niezbędnych substancji dla prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku. Zwalcza działanie wolnych rodników. Bierze udział w tworzeniu kolagenu potrzebnego do odpowiedniego działania naczyń krwionośnych. Przeznaczony dla dorosłych i młodzieży powyżej 18 roku życia.

Doppelherz aktiv Mocny Wzrok, 30 kapsułek

DoppelHerz aktiv Mocny wzrok to suplement diety w postaci 30 kapsułek. Zawiera w swoim składzie owoc borówki czarnej, bioflawonoidy cytrusów, luteinę oraz cynk i witaminę A. Preparat stosowany u osób, które chcą poprawić prawidłowe widzenie oraz ostrość wzroku. Polecany szczególnie osobom, które długo pracują przed monitorem komputera, kierowcom, osobom noszącym okulary i szkła kontaktowe, słabo widzących w nocy oraz osobom w podeszłym wieku. Preparat wspiera ostrość widzenia szczególnie w nocy i poprawia jakość widzenia. Uczestniczy w wytwarzaniu rodopsyny czyli barwnika odpowiedzialnego za prawidłowe widzenie. Poprawia mikrokrążenie w gałce ocznej oraz ją dotlenia. Dba o szczelność oraz elastyczność naczyń włosowatych w oku. Przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży.  

Doppelherz aktiv Na oczy Forte, 30 kapsułek

DoppelHerz na oczy Forte z luteiną i borówką to suplement diety w postaci 30 kapsułek. W składzie zawiera luteinę, zeaksantynę, borówkę czarną oraz cynk i witaminy A, C i E. Preparat przeznaczony jest do stosowania u osób zmagających się z uczuciem zmęczenia oczu, w tym osób które pracują długo przy komputerze, prowadzą pojazdy po zmroku, narażone są na sztuczne światło lub promienie słoneczne oraz dla osób starszych. Wspomaga proces widzenia i dba o prawidłową ostrość widzenia przez dostarczanie zeaksantyny i luteiny do plamki żółtej. Chroni oczy przed działaniem wolnych rodników, a także siatkówkę przed promieniami UV. Pomaga w produkcji światłoczułego barwnika, który jest potrzebny do prawidłowego widzenia po zmroku i przy złym oświetleniu. 

Lacrimal natura, krople do oczu - 10 ml

Lacrimal natura krople do oczu 10 ml. Zawiera naturalne, wodne wyciągi z zielonej herbaty, rumianku, oczaru i świetlika. Stosowane podczas podrażnienia i dyskomfortu spowodowanych czynnikami zewnętrznymi takimi jak klimatyzacja, suche powietrze, ogrzewanie, promienie słoneczne, wiatr, dym, kurz, woda chlorowana, kosmetyki. Wskazane są do stosowania także podczas zmęczenia oczu przez oglądanie telewizji, czytanie, prowadzenie pojazdów oraz noszeniem soczewek kontaktowych. Krople łagodzą uczucie dyskomfortu spowodowanego przez niekorzystny wpływ różnych czynników. Zmniejszają ból, zaczerwienienia, podrażnienia, łzawienie oczu. Wspomagają zmęczone oczy i chronią siatkówkę. Wykazują naturalne pH, przez co są bezpieczne dla oczu. 

Doppelherz aktiv Na oczy 15 mg Luteiny, 30 kapsułek

DoppelHerz na oczy z 15 mg luteiny to suplement diety w postaci 30 kapsułek. W składzie zawiera luteinę, zeaksantynę z kwiatów aksamitki, cynk i witaminy A, C i E. Preparat przeznaczony jest do stosowania u osób zmagających się z uczuciem zmęczenia oczu, w tym osób które pracują długo przy komputerze, prowadzą pojazdy po zmroku, narażone są na sztuczne światło lub promienie słoneczne oraz dla osób starszych. Wspomaga proces widzenia i dba o prawidłową ostrość widzenia przez dostarczanie zeaksantyny i luteiny do plamki żółtej. Chroni oczy przed działaniem wolnych rodników, a także siatkówkę przed promieniami UV. Pomaga w produkcji światłoczułego barwnika, który jest potrzebny do prawidłowego widzenia po zmroku i przy złym oświetleniu. Przeznaczony dla młodzieży od 12 roku życia i dorosłych.

Starazolin HydroBalance PPH, krople do oczu 10 ml

Starazolin HydroBalance PPH krople do oczu 2x5 ml. Stosowane są podczas podrażnienia spojówek przez soczewki kontaktowe, promienie słoneczne, chlorowaną wodę, wiatr, kosmetyki itp. Krople stosuje się także w przypadku zespołu suchego oka, obniżonej częstości mrugania spowodowanej np. oglądaniem telewizji czy czytaniem. Krople skutecznie i szybko nawilżają oczy. Łagodzą i koją podrażnienia. Zmniejszają uczucie zmęczonych oczu. Zapobiegają nawrotom dolegliwości związanych z suchością oka. 

Starazolin Complete krople do oczu - 10 ml

Starazolin Complete krople do oczu 10 ml. Zawierają w swoim składzie hialuronian sodu i deksopantenol. Stosowane u osób, które odczuwają suchość, zmęczenie, swędzenie, pieczenie, podrażnienie i łzawienie oczu. Także podczas obecności ciała obcego pod powieką bądź podczas pogorszenia widzenia, które jest skutkiem zmęczenia. Skutecznie i długotrwale nawilża, pielęgnuje i regeneruje powierzchnię oka. Po zastosowaniu łagodzą i koją objawy dolegliwości. Przywracają naturalną równowagę oka. Chronią przed nawracaniem wysychania i przyczyniają się do utrzymania oczu w dobrej kondycji. Krople nie zawierają sztucznych konserwantów. 

Fonix Ból Uszu, aerozol 15 ml

Fonix Ból Uszu spray 15ml. Stosowany jest podczas bólów ucha, podrażnień, infekcji oraz w przypadku nadwrażliwości na dźwięk. Zawarte w preparacie olejki lecznicze i wyciągi róślinne działają łagodząco na podrażnienia i infekcję uszua oraz koją ból. Zapobiegają takim dolegliwościom jak dyskomfort, ból, swędzenie uszu, infekcji, alergii a nawet utraty słuchu. Przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia i dorosłych.

Fonix Higiena Uszu, aerozol 30 ml

Fonix higiena uszu spray 30 ml. Stosowany w celu rozpuszczania i usuwania zalegającej woskowiny z uszu. Preparat rozpuszcza i usuwa nadmiar woskowiny. Rozprasza preparat w kanale słuchowym. Pomaga uniknąć nie przyjemnych dolegliwości związanych z zaleganiem woskowiny w uszach taki jak dyskomfort, ból, kaszel, w skrajnych przypadkach nawet utratę słuchu. Przeznaczony dla niemowląt po 3 miesiącu życia, dzieci oraz dorosłych.

Olivocap spray, 40 ml

Olivocap, spray 40 ml. Zawiera w swoim składzie squalan, olej z oliwek oraz olejek miętowy. Preparat w postaci sprayu, stosowany jest podczas nadmiernego gromadzenia się woskowiny usznej w kanale słuchowym. Polecany także w stanach zatkanego kanału słuchowego przez korki woskowinowe. Spray rozpuszcza nadmiar woskowiny, przez co pomaga jej wydostać się na zewnątrz. Ułatwia usuwanie korków woskowinowych. Równomiernie wnika do kanału słuchowego oraz nie wycieka na zewnątrz. Zapobiega ponownemu powstawaniu korków woskowinowych. Posiada przyjemny zapach. Może być stosowany u dzieci od 3 miesiąca życia. 

Optic Senior, 30 tabletek

Optic Senior suplement diety w postaci 30 tabletek. Preparat stworzony został przede wszystkim dla osób po 50 roku życia. W celu zadbania o ich wzrok i prawidłowe widzenie. Najbardziej narażone są osoby spędzające dużo czasu przed komputerem, pracujące w sztucznym świetle, długotrwale prowadzące pojazd oraz narażone na intensywne światło słoneczne. Uzupełnia w organizmie poziom cennych witamin i składników mineralnych odpowiadających za narząd wzroku. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i wspomaga ostrość widzenia. Chroni również plamkę żółtą przed zwyrodnieniem. Zmniejsza uczucie zmęczenie i znużenia, które powoduje ciągłe koncentrowanie wzroku. 

Otoargent, krople do uszu 15 ml

Otoargent krople do uszu 15 ml. Zawiera nanokoloid Ag oraz nanokoloid Cu. Preparat stosowany pomocniczo w przypadku stanów zapalnych ucha zewnętrznego przewodu słuchowego wywołanego przez grzyby lub bakterie. Efekt działania i skuteczności oparta jest na działaniu nanokoloidów srebra i miedzi. Wykazuje właściwości łagodzące dolegliwości związane ze stanem zapalnym. Przynosi działanie przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne. Tworzy trwałą powłokę ochronną. 

Olimp Gold Luteina, na oczy 30 kapsułek Flow Caps

Olimp Gold-Luteina jest suplementem diety w postaci 30 kapsułek Flow Caps. W swoim składzie zawiera skoncentrowany olej rybi standaryzowany na zawartość kwasu dokozahekaenowego (DHA) z grupy kwasów Omega-3 i wysokiej jakości luteinę i zeaksantynę, cynk oraz witaminy A i E. Przeznaczony dla osób dorosłych, które chcą dbać o prawidłowe działanie narządu wzroku. Szczególnie polecany podczas zaczerwienienia, światłowstrętu, łzawienia, pracy przy komputerze oraz dla osób w starszym wieku. Kwas DHA stanowi podstawowy strukturalny tłuszcz tkanek mózgowych, ośrodkowego układu nerwowego. Wspomaga proces widzenia i pracę oka, a także wspiera ostrość widzenia. Neutralizuje działanie wolnych rodników oraz chroni przed stresem oksydacyjnym.

Otoxaral, krople do uszu 10 ml

Otoxaral, krople do uszu 10 ml. Zawiera mieszaninę olejków takich jak: olejek parafinowy lekki, olejek terpentynowy, olejek geraniowy oraz olejek lawendowy. Preparat przeznaczony jest do stosowania u osób, które przechodzą zapalenie ucha zewnętrznego, któremu towarzyszy ból, świąd oraz wysięk nieprawidłowej wydzieliny. Krople zmniejszają obrzęk i ból towarzyszący stanom zapalnym. Rozmiękcza i rozpuszcza zalegającą w uszach wydzielinę oraz pomaga jej wydostać się na zewnątrz. Zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji w zewnętrznym przewodzie słuchowym. Oczyszcza i pielęgnuje kanały słuchowe. Przeznaczony do stosowania u dzieci o 1 roku życia i osób dorosłych.

Otovax, krople do uszu 20 ml

Otovax, krople do uszu 20 ml. Zawiera w swoim składzie mieszaninę olejków takich jak: olej parafinowy lekki, trójglicerydy średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych, olejek terpentynowy, butylohydroksytoluen. Preparat stosowany jest podczas zatkanych przewodów słuchowych przez nadmiar zalegającej wydzieliny oraz złuszczonego nagromadzonego naskórka. Polecany także w celu zapobiegania powstawania czopów woskowych, które wywołują stan zapalny. Krople doskonale zmiękczają i rozpuszczają nadmiar wydzieliny. Pomagają jej wydostać się na zewnątrz. Ułatwiają usuwanie czopów woskowych z ucha. Pomagają utrzymać uszy w czystości, a dodatkowo tworzą cienką warstwę ochronną, która chroni kanał uszny przed działaniem wody, która dostanie się do uszu. 

Olimp Luteina Bio-Complex, 30 kapsułek

Olimp Luteina Bio-Complex, suplement diety w postaci 30 kapsułek. Zawiera w swoim składzie Luteinę, Taurynę, Bioflawonoidy cytrusowe, Witaminę C, Cynk i Selen. Przeznaczony jest do stosowania przez osoby, które chcą zadbać o swój narząd wzroku, aby jak najdłużej pozostawał w zdrowiu. Polecany osobom pracującym długo przed ekranem komputera lub oglądającym długotrwale telewizję. Preparat usprawnia pracę narządu wzroku. Chroni wzrok przed działaniem promieniowania oraz inny niekorzystnych czynników. Chroni organizm przed stresem oksydacyjnym.

Olimp Gold Omega 3, 60 kapsułek miękkich

Olimp Omega-3 1000 mg, suplement diety w postaci 60 kapsułek miękkich. Zawiera w swoim składzie olej rybi, kwas eikozapentaenowy, kwas dokozaheksaenowy, kwasy omega-3 oraz witaminę E. Preparat stosowany jako uzupełnienie codziennej diety w kwasy tłuszczowe omega-3. Polecany osobom chcącym poprawić pracę układu sercowo-naczyniowego, mózgu oraz widzenia. Wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Produkt zawiera Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT) Omega-3, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie serca. Utrzymują odpowiedni poziom trójglicerydów. Wpływają na prawidłowe ciśnienie krwi, funkcjonowanie mózgu oraz widzenia. 

Olimp Hydrovision, krople nawilżające do oczu 10 ml

Olimp Hydrovision, krople nawilżające do oczu 10 ml. Zawiera w swoim składzie roztwór wodny składający się z hialuronianu sodu. Stosowany jest podczas podrażnień i zaczerwienień oczu, które spowodowane są np. niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, długotrwałym czytaniem bądź patrzeniem się w ekran komputera. Wskazany jest także podczas zapalenia powiek oraz w przypadku nieprawidłowego wydzielania się łez. Preparat doskonale nawilża powierzchnię oka. Pomaga w szybszej regeneracji nabłonka rogówki. Łagodzi uczucie suchości, bolesności oraz zmęczenia. Dba o oczu w przypadku stanów zapalnych. 

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.