Sortuj po:

Wzdęcia kolki i zaparcia

Bobotic Forte 20 mg, krople doustne o zapachu malinowym - 30 ml

Bobotic Forte wyrób medyczny w postaci kropli doustnych o zapachu malinowym 30 ml. Substancją czynną jest symetykon. Stosowany jest podczas zaburzeń żołądkowo-jelitowych z objawami wzdęć, uczucia pełności, odbijania, niestrawności i w przypadku za dużej ilości gazów w przewodzie pokarmowym. Wskazany również przed badaniami diagnostycznymi takimi jak badania radiologiczne i ultrasonograficzne oraz wziernikowanie żołądka i dwunastnicy. Zmniejsza napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazów zawartych w jelitach. Zmniejsza zbyt dużą ilość gazów, ułatwia ich łączenie i pękanie. Pomaga w wydalaniu gazów i efekcie łagodzi dolegliwości związane z wzdęciami. Przeznaczony dla niemowląt od 28 dnia życia i dzieci do 12 lat.

Xenna balance Junior - 10 saszetek

Xenna balance Junior jest wyrobem medycznym w postaci 10 saszetek z proszkiem do sporządzania roztworu doustnego. Zawiera w swoim składzie Makrogol 3350. Stosowany jest podczas problemów z wypróżnianiem się i zaparciami u dzieci, a także przypadkach nieregularnej pracy jelit. Preparat naturalnie reguluje pracę jelit. Zmiękcza masy kałowe, przez co pomaga w wypróżnianiu. Co jest bardzo ważne w przypadku dzieci, produkt nie powoduje skurczy, bólu brzucha ani nagłego parcia. Przeznaczony jest na dzieci od 6 miesiąca życia.

Laximama - dla kobiet w ciąży 20 szaszetek

Laximama to specjalna kompozycja błonników, które pochodzą z jabłek oraz babki jajowatej. Środek ten usprawnia funkcjonowanie układu trawiennego. Ma przyjemny smak owoców granatu. W szczególności polecany kobietom w ciąży, które mają problem z zaparciami oraz wzdęciami.

Delicol krople dla niemowląt - 15 ml

Delicol to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kropli dla niemowląt - 15 ml. Produkt stosowany jest w przejściowych dolegliwościach trawiennych, które powoduje nietolerancja laktozy w pożywieniu niemowląt. Preparat rozkłada laktozę zawartą w mleku i sprawia, że staje się lepiej przyswajalne, przez co eliminuje dolegliwości kolkowe. 

Humana benelife Acolic (rumianek i melisa) od 1go dnia życia - krople 30 ml

Humana benelife AColic jest suplementem diety w postaci kropli 30 ml. Zawiera w składzie rumianek, melisę oraz bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus acidophilus. Produkt stosowany jest w celu uzupełnienia równowagi jelitowej bakteriami kwasu mlekowego, a także stosuje się go podczas występowania wzdęć.

Produkt może być stosowany od 1 go dnia życia.

Dulcosoft Junior neutralny smak Płyn - 100 ml

Dulcosoft Junior wyrób medyczny - 100 ml płynu o smaku neutralnym. Głównym składnikiem jest makrogol 4000. Produkt stosuje się podczas objawowych zaparć, występowaniu twardych mas kałowych oraz w ostrych i przewlekłych zaparciach. Wyrób zmiękcza masy kałowe, co prowadzi do nasilenia perystaltyki jelitowej i ułatwia wypróżnianie. Przynosi ulgę i pomaga w prawidłowej pracy układu pokarmowego. 

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.