Sortuj po:

Włosy z łupieżem

Do włosów z łupieżem, należy podjąć radykalne kroki, aby jak najszybciej pozbyć się go z naszej głowy. Dostępne są odżywki do włosów, które zwalczają łupież oraz szampony przeciwłupieżowe, a także aerozole, którymi możemy spryskać włosy i skórę głowy. Łupież jest zmorą każdego człowieka, który musi się z nim zmagać. Dlatego potrzeba sięgnąć po odpowiednie preparaty, aby wyeliminować łupież raz na zawsze. 

Selsun Blue szampon przeciwłupieżowy do włosów tłustych 200 ml

Selsun Blue szampon przeciwłupieżowy do włosów tłustych 200ml. Zawiera disiarczek selenu. Stosowany u osób, które mają problem z przetłuszczającymi się włosami, a dodatkowo stosowany jest w celu eliminacji łupieżu. Szampon jest bardzo skuteczny w leczeniu łupieżu - hamuje nadmierne złuszczanie się, zaczerwienienie skóry i świąd. Wykazuje także działanie przeciwgrzybicze. Co jest bardzo ważne pielęgnuje włosy i zapobiega nawrotom łupieżu.


DX2 szampon przeciwłupieżowy w białej tubie dla mężczyzn - 150 ml

DX2 jest szamponem przeciwłupieżowym oraz przeciw wypadaniu włosów 150 ml. Zawiera w składzie klimbazol, pirokton olaminy, ekstrakt z drożdży piwnych, aloe barbadensis leaf juice oraz pantenol. Preparat stosowany jest u mężczyzn, którzy zmagają się łupieżem oraz osłabionymi i wypadającymi włosami. Szampon likwiduje widoczne oznaki łupieżu. Dokładnie i starannie myje włosy i skórę głowy usuwając złuszczony naskórek. Doskonale nawilża i łagodzi powstałe podrażnienia oraz zmniejsza uczucie swędzenia wywołanego przez łupież. Odżywia włosy i zapobiega ich wypadaniu. Dostarcza włosom i skórze głowy odpowiednich witamin i składników mineralnych. Pobudza odrastanie włosów, zwiększając ich objętość.

Pirolam szampon - 6 saszetek po 6 ml

Pirolam szampon przeciwłupieżowy 6 saszetek po 6 ml każda. Prepart stosowany jest przez osoby, które zmagają się z łupież występującym na skórze głowy. Wskazany jest także podczas osłabionych włosów i skóry głowy. Preparat doskonale radzi sobie z eliminowaniem łupieżu. Nie tylko likwiduje objawy łupieżu, ale także jego przyczynę. Dodatkowym działaniem jest poprawa kondycji włosów i skóry głowy. Oczyszcza włosy i skórę głowy oraz nawilża je, poprawiając rozczesywanie.


Pirolam Szampon przeciwłupieżowy witamny A + E - 150 ml

Pirolam szampon przeciwłupieżowy w butelce 150 ml. Preprat stosowany jest przez osoby, które zmagają się z łupież występującym na skórze głowy. Wskazany jest także podczas osłabionych włosów i skóry głowy. Preparat doskonale radzi sobie z eliminowaniem łupieżu. Nie tylko likwiduje objawy łupieżu, ale także jego przyczynę. Dodatkowym działaniem jest poprawa kondycji włosów i skóry głowy. Oczyszcza włosy i skórę głowy oraz nawilża je, poprawiając rozczesywanie.


Nivelium - szampon w kremie 150 ml

Nivelium szampon w kremie 150 ml. Zawiera w składzie ekstrakt z lilii białej, olej z rokitniki bogaty w witaminy A i E oraz D-pantenol. Preparat stosowany jest w celu mycia i pielęgnacji włosów i skóry głowy z objawami AZS i łuszczycy. Produkt doskonale oczyszcza włosy i skórę głowy, usuwając zanieczyszczenia ze środowiska oraz martwy naskórek. Nawilża skórę i chroni ją przed nadmiernym wysychaniem. Duży atutem szampony jest jego hipoalergiczność, która jest delikatna nawet dla bardzo wrażliwej skóry głowy. Łagodzi podrażnienia i zmniejsza łuszczenie się skóry. Pozytywnie wpływa ja włosy, odżywiając je i poprawiając ich wygląd. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia i osób dorosłych.

Zoxin-med szampon leczniczy 100 ml

Zoxin-med jest to leczniczy szampon przeciwłupieżowy - 100 ml. Zawiera substancję czynną ketokonazol. Produkt stosuje się podczas miejscowego zakażenia grzybiczego skóry drożdżakami Malassezia oraz łupieżu skóry głowy (w tym łupież pstry), a także w łojotokowym zapaleniu skóry. Szampon bardzo dobrze zwalcza drożdżaki z rodzaju Malassezia. Leczy łupież skóry głowy, także łupież pstry oraz usuwa łojotokowe zapalenie skóry (brązowawo-czerwone plamy na klatce piersiowej i na twarzy, które złuszczają się w postaci białych lub żółtych łusek). 

Nizoral 20mg/g - szampon 100 ml

Nizoral 20mg/g jest leczniczym szamponem przeciwłupieżowym 100 ml. Substancją czynną zawartą w produkcie jest ketokonazol. Szampon stosowany jest w dolegliwościach takich jak: łupież owłosionej skóry głowy, łojotokowe zapalenie skóry oraz łupież pstry wywołany przez Pityriasis versicolor czyli małe białe plamki na skórze klatki piersiowej. Lek przynosi działanie przeciwgrzybicze. Doskonale radzi sobie z różnego rodzaju łupieżem. Dba o włosy i skórę głowy, która po jego zastosowaniu staje się zdrowa i odżywiona. Przeznaczony jest dla osób powyżej 12 roku życia.

Capitis Duo Szampon przeciwłupieżowy i przeciwgrzybiczy - 110 ml

CAPITIS DUO jest szamponem o pojemności 110ml od firmy LeForsch . Ma działanie przeciwłupieżowe i przeciwgrzybiczne. Dzięki substancjom czynnym skutecznie zwalcza łupież oraz wspomaga w przypadku  łojotokowego zapalenia skóry głowy.

Long 4 Lashes Men - szampon przeciwłupieżowy dla mężczyzn 200 ml

Long 4 Lashes Men jest szamponem przeciwłupieżowym dla mężczyzn. Zawiera w składzie substancję czynną o nazwie cyklopiroksylamina, a także mocznik, olej arganowy oraz D-pantenol. Produkt przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy zmagają się objawami łupieżu oraz słabymi i zniszczonymi włosami. Szampon ma działanie przeciwłupieżowe, eliminuje łupież i hamuje jego powstawanie. Ma także działanie przeciwzapalne, łagodzi świąd oraz zmiękcza i złuszcza zrogowaciały naskórek. Dodatkowo po stosowaniu szamponu włosy stają się odżywione, mocniejsze, miękkie i lśniące. 

Versic Set Versic emulsja 110 ml + Capitis Duo szampon 110 ml

Zestaw zawierający Versic (emulsję przeciwgrzybiczo-złuszczającą) oraz Capitis Duo (szampon przeciwłupieżowy i przeciwgrzybiczy) zapewnia kompleksowe rozwiązanie w walce z łupieżem pstrym.

Versic – emulsja przeznaczona jest do eliminacji objawów łupieżu pstrego w obrębie skóry gładkiej (zazwyczaj tułowia), a szampon, Capitis Duo, zabezpiecza przed pozostawieniem utajonego zakażenia w obrębie owłosionej skóry głowy. Równoczesne zastosowanie obu preparatów zmniejsza szanse ponownego wystąpienia objawów łupieżu pstrego.

Nizoral 20mg/g - szampon 60 ml

Nizoral 20mg/g jest leczniczym szamponem przeciwłupieżowym 60 ml. Substancją czynną zawartą w produkcie jest ketokonazol. Szampon stosowany jest w dolegliwościach takich jak: łupież owłosionej skóry głowy, łojotokowe zapalenie skóry oraz łupież pstry wywołany przez Pityriasis versicolor czyli małe białe plamki na skórze klatki piersiowej. Lek przynosi działanie przeciwgrzybicze. Doskonale radzi sobie z różnego rodzaju łupieżem. Dba o włosy i skórę głowy, która po jego zastosowaniu staje się zdrowa i odżywiona. Przeznaczony jest dla osób powyżej 12 roku życia.

Nizoral 20mg/g - szampon 6 saszetek po 6 ml

Nizoral 20mg/g jest leczniczym szamponem przeciwłupieżowym w postaci 6 saszetek po 6 ml każda. Substancją czynną zawartą w produkcie jest ketokonazol. Szampon stosowany jest w dolegliwościach takich jak: łupież owłosionej skóry głowy, łojotokowe zapalenie skóry oraz łupież pstry wywołany przez Pityriasis versicolor czyli małe białe plamki na skórze klatki piersiowej. Lek przynosi działanie przeciwgrzybicze. Doskonale radzi sobie z różnego rodzaju łupieżem. Dba o włosy i skórę głowy, która po jego zastosowaniu staje się zdrowa i odżywiona. Przeznaczony jest dla osób powyżej 12 roku życia.

CAPITIS DUO Szampon przeciwłupieżowy 30 Sasz/5ml

CAPITIS DUO jest szamponem o działaniu przeciwłupieżowym i przeciwgrzybiczym. Dzięki zawartości dwóch substancji o działaniu przeciwgrzybiczym (ketokonazol oraz siarczek selenu) powiększono zakres skuteczności działania szamponu. W pudełku znajduje się 30 saszetek po 5ml .

Pharmaceris H H-Purin Dry specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy - 250 ml

Pharmaceris  H-Purin Dry to specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy do skóry wrażliwej oraz z pleblemem łupieżu suchego o pojemności 250 ml. Badania wskazują na:

 • 90% redukuje łupież
 • 70% zmniejsza świąd skóry

Zoxin-med szampon leczniczy przeciwłupieżowy - 60 ml

Zoxin-med jest to leczniczy szampon przeciwłupieżowy - 60 ml. Zawiera substancję czynną ketokonazol. Produkt stosuje się podczas miejscowego zakażenia grzybiczego skóry drożdżakami Malassezia oraz łupieżu skóry głowy (w tym łupież pstry), a także w łojotokowym zapaleniu skóry. Szampon bardzo dobrze zwalcza drożdżaki z rodzaju Malassezia. Leczy łupież skóry głowy, także łupież pstry oraz usuwa łojotokowe zapalenie skóry (brązowawo-czerwone plamy na klatce piersiowej i na twarzy, które złuszczają się w postaci białych lub żółtych łusek). 

Zoxin-med szampon leczniczy przeciwłupieżowy - 6 saszetek po 6ml

Zoxin-med szampon leczniczy przeciwłupieżowy - 6 saszetek po 6ml. Zawiera substancję czynną ketokonazol. Produkt stosuje się podczas miejscowego zakażenia grzybiczego skóry drożdżakami Malassezia oraz łupieżu skóry głowy (w tym łupież pstry), a także w łojotokowym zapaleniu skóry. Szampon bardzo dobrze zwalcza drożdżaki z rodzaju Malassezia. Leczy łupież skóry głowy, także łupież pstry oraz usuwa łojotokowe zapalenie skóry (brązowawo-czerwone plamy na klatce piersiowej i na twarzy, które złuszczają się w postaci białych lub żółtych łusek). 

Pharmaceris H H-Stimuclaris Specjalistyczny szampon o podwójnym działaniu - 250 ml

Pharmaceris H H-Stimuclaris to specjalistyczny szampon o podwójnym działaniu, stymulujący wzrost włosów i przeciwłupieżowy o pojemności 250 ml. Badania wskazują na:

 • 100% usuwa suche i tłuste łuski łupieżu
 • 90% zmniejsza tendencję do przetłuszczania się włosów
 • 90% zmniejsza świąd skóry głowy
 • 70% hamuje przedwczesne i okresowe wypadanie włosów
 • 90% głęboko oczyszcza skórę głowy z zanieczyszczeń
 • 90% likwiduje uciążliwy łupież
 • 100% działa kojąco
 • 100% koi podrażnienia
 • 90% przywraca niezbędny poziom nawilżenia

Pharmaceris H H-Purin Oily specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy - 250 ml

Pharmaceris H H-Purin Oily to specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy do skóry łojotokowej oraz z problemem łupieżu tłustego o pojemności 250 ml. Badania wskazują na:

 • 88% redukuje łupież
 • 75% zmniejsza świąd skóry

Pharmaceris H H-Stimupeel oczyszczający peeling trychologiczny - 125 ml

Pharmaceris H H-Stimupeel oczyszczający peeling trychologiczny do skóry głowy z problemem wypadania włosów i łupieżu o pojemności 125 ml. Badania wskazują na:

 • 90% złuszcza zrogowaciały naskórek
 • 90% skutecznie likwiduje nagromadzone sebum
 • 90% z zanieczyszczeń
 • 90% nie przetłuszcza włosów
 • 83% zmniejsza swędzenie skóry głowy
 • 70% zwiększa objętość włosów u nasady
 • 87% zmniejsza tendencję do przetłuszczania się włosów
 • 77% likwiduje uciążliwy i zalegający łupież i łuskę

L'biotica Ketoxin Forte szampon przeciwłupieżowy - 200 ml

L'botica Ketoxin Forte szampon przeciwłupieżowy - 200 ml. Substancjami aktywnymi są Octopirox, kofeina oraz kolagen. Przeznaczony jest dla osób, które zmagają się z łupieżem włosów. Szampon eliminuje nie tylko objaw łupieżu ale także jego przyczynę. Działa silnie przeciwbakteryjnie. Przywraca prawidłową mikroflorę skóry głowy, przez co nie dochodzi do nawrotów łupieżu. Dodatkowo odżywia cebulki włosów, dbając jednocześnie o ich wzrost i reaktywację naskórkową.  

L'biotica Ketoxin Med szampon przeciwłupieżowy Hypoalergiczny - 200 ml

L'biotica Ketoxin Med jest hypoalergicznym szamponem przeciwłupieżowym - 200ml. Substancjami aktywnymi są Octopirox, Ciclopirox oraz Mocznik. Przeznaczony jest dla osób, które zmagają się z łupieżem skóry głowy oraz jego częstymi nawrotami. Szampon skutecznie likwiduje objawy oraz zapobiega nawrotom przewlekłych dolegliwości nękających włosy i skórę głowy. Zapewnia równowagę mikroflory skóry, walczy z nadmierną suchością, swędzeniem i podrażnieniami. Oczyszcza głowę oraz zmniejsza łojotok.

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.