Sortuj po:

Włosy farbowane i z pasemkami

Do włosów, które są farbowane całościowo bądź tylko częściowo, należy dobierać preparaty i suplementy, które są przeznaczone właśnie do włosów farbowanych. Z tego względu, że takie środki mają w swoim składzie substancje, które nie będą zmywać farby, a dodatkowo będą odżywiać włosy, pod takim względem, że pofarbowane włosy potrzebują dodatkowych składników odżywczych. 

Klorane Szampon na bazie wyciągu z granatu - 200 ml

Klorane Szampon na bazie wyciągu z granatu - 200 ml. Przeznaczony jest do włosów farbowanych w celu wzmocnienia ich koloru oraz jego ochrony. Szampon wzmacnia kolor włosów, utrzymuje go i wiąże. Zapobiega blaknięciu. Kolor jest chroniony, odnowiony i promienny, a włosy odzyskują miękkość i blask. 

Klorane Szampon na bazie wyciągu z rumianku - 200 ml

Klorane Szampon ma bazie wyciągu z rumianku - 200 ml. Przeznaczony do włosów w odcieniu naturalnego blondu, z pasemkami, rozjaśnianych oraz farbowanych. Po zastosowaniu szamponu włosy są naturalnie rozjaśnione, odzyskują miękkość oraz połysk. Preparat oczyszcza włosy i skórę głowy oraz poprawia rozczesywanie nawet najbardziej delikatnych włosów. Polecany od 3 roku życia.

L'biotica Szampon rokitnikowy odbudowujący - 380 ml

L'biotica Szampon rokitnikowy odbudowujący - 380 ml. Zawiera w składzie olej z rokitnika, urban detox complex, mystic oil oraz proteiny z zielonego groszku. Przeznaczony jest w celu odbudowania i regeneracji włosów farbowanych i zniszczonych. Formuła oparta na oleju rokitnikowym oraz naturalnych składnikach zapewnia skuteczne i delikatne oczyszczenie włosów i skóry głowy. Po zastosowaniu włosy są pozbawione zanieczyszczeń, miękkie i lśniące.

Efekt na włosach:

  • odbudowa struktury włosa
  • intensywne nawilżenie
  • blask i sprężystoś
  • ćbez efektu obciążenia
  • elastyczność
  • ochrona koloru

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.