Sortuj po:

Włosy ciemne

DX2 przeciw siwieniu ciemnych włosów szampon dla mężczyzn - 150 ml

DX2 jest szamponem dla mężczyzn przeciw siwieniu ciemnych włosów 150 ml. Zawiera w składzie wyciągi roślinne z Krameria triandra, Sarothamnus scoparius i Juglans regia oraz wyciąg z drożdży piwnych, witaminy z grupy B oraz minerały. Preparat stosowany jest przez mężczyzn, którzy zmagają się z siwiejącymi włosami. Szampon zawiera składniki, które prowadzą do stopniowego przyciemniania włosów. Chroni włosy przed wpływem promieniowania słonecznego. Dba o odpowiednie nawilżenie, połysk i wygląd włosów. Regularne stosowanie przywraca włosom ich naturalny, ciemny kolor.

Starazolin HydroBalance PPH Promocja 30% TANIEJ krople do oczu 10 ml

Starazolin HydroBalance PPH krople do oczu 2x5 ml w promocyjnym opakowaniu 30% taniej. Stosowane są podczas podrażnienia spojówek przez soczewki kontaktowe, promienie słoneczne, chlorowaną wodę, wiatr, kosmetyki itp. Krople stosuje się także w przypadku zespołu suchego oka, obniżonej częstości mrugania spowodowanej np. oglądaniem telewizji czy czytaniem. Krople skutecznie i szybko nawilżają oczy. Łagodzą i koją podrażnienia. Zmniejszają uczucie zmęczonych oczu. Zapobiegają nawrotom dolegliwości związanych z suchością oka. 

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.