Sortuj po:

Układ nerwowy

Układ nerwowy jest bardzo skomplikowanym układem w organizmie człowieka. Jego prawidłowe funkcjonowanie jest nie zwykle ważne, ponieważ odpowiednia sprawność umysłowa pomaga w codziennym życiu. Odpowiada on za najważniejsze zmysły, takie jak: wzrok, słuch, smak, węch czy dotyk. W kategorii układ nerwowy znaleźć można wiele preparatów leczniczych i suplementów diety, które wspierają pracę mózgu i sprawność umysłową. Podczas okresów wzmożonego stresu, zmniejszają napięcie nerwowe, przez co wyciszają organizm i pomagają osobom cierpiącym na bezsenność. 

Bilobil Intense, 60 kapsułek twardych

Bilobil Intense lek roślinny w postaci 60 kapsułek twardych. Substancją czynną jest wyciąg z liści miłorzębu japońskiego. Stosowany w przypadkach z słabą pamięcią i sprawnością umysłową, szumu w uszach, zawrotów głowy, leczenia choroby naczyń obwodowych z objawami chromania przestankowego. Lek dzięki wyciągowi z liści miłorzębu japońskiego ma bardzo szerokie działanie. Dotlenia mózg i dostarcza mu glukozę. Rozszerza naczynia krwionośne, poprawia przepływ krwi, reguluje metabolizm oraz chroni komórki i tkanki przed uszkodzeniem.

Cardiamid z kofeiną krople, na układ nerwowy, pobudza - 100 ml

Cardiamid z Kofeiną, krople 100 ml. Zawierają w swoim składzie kofeinę, wyciąg z owoców głogu, wyciąg z korzenia szeń-szenia, wyciąg z nasion guarany oraz witaminę B6. Stosowany jest podczas wzmożonej aktywności psychofizycznej oraz podczas przemęczenia organizmu z uczuciem zmęczenia, braku energii i spadku witalności. Polecany także osobom chcącym wspomóc swoją koncentrację. Preparat zmniejsza zmęczenie psychiczne oraz zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Poprawia koncentrację i ogólną sprawność psychiczną. 


Cardiamid z kofeiną, na układ nerwowy, pobudza - 8 tabletek

Cardiamid z kofeiną to suplement diety, który w swoim składzie zawiera kofeinę. Pomaga ona w problemach z koncentracją. Wyciąg z guarany wpływa na zmniejszenie psychiczne, a magnez i witamina B6 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i zanurzenia. Dodatkowo witamina B6 poprawia metabolizm energetyczny.

Cravisol, płyn doustny 100 ml

Cravisol płyn 100ml. Zawiera 3 naturalne substancje czynne: wyciąg etanolowy ze świeżego kwiatostanu głogu, wyciąg etanolowy ze świeżego liścia melisy, wyciąg etanolowy ze świeżego ziela jemioły. Stosowany podczas łagodnych zaburzeń pracy serca na tle nerwowym, oraz wspomagająco u kobiet w okresie przekwitania. Działanie płynu polega na wyciszeniu i uspokojeniu organizmu. Pomaga w prawidłowej pracy serca oraz obniża ciśnienie krwi. Przeznaczony dla dorosłych i młodzieży powyżej 18 roku życia.


Doppelherz aktiv Lecytyna 1200 Forte, 30 kapsułek

DoppelHerz aktiv Lecytyna Forte 1200 to suplement diety w postaci 30 kapsułek. Zawiera w swoim składzie lecytynę oraz fosfolipidy. Stosowany podczas wzmożonego wysiłku umysłowego, w okresie zwiększonego stresu i napięcia nerwowego, a także w stanach przepracowania. Głównym zadaniem preparatu jest wspomaganie układu nerwowego, w okresach wzmożonego wysiłku umysłowego. Dostarcza odpowiednie substancje budulcowo-odżywcze do mózgu. Ma korzystny wpływ na proces uczenia się, koncentrację oraz regenerację układu nerwowego. Zmniejsza napięcie nerwowe i stres. Przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży.

Deprim Forte 20 kapsułek twardych

Deprim Forte jest lekiem w postaci 20 kapsułek twardych. Zawiera w swoim składzie suchy wyciąg z ziela dziurawca zwyczajnego. Stosowany jest głównie w leczeniu łagodnych depresji, ale także stanów takich jak: przygnębienie, uczucie wyczerpania, kłopoty z koncentracją czy zaburzenia snu. Działa przeciwdepresyjnie. Łagodzi objawy złego samopoczucia i stany obniżonego nastroju. Pomaga spokojnie spać i poprawia koncentrację. Lek przeznaczony jest dla osób dorosłych powyżej 18 roku życia. 

Doppelherz aktiv Na sen, 20 kapsułek

DoppelHerz aktiv na sen to suplement diety w postaci 20 kapsułek. Zawiera wyciąg z szyszek chmielu, wyciąg z melisy, wyciąg z lawendy i wit. B6. Stosowany jest przez osoby, które mają problemy z zasypianiem oraz zmagają się z niespokojnym snem, a także źle się czują po przebudzeniu. Najważniejszym czynnikiem w działaniu preparatu jest łagodzenie stresu, dzięki temu odpręża i relaksuje przez co pomaga zasnąć. Wspomaga prawidłowy przebieg snu i regeneruje układ nerwowy. Zmniejsza zmęczenie, dzięki czemu po przebudzeniu mamy dobre samopoczucie, bo czujemy się wypoczęci i zregenerowani. Przeznaczony dla młodzieży i osób dorosłych.

Doppelherz aktiv Na sen Forte, 20 tabletek

DoppelHerz aktiv Na sen Forte jest suplementem diety w postaci 20 tabletek. Zawiera wyciąg z szyszek chmielu, wyciąg z melisy, wyciąg z lawendy, melatoninę, magnez i witaminę B6. Suplement stosowany jest u osób, które mają problemy z zasypianiem oraz zmagają się z niespokojnym snem, a także źle się czują po przebudzeniu. Skraca czas potrzebny do zaśnięcia. Łagodzi stres i napięcie nerwowe, dzięki temu odpręża i relaksuje przez co pomaga zasnąć. Wspomaga prawidłowy przebieg snu i regeneruje układ nerwowy. Zmniejsza uczucie zmęczenia. Po przebudzeniu mamy dobre samopoczucie, ponieważ czujemy się wypoczęci i zregenerowani. Dzięki naturalnym składnikom produkt nie uzależnia. 

Doppelherz aktiv Na uspokojenie Forte, 20 kapsułek

DoppelHerz aktiv Na uspokojenie Forte to suplement diety w postaci 20 kapsułek. Zawiera wzmocnioną formułę w najwyższej dawce: wyciągu z różeńca, L-tryptofanu, magnezu, wyciągu z melisy, wyciągu z chmielu oraz witaminę B6 i B12. Stosowany u osób prowadzących aktywny tryb życia, narażonych codziennie na stres i napięcie nerwowe, odczuwającym uczucie przemęczenia oraz z problemami koncentracji. Preparat działa uspokajająco i relaksująco. Redukuje stres, zwiększa wydolność umysłową i poprawia koncentrację. Zmniejsza uczucie zmęczenia i pomaga zachować dobry nastrój. Przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży.

Doppelherz Vital Tonik 1000 ml

Doppelherz Vital Tonik jest suplementem diety w postaci płynu doustnego 1000 ml. Zawiera w swoim składzie naturalne wyciągi roślinne oraz wiele cennych witamin i minerałów. Wskazany jest dla osób, które chcą w sposób odpowiedni i szczególny zadbać o swoje serce i ogólne funkcjonowanie organizmu. Tonik korzystnie wpływa na pracę serca i naczyń krwionośnych. Wzmacnia siły witalne oraz wpływa relaksująco na układ nerwowy. Bierze udział w wytwarzaniu hemoglobiny oraz w transporcie tlenu przez krew. Redukuje uczucie zmęczenia. 

Ginkofar Extra - 60 tabletek

Ginkofar Extra to lek w postaci 60 tabletek powlekanych 240 mg. Zawiera kwantyfikowany wyciąg z liści miłorzębu japońskiego. Stosowany jest w celu poprawy zdolności poznawczych u osób starszych oraz w celu poprawy życia w łagodnej demencji.

Doppelherz Vital Tonik 750 ml

Doppelherz Vital Tonik jest suplementem diety w postaci płynu doustnego 750 ml. Zawiera w swoim składzie naturalne wyciągi roślinne oraz wiele cennych witamin i minerałów. Wskazany jest dla osób, które chcą w sposób odpowiedni i szczególny zadbać o swoje serce i ogólne funkcjonowanie organizmu. Tonik korzystnie wpływa na pracę serca i naczyń krwionośnych. Wzmacnia siły witalne oraz wpływa relaksująco na układ nerwowy. Bierze udział w wytwarzaniu hemoglobiny oraz w transporcie tlenu przez krew. Redukuje uczucie zmęczenia. 

Ginkofar Intense 120 mg, poprawia krążenie, 60 tabletek powlekanych

Ginkofar Intense to lek w postaci 60 tabletek powlekanych 120 mg. Zawiera kwantyfikowany wyciąg z liści miłorzębu japońskiego. Stosowany jest w celu poprawy zdolności poznawczych u osób starszych oraz w celu poprawy życia w łagodnej demencji.

Extraspasmina, 20 kapsułek twardych

Extraspasmina, lek w postaci 20 kapsułek twardych. Zawiera w swoim składzie naturalne i roślinne substancje takie jak: wyciąg suchy z kozłka, wyciąg suchy z liścia melisy, tlenek magnezu oraz witaminę B6. Stosowany jest podczas łagodnych napięć nerwowych oraz w problemach z zasypianiem i trudnościach ze spokojnym i nieprzerwanym snem. Naturalne składniki zawarte w preparacie mają korzystny wpływ na układ nerwowy. Rozładowują napięcie nerwowe i zmniejszają uczucie stresu. Przez co jednocześnie ułatwiają zasypianie i likwidują zaburzenia senne. Pomagają przespać całą noc bez zbędnego częstego przebudzania się. Przeznaczony do stosowania dla dzieci powyżej 12 roku życia i osób dorosłych. 

Ginkofar 60 tabletek powlekanych

Lek Ginkofar w postaci 60 tabletek powlekanych 40 mg, zawiera wyciąg z liści miłorzębu japońskiego. Stosowany jest w profilaktyce i leczeniu zaburzeń krążenia mózgowego i obwodowego, miażdżycy naczyń, braku koncentracji myślowej, zaburzeń pamięci, zawrotów, bólów głowy, szumu w uszach, zaburzeń ukrwienia kończyn dolnych, upośledzenie słuchu i wzroku oraz w profilaktyce chorób układu sercowo- naczyniowego. W celu poprawy życia w łagodnej demencji.

Ginkofar Extra - 30 tabletek

Ginkofar Extra to lek w postaci 30 tabletek powlekanych 240 mg. Zawiera kwantyfikowany wyciąg z liści miłorzębu japońskiego. Stosowany jest w celu poprawy zdolności poznawczych u osób starszych oraz w celu poprawy życia w łagodnej demencji.


Ginkofar Intense 120 mg, poprawia krążenie, 120 tabletek powlekanych (2x60)

Ginkofar Intense to lek w postaci 120 tabletek powlekanych 120 mg. Zawiera kwantyfikowany wyciąg z liści miłorzębu japońskiego. Stosowany jest w celu poprawy zdolności poznawczych u osób starszych oraz w celu poprawy życia w łagodnej demencji.

Ginkomag Plus Ginkobiloba Lecytyna Magnez B6 - 120 kapsułek Vege

Ginkomag Plus jest suplementem diety w postaci 120 kapsułek wegańskich. Zawiera w składzie ekstrakt z miłorzębu, lecytynę sojową, magnez, witaminę B6 i kwas pantotenowy. Produkt przeznaczony jest dla osób, które obciążone są nadmiernym wysiłkiem intelektualnym, psychicznym oraz osobom w podeszłym wieku. Suplement pozytywnie wpływa na funkcjonowanie mózgu u osób starszych. Wspomaga krążenie krwi w mózgu, równowagę psychiczną oraz wspiera dobre samopoczucie. Dba o sprawność umysłową, a także o odpowiedni metabolizm energetyczny.  Dla osób dorosłych.

Ginkoton Max 60 Tabletek

Ginkoton Max to suplement diety charakteryzujący się naturalnym składem. Działa na bazie wysokoskoncentrowanego ekstraktu z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), standaryzowanego na obecność ginkoflawonoglikozydów oraz laktonów terpenowych. Składniki te korzystnie oddziałują na funkcjonowanie mózgu. Usprawniają krążenie mózgowe, przyczyniając się do usprawnienia aktywności mózgu, czyli głównie procesów pamięciowych oraz funkcji poznawczych. Sprawiają, że osoby w wieku zaawansowanym lepiej i wyraźniej słyszą oraz widzą. Ginkoton Max ma postać tabletek przeznaczonych do stosowania doustnego.

Herbaya Ginko Biloba - 60 kapsułek pochodzenia roślinnego

Herbaya Ginko Biloba to suplement diety w postaci 60 kapsułek pochodzenia roślinnego. Zawiera w składzie ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginko Biloba). Suplement polecany jest w celu utrzymania dobrej pamięci i słuchu oraz zachowania prawidłowej sprawności umysłowej. Produkt wspomaga utrzymanie dobrej sprawności umysłowej, jasności myślenia i funkcji poznawczych na co dzień. Dodatkowo wspomaga krążenie, przez co przyczynia się do utrzymania dobrego słuchu i wzroku. 

Olimp KofAktin forte + żeń-szeń, płyn doustny w ampułkach 25 ml

KofAktin forte shot + żeń-szeń o smaku pomarańczowym jest suplementem diety w postaci płynu doustnego zawartego w ampułkach 25 ml. Zawiera w swoim składzie kofeinę, ekstrakty z żeń-szenia koreańskiego i syberyjskiego, witaminy B6 i B12 oraz tiaminę i kwas pantotenowy. Preparat stosowany jest podczas uczucia zmęczenia i wyczerpania. Polecany jest dla osób, które pracują umysłowo, uczą się, są kierowcami lub są aktywni fizycznie. Produkt zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. Zwiększa sprawność umysłową, poprawiając koncentrację i pomagając w uczeniu się. Wspiera także funkcjonowanie mózgu.

Magnefar B6 Cardio 60 tabletek

Magnefar B6 Cardio suplement diety w postaci 60 tabletek. Zawarte w produkcie składniki są niezbędne dla odpowiedniej pracy ludzkiego organizmu m.in magnez utrzymuje równowagę elektrolityczną na odpowiednim poziomie, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Potas jako równie ważny składnik odpowiada za prawidłowe ciśnienie krwi i funkcjonowanie układu nerwowego. Za to witamina B6 jak i kwas foliowy utrzymują odpowiedni metabolizm homocysteiny.

Magnefar B6 Junior płyn 120ml

Magnefar B6 Junior to suplement diety w postaci syropu 120ml o smaku malinowym. Stosowanym w poprawie pamięci i koncentracji. Pomaga w prawidłowym działaniu układu nerwowego, zmniejsza uczucie znużenia i zmęczenia. Pomaga także w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Zawiera witaminę B6 i magnez.

Magnefar Max B6 - 50 tabletek

Magnefar B6 Max jest suplementem diety w postaci 50 tabletek powlekanych. Zawiera w składzie dużą porcję magnezu oraz witaminę B6. Przeznaczony jest dla osób, które zmagają się z niedoborem magnezu i witaminy B6 w organizmie. Magnez i Witamina B6 dbają o prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Wspierają pracę mięśni, utrzymują równowagę elektrolitową, a także przyczyniają się w produkcji czerwonych krwinek. Mają pozytywny wpływ na funkcje psychologiczne. 

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.