Sortuj po:

Testy ciążowe i diagnostyczne

W tej kategorii odnajdziemy testy do domowego użytku, które mają zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny. Testy są zazwyczaj niedrogie i proste do wykonania. Wykonuje się je w oparciu o krew, mocz, kał, ślinę i nasienie.  Dostępne są testy ciążowe kasetowe, płytkowe lub strumieniowe, testy menopauzalne płytkowe, testy owulacyjne, testy do wykrywania bakterii i wirusów w organizmie, testy do wykrywania krwi utajonej w kale, testy do wykrywania narkotyków oraz jednorazowe testy do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Testy ciążowe i diagnostyczne w naszej aptece są w pełni bezpieczne oraz oryginalne. Należy jednak pamiętać, że do uzyskania wiarygodnego wyniku, potrzebna prawidłowego przeprowadzenia testu. 

Test ciążowy Quixx płytkowy

Test ciążowy Quixx. Jest prostym i szybkim testem ciążowym do domowego użytku. Wynik testu nie trwa dłużej niż 5 minut. Test wykrywa ciąże już po 7 dniach od zapłodnienia. Działanie polega na wykryciu w moczu obecności HCG, czyli hormonu produkowanego przez tkanki zarodka. 


Test ciążowy Clearblue ze wskaźnikiem tygodnia ciąży

Test ciążowy Clearblue CB9 ze wskaźnikiem tygodnia ciąży - 1szt. Test stosuje się w celu wykrywania ludzkiego hormonu (hCG), który występuje w moczu kobiet w ciąży. Jest bardzo czuł i dokładny w ponad 99,9%. Produkt posiada wskaźnik, w którym tygodniu ciąży znajduje się kobieta. Wykrywa ciążę od pierwszego dnia spodziewanej miesiączki. 

Clearblue Test Owulacyjny Cyfrowy - 10 testów

Clearblute jest cyfrowym testem owulacyjnym, którego jedno opakowanie pozwala na przeprowadzenie 10 testów. Badanie jest dokładne w 99% w wykrywaniu wyrzutu LH. Test określa 2 najbardziej płodne dni. Jest bardzo prosty w użyciu. 

Pink express test ciążowy strumieniowy super czuły

Pink express Strumieniowy test ciążowy domowego użytku. Produkt jest szybkim i wysoce czułym testem ciążowym, który wykrywa ludzkie gonadotropiny kosmówkowe (hCG), jest to hormon występujący w moczu kobiet w ciąży. Wykonanie testu jest bardzo proste, wystarczy końcówkę testu skierować pod strumień moczu, a wynik w postaci barwnych prążków w okienku wynikowym pojawia się już w ciągu 1-4 minut. 

Test ciążowy płytkowy Pink Super Czuły 1szt.

Pink Super Czuły test ciążowy płytkowy domowego użytku. Produkt jest szybkim i wysoce czułym testem ciążowym, który wykrywa ludzkie gonadotropiny kosmówkowe (hCG), jest to hormon występujący w moczu kobiet w ciąży. Wynik otrzymujemy już po minucie. Dokładność według badań laboratoryjnych wynosi ponad 99,9%. Jest bardzo prosty w użytku, ponieważ wystarczy nanieść 3 krople moczu na test. 

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.