Sortuj po:

Stylizacja i akcesoria

Pielęgnacja włosów nie kończy się tylko na szamponie czy odżywce, do kompleksowej stylizacji i pielęgnacji włosów potrzebne są także różnego rodzaju akcesoria. Takimi akcesoriami są szczotki, grzebienie, spinki oraz różnokolorowe gumki do włosów. Dzięki tym akcesoriom w łatwiejszy sposób rozczeszemy włosy po umyciu, bądź wymodelujemy je tak jak nam to odpowiada. Takie akcesoria możemy zabierać ze sobą gdzie chcemy, ponieważ nie zajmują dużo miejsca, a nigdy nie wiemy w jakiej sytuacji się znajdziemy. Więc warto mieć pod ręka grzebień lub spinkę czy gumkę do włosów, żebyśmy zawsze mogli zachwycać wyglądem. 

GlySkinCare Rozświetlający suchy olejek arganowy do ciała i włosów - 125ml

Nawilżająca, delikatna formuła suchego olejku arganowego natychmiast się wchłania nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Obecny w składzie olejek arganowy oraz witamina E nawilżają ciało pozostawiając je jedwabiście miękkie w dotyku. Olejek arganowy stosowany na wilgotne lub suche włosy pomoże wydobyć ich naturalne piękno i blask bez efektu obciążenia. Złote drobinki pięknie rozświetlą Twoje ciało i włosy.

GlySkinCare Suchy olejek arganowy do ciała i włosów - 125ml

Nawilżająca, delikatna formuła suchego olejku arganowego natychmiast się wchłania nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Obecny w składzie olejek arganowy oraz witamina E nawilżają ciało pozostawiając je jedwabiście miękkie w dotyku.

  • Nawilża
  • Szybko się wchłania
  • Lekka formuła

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.