Sortuj po:

Serce i układ krążenia

Podstawą prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu jest serce i układ krążenia, warto jest dbać o te czynniki. W naszej ofercie odnajdziecie państwo wiele różnych preparatów i suplementów diety, które dbają o serce i cały układ krążenia. Nasza oferta skierowania jest dla osób w każdym wieku i każdy odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Produkty, które można znaleźć w naszej aptece chronią przed zawałem lub pomagają w rekonwalescencji po nim, różnego rodzaju żele i maści pobudzają krążenie, zapobiegając jednoczesnemu powstawaniu żylaków i opuchlizn nóg. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

LipiForma 30 kapsułek

LipiForma jest suplementem diety w postaci 30 kapsułek. Jest środkiem specjalnego postępowania medycznego, odpowiadającego w szczególności za utrzymywanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, a także wspomaga prawidłowy metabolizm homocysteiny. Za prawidłowy metabolizm glukozy oraz składników odżywczych odpowiedzialny jest chrom. 

Oeparol olej z nasion wiesiołka, omega-6 - 60 kapsułek

Oeparol suplement diety składający się z 60 kapsułek. W swoim składzie zawiera tłoczony na zimno olej z nasion wiesiołka dziwnego, bogaty w kwasy tłuszczowe omega-6, kwas linolowy oraz kwas gamma-linolenowy. Kwasy te muszą być dostarczane z pokarmem, ponieważ nie są wytwarzane przez organizm człowieka. Dla osób które chcą wspomóc prawidłowe funkcjonowanie serca, układu krążenia i właściwy metabolizm cholesterolu.

LipiForma Plus 30 kapsułek

LipiForma plus jest suplementem diety w postaci 30 kapsułek. Jest środkiem specjalnego postępowania medycznego, odpowiadającego w szczególności za utrzymywanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, a także wspomaga prawidłowy metabolizm homocysteiny. Za prawidłowy metabolizm glukozy oraz składników odżywczych odpowiedzialny jest chrom. 

Ginkofar Forte 60 tabletek powlekanych

Ginkofar Forte w postaci 60 tabletek powlekanych 80 mg, zawiera wyciąg z liści miłorzębu japońskiego. Stosowany jest w profilaktyce i leczeniu zaburzeń krążenia mózgowego i obwodowego, miażdżycy naczyń, braku koncentracji myślowej, zaburzeń pamięci, zawrotów, bólów głowy, szumu w uszach, zaburzeń ukrwienia kończyn dolnych, upośledzenie słuchu i wzroku oraz w profilaktyce chorób układu sercowo-naczyniowego. W celu poprawy życia w łagodnej demencji.

Magne B6 Cardio 50 tabletek powlekanych

Magne-B6 Cardio jest suplementem diety w postaci 50 tabletek powlekanych. Zawiera magnez, potas, witaminę B1 i witaminę B6 oraz wyciąg z owoców głogu. Stosowany u osób chcących zadbać o prawidłowe funkcjonowanie serca i układu krwionośnego przez utrzymanie właściwego ciśnienia krwi. A także w celu uzupełnienia diety w magnez i potas. Reguluje ciśnienie tętnicze krwi, aby było zgodne z normą. Wspomaga proces wytwarzania erytrocytów. Dobrze wpływa na pracę tkanki mięśniowej oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca i całego organizmu. Przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. 

Ibalgin Sport krem 50 g

Ibalgin Sport jest lekiem w postaci kremu 50 g. Substancjami czynnymi leku są ibuprofen i heparynoid (heparyna). Stosowany jest w miejscowym leczeniu stanów zapalnych i przewlekłych chorób reumatoidalnych. Polecany jest podczas bólów stawów i kręgosłupa oraz w przypadku zakrzepowego zapalenia żył i przy różnego rodzaju urazach. Ibuprofen działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, zmniejsza obrzęk i stan zapalny chorego miejsca. Heparynoid natomiast przyśpiesza regenerację krwiaków i nasila działanie przeciwzapalne. Zmniejsza tworzenie się skrzepów. Miejscowo również przynosi działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Przeznaczony dla dzieci powyżej 12 lat i osób dorosłych. 

Doppelherz aktiv na wątrobę - 30 kapsułek

DoppelHerz aktiv na wątrobę to suplement diety w postaci 30 kapsułek. Zawiera w składzie skoncentrowany wyciąg z karczocha z cynaryną, olej z łososia, witamina E, B5 i B6. Stosowany w celu utrzymania prawidłowej pracy wątroby i jej regeneracji. Polecany podczas spożywania ciężkostrawnych potraw. Preparat reguluje i wspomaga pracę wątroby. Poprawia trawienie i zwiększa wydalanie cholesterolu z organizmu. Przyśpiesza odnowę komórek wątroby. Pobudza wydzielanie żółci przez wątrobę, co pomaga w usuwaniu zbędnych produktów przemiany materii. Wpływa pozytywnie na ogólną prace wątroby i układ krążenia. 

Doppelherz aktiv Koenzym Q10 Forte, 60 kapsułek

DoppelHerz aktiv Koenzym Q10 Forte to suplement diety w postaci 60 kapsułek. Zawiera koenzym Q10, 5 witamin z grupy B, witaminę C i E oraz cynk. Stosowany u osób chcących zadbać o swoje serce lub zmniejszyć zmęczenie organizmu i zwiększyć energię. Polecany jest szczególnie dla osób żyjących intensywnie, uprawiających sport oraz osobom po 40 roku życia. Z wiekiem poziom koenzymu Q10 zaczyna spadać, szczególnie w sercu. Dlatego należy stosować suplement DoppelHerz, w celu jego dostarczania. Przyczynia się do wytwarzania energii w komórkach. Zmniejsza uczucie zmęczenia organizmu i wspiera metabolizm energetyczny komórek. Dba i wzmacnia pracę serca. Poprawia funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

Cravisol, płyn doustny 100 ml

Cravisol płyn 100ml. Zawiera 3 naturalne substancje czynne: wyciąg etanolowy ze świeżego kwiatostanu głogu, wyciąg etanolowy ze świeżego liścia melisy, wyciąg etanolowy ze świeżego ziela jemioły. Stosowany podczas łagodnych zaburzeń pracy serca na tle nerwowym, oraz wspomagająco u kobiet w okresie przekwitania. Działanie płynu polega na wyciszeniu i uspokojeniu organizmu. Pomaga w prawidłowej pracy serca oraz obniża ciśnienie krwi. Przeznaczony dla dorosłych i młodzieży powyżej 18 roku życia.


Polocard, 60 tabletek dojelitowych

Polocard 150 mg lek w postaci 60 tabletek dojelitowych. Substancją czynną jest kwas acetylosalicylowy. Preparat jest wskazany w celu hamowania agregacji płytek krwi w profilaktyce chorób układu krążenia, które stanowią zagrożenie zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych, (zawał serca, choroba niedokrwienna serca) a także innych chorób przebiegających z tworzeniem zakrzepów w naczyniach. Wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz hamujące agregację płytek. Odgrywa istotną rolę w zapobieganiu powstawania zakrzepów. Przeznaczony dla dorosłych i młodzieży powyżej 16 roku życia.

Intractum Crataegi, płyn doustny 100 ml

Intractum Crataegi PhytoPharm płyn 100 ml. Substancją czynną leku jest etanolowy wyciąg ze świeżego kwiatostanu głogu. Stosowany podczas łatwego męczenia się oraz podczas leczenia początkowego okresu upośledzonej wydolności serca i w łagodnym stanie zwolnienia rytmu zatokowego serca. Działanie polega na zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach wieńcowych. Wzmocnieniu siły skurczu mięśnia sercowego oraz tonizowaniu krążenia wieńcowego. Przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6 lat po konsultacji z lekarzem.

Polocard 75 mg, 60 tabletek dojelitowych

Polocard 75 mg lek w postaci 60 tabletek dojelitowych. Substancją czynną jest kwas acetylosalicylowy. Preparat jest wskazany w celu hamowania agregacji płytek krwi w profilaktyce chorób układu krążenia, które stanowią zagrożenie zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych, (zawał serca, choroba niedokrwienna serca) a także innych chorób przebiegających z tworzeniem zakrzepów w naczyniach. Wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz hamujące agregację płytek. Odgrywa istotną rolę w zapobieganiu powstawania zakrzepów. Przeznaczony dla dorosłych i młodzieży powyżej 16 roku życia.

Intractum Visci PhytoPharm, płyn doustny 100 ml

Intractum Visci Phytopharm płyn doustny 100 ml. Substancją czynną leku jest wyciąg etanolowy ze świeżego ziela jemioły. Stosowany jest u osób, które zagrożone są nadciśnieniem tętniczym. Przeznaczony dla osób znajdujących się pod stałą kontrolą lekarza. Preparat reguluje ciśnienie tętnicze, tylko o osób chorych. U zdrowych osób jeśli ciśnienie jest odpowiednie nie zmniejsza jego wartości. Działa na śródbłonek i mięśniówkę naczyń. Przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 18 roku życia.

Olimp Ginkoflav forte, na pamięć 60 kapsułek

Olimp Ginkoflav forte jest suplementem diety w postaci 60 kapsułek. Zawiera w swoim składzie ekstrakt miłorzębu japońskiego. Przeznaczony jest do stosowana przez osoby dorosłe podczas osłabienia pamięci i koncentracji oraz w zaburzeniach krążenia mózgowego. Pomocny jest także w zaburzeniach ukrwienia kończyn. Poprawia krążenie krwi w mózgu i w kończynach. Zmniejsza napięcie i uelastycznia ściany naczyń krwionośnych. Wpływa na układ nerwowy, poprawiając pamięć, koncentrację oraz działa antyoksydacyjnie. Poprawia jakość słuchu i wzroku.

Olimp Venasid, 30 kapsułek

Olimp Venasid jest suplementem diety w postaci 30 kapsułek. W składzie znajdziemy ekstrakt ruszczyka kolczastego, witaminę C oraz hesperydynę z owoców Citrus aurantium L. Przeznaczony jest dla osób dorosłych jako środek wspomagający prawidłowe krążenie w naczyniach krwionośnych w nogach. Szczególnym przeznaczeniem są osoby odczuwające zmęczenie oraz ciężkość nóg. Dla osób prowadzących stojący lub siedzący tryb życia, a także posiadaczom cery naczynkowej. Działanie polega na wspomaganiu naczyń krwionośnych oraz na prawidłowym krążeniu krwi. Ogranicza obrzęk, zmniejsza uczucie ciężkości nóg. Łagodzi dolegliwości i przynosi ulgę. Pomaga w produkcji kolagenu, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. 

Olimp Omega 3 plus wit.E, 120 kapsułek miękkich

Olimp Omega 3 plus wit.E jest suplementem diety w postaci 120 kapsułek miękkich. Zawiera kwasy tłuszczowe Omega 3 oraz witaminę E. Do stosowania u osób chcących zadbać o swój układ sercowo-naczyniowy. Szczególnie polecany dla kobiet w ciąży oraz dzieci. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania serca, utrzymuje właściwy poziom trójglicerydów. Pomaga w prawidłowym utrzymaniu ciśnienia krwi oraz prawidłowego funkcjonowania mózgu, a także wspomaga zmysł widzenia. 

Detramax Plus, 30 tabletek powlekanych

Detramax plus suplement diety w postaci 30 tabletek powlekanych. Substancjami czynnymi są zmikronizowana diosmina i hesparydyna. Przeznaczony do wspomagania funkcjonowania naczyń krwionośnych oraz krążenia żylnego. Przynosi ulgę nogom przez wspomaganie krążenia żylnego oraz funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Wpływa korzystnie na układ sercowo-naczyniowy. Dba o prawidłową szczelność naczyń. Dodatkowo wykazuje właściwości przeciwzapalne oraz utrzymuje prawidłowy poziom cholesterolu.

Cardiol C, krople 40 g

Cardiol C krople doustne 40 g. Lek zawiera substancje czynne: nalewka z głogu i kozłka, nalewka konwaliowa mianowana, wyciąg z nasion kola i kofeinę. Stosowane w czynnościowych zaburzeniach serca, nerwicach naczyniowo-ruchowych, osłabieniu mięśnia sercowego, napadowym kołataniu, zwężeniu naczyń wieńcowych, zmianach starczych i miażdżycowych. Działanie polega na zwiększaniu siły skurczu mięśnia sercowego oraz zmniejsza częstotliwość jego skurczów. Zmniejsza napięcie mięśni gładkich w naczyniach krwionośnych i narządach wewnętrznych. Poprawia krążenie.

Venescin Forte, 30 tabletek drażowanych

Venescin Forte produkt leczniczy w postaci 30 tabletek drażowanych. Substancją czynną produktu jest wyciąg suchy z nasion kasztanowca zwyczajnego. Przynosi działanie przeciwobrzękowe oraz zwiększa tonus żył. Zmniejsza przepuszczalność naczyń włosowatych i zwiększa ich odporność mechaniczną. Stosuje się go w przewlekłej niewydolności żylnej różnego pochodzenia objawiającej się obrzękami, kurczami łydek, świądem, bólem i uczuciem ciężkości w nogach.

Venescin, 30 tabletek drażowanych

Venescin produkt leczniczy w postaci 30 tabletek drażowanych. Substancją czynną produktu jest wyciąg suchy z nasion kasztanowca zwyczajnego. Przynosi działanie przeciwobrzękowe oraz zwiększa tonus żył. Zmniejsza przepuszczalność naczyń włosowatych i zwiększa ich odporność mechaniczną. Stosuje się go w przewlekłej niewydolności żylnej różnego pochodzenia objawiającej się obrzękami, kurczami łydek, świądem, bólem i uczuciem ciężkości w nogach.

Herparin Hasco Forte, żel 35 g

Heparin-Hasco Forte żel 35 g. Substancją czynną żelu jest heparyna sodowa. Lek stosuje się miejscowo na skórę. Przynosi działanie przeciwobrzękowe, przeciwzapalne oraz przeciwzakrzepowe. Szybko łagodzi nieprzyjemne objawy towarzyszące żylakom kończyn dolnych, zakrzepowego zapalenia żył oraz obrzęków, stłuczeń, krwiaków podskórnych. Przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 lat.


Fortiven Activ Gel 2400, 30 g

Fortiven ActivGel 2400 żel 30 g. Substancją czynną żelu jest heparyna sodowa. Lek stosuje się miejscowo na skórę. Przynosi działanie przeciwobrzękowe, przeciwzapalne oraz przeciwzakrzepowe. Szybko łagodzi nieprzyjemne objawy towarzyszące żylakom kończyn dolnych, zakrzepowego zapalenia żył oraz obrzęków, stłuczeń, krwiaków podskórnych. Przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 lat.

Dobenox Forte, 30 tabletek powlekanych

Dobenox Forte w postaci 30 tabletek powlekanych. Substancją czynną jest wapnia dobezylan jednowodny. Działa on w śródbłonku ścian naczyń włosowatych, ścian żył oraz naczyń limfatycznych. Zwiększa napięcie ścian żył, zapobiegając zastojom krwi i tworzeniu się zakrzepów. Stosowany w leczeniu objawów przewlekłej niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych, żylaków kończyn dolnych oraz objawowym leczeniu żylaków odbytu. Przeznaczony dla osób dorosłych.

NATURELL Omega-3 500mg - 120 kapsułek

Naturell Omega-3 jest suplementem diety w postaci kapsułek. Preparat uzupełnia dietę w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3: EPA- kwas eikozapentaenowy, DHA- kwas dokozaheksaenowy. Tłuszcze stanowią najlepsze źródło energii z pośród wszystkich składników odżywczych. Kwasy tłuszczowe wpływają na prawidłowe funkcjonowanie serca. Ponadto, kwas DHA przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu i do utrzymania prawidłowego widzenia.

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.