Sortuj po:

Serce i układ krążenia

Podstawą prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu jest serce i układ krążenia, warto jest dbać o te czynniki. W naszej ofercie odnajdziecie państwo wiele różnych preparatów i suplementów diety, które dbają o serce i cały układ krążenia. Nasza oferta skierowania jest dla osób w każdym wieku i każdy odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Produkty, które można znaleźć w naszej aptece chronią przed zawałem lub pomagają w rekonwalescencji po nim, różnego rodzaju żele i maści pobudzają krążenie, zapobiegając jednoczesnemu powstawaniu żylaków i opuchlizn nóg. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Acard 75 mg - 60 tabletek

Acard 75 mg jest lekiem w postaci 60 tabletek dojelitowych. Zawiera w składzie kwas acetylosalicylowy jako substancję czynną. Produkt stosowany jest profilaktycznie w chorobach, które grożą powstaniem zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych. Lek ma za zadanie hamowanie zlepiania się płytek krwi, co zapobiega powstawaniu zatorów i zakrzepów żylnych. 

Anticholest Langsteiner - 30 kapsułek

Anticholest jest suplementem diety w postaci 30 kapsułek. Zawiera w składzie monakolinę K, cholinę oraz ekstrakt z karczocha. Produkt przeznaczony jest w celu utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Suplement dba o utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Utrzymuje odpowiednie stężenie cholesterolu we krwi. . Dodatkowo wspiera pracę wątroby - detoksykację. Pozytywnie wpływa na gospodarkę lipidową organizmu. Dla osób dorosłych.

Vitama Aspicont 60 tabletek

Vitama Aspicont 60 tabletek to lek, który stosowany w małych dawkach należy do grupy leków zwanych przeciwpłytkowymi. Płytki krwi to niewielkie komórki krwi, które są przyczyną powstawania zakrzepu krwi i które biorą udział w procesie zakrzepicy. Kiedy w tętnicy tworzy się zakrzep krwi, następuje zatrzymanie przepływu krwi i odcięcie dostępu tlenu. Jeśli taka sytuacja wystąpi w sercu, może to spowodować zawał serca lub dławicę piersiową, a w mózgu może wywołać udar. Lek może być stosowany jedynie profilaktycznie. Przed stosowaniem należy zapoznać się z ulotką leku.

Berimal Forte - 30 kapsułek

Berimal Forte jest suplementem diety w postaci 30 kapsułek. Zawiera w składzie polifenole z bergamoty Citrus bergamia Risso w formie ActiBPF. Produkt stosuje się w celu uzupełnienia w organizmie polifenoli, a także wsparcia układu krwionośnego i właściwego metabolizmu. Suplement dba o prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego, a także wspiera prawidłowy metabolizm. Uzupełnia codzienną dietę w przebadaną naukowo kompozycję polifenoli. 

Cardiol C, krople 40 g

Cardiol C krople doustne 40 g. Lek zawiera substancje czynne: nalewka z głogu i kozłka, nalewka konwaliowa mianowana, wyciąg z nasion kola i kofeinę. Stosowane w czynnościowych zaburzeniach serca, nerwicach naczyniowo-ruchowych, osłabieniu mięśnia sercowego, napadowym kołataniu, zwężeniu naczyń wieńcowych, zmianach starczych i miażdżycowych. Działanie polega na zwiększaniu siły skurczu mięśnia sercowego oraz zmniejsza częstotliwość jego skurczów. Zmniejsza napięcie mięśni gładkich w naczyniach krwionośnych i narządach wewnętrznych. Poprawia krążenie.

Cravisol, płyn doustny 100 ml

Cravisol płyn 100ml. Zawiera 3 naturalne substancje czynne: wyciąg etanolowy ze świeżego kwiatostanu głogu, wyciąg etanolowy ze świeżego liścia melisy, wyciąg etanolowy ze świeżego ziela jemioły. Stosowany podczas łagodnych zaburzeń pracy serca na tle nerwowym, oraz wspomagająco u kobiet w okresie przekwitania. Działanie płynu polega na wyciszeniu i uspokojeniu organizmu. Pomaga w prawidłowej pracy serca oraz obniża ciśnienie krwi. Przeznaczony dla dorosłych i młodzieży powyżej 18 roku życia.


Cholester - 30 tabletek

Cholester suplement diety - 30 tabletek. Zawiera w składzie monakolinę z fermentowanego czerwonego ryżu oraz sterole roślinne. Produkt stosuje się w celu utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Przeznaczony dla osób dorosłych. Suplement dzięki substancjom, które posiada w składzie pomaga utrzymać odpowiedni poziom cholesterolu we krwi. Korzystne działanie występuje przy spożywaniu dziennie 10 mg monakoliny K oraz co najmniej 0,8 g steroli roślinnych. 

CycloMax 150 mg - 30 kapsułek

CycloMax jest suplementem diety w postaci 30 kapsułek. Zawiera w składzie 150 mg ekstraktu z kłącza ruszczyka, ekstrakt z liści winorośli właściwej oraz Kwas L-askorbionowy. Produkt przeznaczony jest dla osób, które posiadają obrzęki nóg, odczuwają ich ciężkość oraz mają osłabione krążenie żylne. Suplement wspomaga pracę naczyń krwionośnych oraz ma korzystny wpływ na krążenie żylne. Zmniejsza obrzęk nóg, przynosi ulgę, a także sprawia uczucie lekkości nóg. Chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. 

CycloMax 150 mg - 60 kapsułek

CycloMax jest suplementem diety w postaci 30 kapsułek. Zawiera w składzie 150 mg ekstraktu z kłącza ruszczyka, ekstrakt z liści winorośli właściwej oraz Kwas L-askorbionowy. Produkt przeznaczony jest dla osób, które posiadają obrzęki nóg, odczuwają ich ciężkość oraz mają osłabione krążenie żylne. Suplement wspomaga pracę naczyń krwionośnych oraz ma korzystny wpływ na krążenie żylne. Zmniejsza obrzęk nóg, przynosi ulgę, a także sprawia uczucie lekkości nóg. Chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. 

Detramax Plus, 30 tabletek powlekanych

Detramax plus suplement diety w postaci 30 tabletek powlekanych. Substancjami czynnymi są zmikronizowana diosmina i hesparydyna. Przeznaczony do wspomagania funkcjonowania naczyń krwionośnych oraz krążenia żylnego. Przynosi ulgę nogom przez wspomaganie krążenia żylnego oraz funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Wpływa korzystnie na układ sercowo-naczyniowy. Dba o prawidłową szczelność naczyń. Dodatkowo wykazuje właściwości przeciwzapalne oraz utrzymuje prawidłowy poziom cholesterolu.

Diohespan Max 1000 mg - 30 tabletek

Diohespan Max 1000 mg jest lekiem w postaci 30 tabletek. Zawiera w swoim składzie diosminę jako substancję czynną. Preparat stosowany jest w przypadkach słabej wydolności krążenia żylnego kończyn dolnych. Polecany jest podczas dolegliwości takich jak: uczucie ciężkości nóg, bólu nóg oraz nocnych kurczy. Wskazany jest także podczas żylaków odbytu. Lek wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia żylnego w kończynach dolnych. Chroni naczynia oraz zwiększa napięcie naczyń żylnych. Wpływa na mikrokrążenie, zmniejszając przepuszczalność małych naczyń krwionośnych. Hamuje pękanie naczynek, które powodują nie estetyczne "pajączki na skórze".

Diohespan Max 1000 mg - 60 tabletek

Diohespan Max 1000 mg jest lekiem w postaci 60 tabletek. Zawiera w swoim składzie diosminę jako substancję czynną. Preparat stosowany jest w przypadkach słabej wydolności krążenia żylnego kończyn dolnych. Polecany jest podczas dolegliwości takich jak: uczucie ciężkości nóg, bólu nóg oraz nocnych kurczy. Wskazany jest także podczas żylaków odbytu. Lek wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia żylnego w kończynach dolnych. Chroni naczynia oraz zwiększa napięcie naczyń żylnych. Wpływa na mikrokrążenie, zmniejszając przepuszczalność małych naczyń krwionośnych. Hamuje pękanie naczynek, które powodują nie estetyczne "pajączki na skórze".


Diosminex Max 1000 mg - 30 tabletek powlekanych

Diosminex Max 1000 mg jest lekiem w postaci 30 tabletek powlekanych. Substancją czynną jest diosmina. Przeznaczony jest do stosowania podczas przewlekłej niewydolności krążenia żylnego. Lek zmniejsza uczucie ciężkości nóg, niweluje ich ból oraz łagodzi i całkowicie usuwa nocne kurcze nóg. Wspomaga ochronę naczyń krwionośnych oraz zwiększa ich napięcie. 


Diosminex Max 1000 mg - 60 tabletek powlekanych

Diosminex Max 1000 mg jest lekiem w postaci 60 tabletek powlekanych. Substancją czynną jest diosmina. Przeznaczony jest do stosowania podczas przewlekłej niewydolności krążenia żylnego. Lek zmniejsza uczucie ciężkości nóg, niweluje ich ból oraz łagodzi i całkowicie usuwa nocne kurcze nóg. Wspomaga ochronę naczyń krwionośnych oraz zwiększa ich napięcie. 

Diosmitrin - 60 tabletek

Diosmitrin jest suplementem diety w postaci 60 tabletek. Zawiera w swoim składzie diosminę, wyciąg z ruszczyka kolczastego, witaminę C, hesperydynę oraz rutynę. Produkt stosowany jest podczas występowania problemów z krążeniem żylnym, któremu towarzyszą takie dolegliwości jak np. uczucie ociężałych nóg lub obrzęki. Suplement wspiera krążenie żylne, wzmacnia napięcia ścian naczyń krwionośnych, dzięki czemu zmniejsza obrzęk nóg. Daję ulgę zmęczonym i ociężałym nogom. Dodatkowym działaniem jest dbanie o prawidłową budowę naczyń krwionośnych. 

Dobenox Forte, 30 tabletek powlekanych

Dobenox Forte w postaci 30 tabletek powlekanych. Substancją czynną jest wapnia dobezylan jednowodny. Działa on w śródbłonku ścian naczyń włosowatych, ścian żył oraz naczyń limfatycznych. Zwiększa napięcie ścian żył, zapobiegając zastojom krwi i tworzeniu się zakrzepów. Stosowany w leczeniu objawów przewlekłej niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych, żylaków kończyn dolnych oraz objawowym leczeniu żylaków odbytu. Przeznaczony dla osób dorosłych.

Kardio Complex Domowa Apteczka 30 tabletek

Kardio Complex Domowa Apteczka jest suplementem diety w postaci 30 tabletek. Zawiera w składzie monakolinę K, tiaminę, witaminę B6, kwas foliowy oraz witaminę B12. Produkt przeznaczony jest do stosowania w celu utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Suplement dba o  prawidłową pracę serca. Utrzymuje odpowiedni poziom cholesterolu i homocysteiny we krwi. Wspiera układ nerwowy oraz metabolizm energetyczny organizmu. 

Morwa biała complex - 200 tabletek

Morwa Biała Complex to suplement diety zawierający składniki, które stosowane są w celu utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi po posiłkach oraz wspomagają osoby chcące zadbać o prawidłową sylwetkę

Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.


Potas Max 300 mg Witaminy 50 tabletek

Potas Max 300 mg to suplement diety, który uzupełni niedobór potasu w organizmie. Opakowanie zawiera 50 tabletek powlekanych. Potas wpływa na prawidłowy układ krążenia i ciśnienia krwi. Ponadto prawidłowe funkcjonowanie mięśni i nerwów. Porcja dzienna to 3 tabletki.

Doppelherz aktiv Koenzym Q10 Forte, 60 kapsułek

DoppelHerz aktiv Koenzym Q10 Forte to suplement diety w postaci 60 kapsułek. Zawiera koenzym Q10, 5 witamin z grupy B, witaminę C i E oraz cynk. Stosowany u osób chcących zadbać o swoje serce lub zmniejszyć zmęczenie organizmu i zwiększyć energię. Polecany jest szczególnie dla osób żyjących intensywnie, uprawiających sport oraz osobom po 40 roku życia. Z wiekiem poziom koenzymu Q10 zaczyna spadać, szczególnie w sercu. Dlatego należy stosować suplement DoppelHerz, w celu jego dostarczania. Przyczynia się do wytwarzania energii w komórkach. Zmniejsza uczucie zmęczenia organizmu i wspiera metabolizm energetyczny komórek. Dba i wzmacnia pracę serca. Poprawia funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

Doppelherz aktiv na wątrobę, 30 kapsułek

DoppelHerz aktiv na wątrobę to suplement diety w postaci 30 kapsułek. Zawiera w składzie skoncentrowany wyciąg z karczocha z cynaryną, olej z łososia, witamina E, B5 i B6. Stosowany w celu utrzymania prawidłowej pracy wątroby i jej regeneracji. Polecany podczas spożywania ciężkostrawnych potraw. Preparat reguluje i wspomaga pracę wątroby. Poprawia trawienie i zwiększa wydalanie cholesterolu z organizmu. Przyśpiesza odnowę komórek wątroby. Pobudza wydzielanie żółci przez wątrobę, co pomaga w usuwaniu zbędnych produktów przemiany materii. Wpływa pozytywnie na ogólną prace wątroby i układ krążenia. 

Doppelherz aktiv Na serce - 30 kapsułek

Doppelherz aktiv Na serce jest suplementem diety w postaci 30 kapsułek. Zawiera w składzie olej z łososia, kwas foliowy oraz witaminy z grupy B. Produkt stosowany jest w celu poprawy funkcjonowania serca i naczyń wieńcowych. Suplement stabilizuje czynności bioelektryczną mięśnia sercowego oraz ma korzystny wpływ na ściany naczyń wieńcowych. Uzupełnia także dzienne zapotrzebowanie na kwasy Omega-3. 

Doppelherz Vital Tonik 1000 ml

Doppelherz Vital Tonik jest suplementem diety w postaci płynu doustnego 1000 ml. Zawiera w swoim składzie naturalne wyciągi roślinne oraz wiele cennych witamin i minerałów. Wskazany jest dla osób, które chcą w sposób odpowiedni i szczególny zadbać o swoje serce i ogólne funkcjonowanie organizmu. Tonik korzystnie wpływa na pracę serca i naczyń krwionośnych. Wzmacnia siły witalne oraz wpływa relaksująco na układ nerwowy. Bierze udział w wytwarzaniu hemoglobiny oraz w transporcie tlenu przez krew. Redukuje uczucie zmęczenia. 

Fortiven Activ Gel 2400, 30 g

Fortiven ActivGel 2400 żel 30 g. Substancją czynną żelu jest heparyna sodowa. Lek stosuje się miejscowo na skórę. Przynosi działanie przeciwobrzękowe, przeciwzapalne oraz przeciwzakrzepowe. Szybko łagodzi nieprzyjemne objawy towarzyszące żylakom kończyn dolnych, zakrzepowego zapalenia żył oraz obrzęków, stłuczeń, krwiaków podskórnych. Przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 lat.

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.