Sortuj po:

Rzuć palenie

Jak wiele osób już się pewnie o tym przekonało, rzucenie palenia nie jest wcale takie łatwe jak może się wydawać. Posiadamy w naszej ofercie środki, które dzięki temu, że w swoim składzie zawierają różne ilości nikotyny, pomagają odzwyczaić się od palenia. Środki te mogą być w postaci gumy do żucia, pastylek do ssania, czy dyskretnych plastrów, które nakleja się na ciało. Dzięki nim dużo łatwiej można rzucić palenie i cieszyć się zdrowiem. Proces rzucenia palenia zazwyczaj trwa kilka tygodni, w tym czasie regularnie dostarcza się organizmowi coraz mniejszą dawkę nikotyny, aż do całkowitego jej wyeliminowania. 

NiQuittin Mini 4 mg, 60 tabletek do ssania

NiQuittin Mini 4 mg w postaci 60 tabletek do ssania. Substancją czynną jest nikotyna w postaci nikotyny z kationitem. Lek przeznaczony dla osób, które uzależnione są od nikotyny, zastępują część nikotyny, którą uzależniony czerpał z palenia papierosów. Tabletki zmniejszają chęć zapalenia papierosa. Łagodzą objawy związane z odstawieniem papierosów takie jak rozdrażnienie i złe samopoczucie. Tabletki NiQuittin MINI nie zawierają chemicznych substancji, tych które zawarte są w papierosach np. substancji smolistych, tlenku węgla i innych trucizn. 


NiQuitin przezroczysty - plastry stopień 1, 7 szt.

NiQuitin przezroczysty - plastry stopień 1. Substancją czynną jest nikotyna . Lek przeznaczony dla osób, które uzależnione są od nikotyny, plastry zastępują część nikotyny, którą uzależniony czerpał z palenia papierosów. Zmniejszają chęć zapalenia papierosa. Łagodzą objawy związane z odstawieniem papierosów takie jak rozdrażnienie i złe samopoczucie. Nie zawierają chemicznych substancji, tych które zawarte są w papierosach np. substancji smolistych, tlenku węgla i innych trucizn. Plastry są przeźroczyste, dlatego po przyklejeniu nie rzucają się w oczy, przez co możemy czuć się swobodnie.

NiQuitin przezroczysty - plastry stopień 2, 7 szt.

NiQuitin przezroczysty - plastry stopień 2. Substancją czynną jest nikotyna . Lek przeznaczony dla osób, które uzależnione są od nikotyny, plastry zastępują część nikotyny, którą uzależniony czerpał z palenia papierosów. Zmniejszają chęć zapalenia papierosa. Łagodzą objawy związane z odstawieniem papierosów takie jak rozdrażnienie i złe samopoczucie. Nie zawierają chemicznych substancji, tych które zawarte są w papierosach np. substancji smolistych, tlenku węgla i innych trucizn. Plastry są przeźroczyste, dlatego po przyklejeniu nie rzucają się w oczy, przez co możemy czuć się swobodnie.


NiQuitin 4 mg, 72 pastylki do ssania o smaku miętowym

Niquitin smak miętowy 72 pastylki. Substancją czynną jest nikotyna. Lek przeznaczony dla osób, które uzależnione są od nikotyny, pastylki zastępują część nikotyny, którą uzależniony czerpał z palenia papierosów. Zmniejszają chęć zapalenia papierosa. Łagodzą objawy związane z odstawieniem papierosów takie jak rozdrażnienie i złe samopoczucie. Nie zawierają chemicznych substancji, tych które zawarte są w papierosach np. substancji smolistych, tlenku węgla i innych trucizn.

Desmoxan 1,5mg rzuć palenie - 100 kapsułek

Desmoxan, wyrób medyczny w postaci 100 kapsułek twardych. Zawiera w swoim składzie substancję czynną o nazwie cytyzyna, jest to substancja, która działa podobnie jak nikotyna. Preparat stosuje się u osób, które uzależnione są od nikotyny ale chcą rzucić palenie. Desmoxan oferuje pełną 25 dniową kurację, która ma za zadanie stopniowe zmniejszanie zależności organizmu od nikotyny. W ten sposób można skończyć z paleniem bez objawów odstawienia nikotyny. Zmniejsza chęć sięgnięcia po papierosa, a w końcowym efekcie ma na celu całkowite zaprzestanie palenia papierosów. Przeznaczony do stosowania przez osoby dorosłe. 


Nicorette Coolmint 4 mg - 20 tabletek do ssania

Nicorette Coolmint 4 mg jest lekiem w postaci 20 tabletek do ssania. Zawiera w swoim składzie nikotynę w ilości 4 mg w każdej tabletce. Produkt stosowany jest przez osoby uzależnione od wyrobów tytoniowych. Tabletki mają na celu zmniejszenie głodu nikotynowego oraz złagodzenie objawów jakie mogą wystąpić po rzuceniu palenia. W trakcie, gdy poczujemy chęć na zapalenie papierosa, należy sięgnąć po tabletkę i zacząć ją ssać, a nikotyna w niej zawarta zredukuje chęć sięgnięcia po papierosa. Przeznaczone są dla osób, które wypalają więcej niż 20 papierosów na dobę. 

Nicorette Spray 13.2 ml - 150 dawek

Nicorette Spray o smaku miętowym - 150 dawek. Zawiera w każdej dawce 1 mg nikotyny. Produkt przeznaczony jest dla osób, które chcą pozbyć się nałogu jakim jest palenie papierosów. Spray dzięki zawartości w składzie nikotyny łagodzi głód nikotynowy, a także zmniejsza objawy odstawienne, które występują po zaprzestaniu palenia. Pomaga odzwyczaić się od palenia, a z czasem całkowicie je zakończyć. Przeznaczony dla osób dorosłych.

Nicorette Classic Gum 4 mg - 105 sztuk

Nicorette Classic Gum są to lecznicze gumy do żucia - 105 sztuk. Produkt zawiera 4 mg nikotyny w jednej gumie. Stosowane są przez osoby uzależnione od wyrobów tytoniowych. Gumy mają na celu zmniejszenie głodu nikotynowego oraz złagodzenie objawów jakie mogą wystąpić po rzuceniu palenia. W trakcie, gdy poczujemy chęć na zapalenie papierosa, należy zacząć rzuć gumę, a nikotyna w niej zawarta zredukuje chęć sięgnięcia po papierosa. 

Nicorette Icy White Gum 4mg - 105 sztuk

Nicorette Icy White Gum są to lecznicze gumy do żucia o odświeżającym smaku - 105 sztuk. Produkt zawiera 4 mg nikotyny w jednej gumie. Stosowane są przez osoby uzależnione od wyrobów tytoniowych. Gumy mają na celu zmniejszenie głodu nikotynowego oraz złagodzenie objawów jakie mogą wystąpić po rzuceniu palenia. W trakcie, gdy poczujemy chęć na zapalenie papierosa, należy zacząć rzuć gumę, a nikotyna w niej zawarta zredukuje chęć sięgnięcia po papierosa. 

Nicorette FreshFruit Gum 4 mg smak owocowy - 105 sztuk

Nicorette FreshFruit Gum są to lecznicze gumy do żucia o odświeżającym smaku owocowym - 105 sztuk. Produkt zawiera 4 mg nikotyny w jednej gumie. Stosowane są przez osoby uzależnione od wyrobów tytoniowych. Gumy mają na celu zmniejszenie głodu nikotynowego oraz złagodzenie objawów jakie mogą wystąpić po rzuceniu palenia. W trakcie, gdy poczujemy chęć na zapalenie papierosa, należy zacząć rzuć gumę, a nikotyna w niej zawarta zredukuje chęć sięgnięcia po papierosa. 

Nicorette Freshmint Gum 4mg - 105 sztuk

Nicorette Freshmint Gum są to lecznicze gumy do żucia o odświeżającym smaku owocowym - 105 sztuk. Produkt zawiera 4 mg nikotyny w jednej gumie. Stosowane są przez osoby uzależnione od wyrobów tytoniowych. Gumy mają na celu zmniejszenie głodu nikotynowego oraz złagodzenie objawów jakie mogą wystąpić po rzuceniu palenia. W trakcie, gdy poczujemy chęć na zapalenie papierosa, należy zacząć rzuć gumę, a nikotyna w niej zawarta zredukuje chęć sięgnięcia po papierosa. 

Nicorette Invisipatch - 7 systemów transdermalnych plastrów

Nicorette Invisipatch - 7 systemów transdermalnych plastrów. Stosowane są na skórę, zawierają 39,37 mg nikotyny. Produkt przeznaczony jest dla osób zdecydowanych i zdeterminowanych do walki z nałogiem. Lek pomaga odzwyczaić się od palenia papierosów. Łagodzi głód nikotynowy, przez to, że w plastrach zawarta jest nikotyna, która w bezpieczny sposób przedostaje się do organizmu. Zapobiega w występowaniu objawów negatywnych po zaprzestaniu palenia. 

Nicorette Fruit 4 mg - 20 owocowych tabletek do ssania

Nicorette Fruit 4 mg jest lekiem w postaci 20 owocowych tabletek do ssania. Zawiera w swoim składzie nikotynę w ilości 4 mg w każdej tabletce. Produkt stosowany jest przez osoby uzależnione od wyrobów tytoniowych. Tabletki mają na celu zmniejszenie głodu nikotynowego oraz złagodzenie objawów jakie mogą wystąpić po rzuceniu palenia. W trakcie, gdy poczujemy chęć na zapalenie papierosa, należy sięgnąć po tabletkę i zacząć ją ssać, a nikotyna w niej zawarta zredukuje chęć sięgnięcia po papierosa. Przeznaczone są dla osób, które wypalają więcej niż 20 papierosów na dobę. 

Nicorette Cool Berry aerozol 13,6 mg/ml - 150 dawek

Nicorette Cool Berry o smaku czerwonych owoców - 150 dawek. Zawiera w każdej dawce 1 mg nikotyny. Produkt przeznaczony jest dla osób, które chcą pozbyć się nałogu jakim jest palenie papierosów. Spray dzięki zawartości w składzie nikotyny łagodzi głód nikotynowy, a także zmniejsza objawy odstawienne, które występują po zaprzestaniu palenia. Pomaga odzwyczaić się od palenia, a z czasem całkowicie je zakończyć. Przeznaczony dla osób dorosłych.


Nicorette Classic Gum 2 mg - 105 sztuk

Nicorette Classic Gum są to lecznicze gumy do żucia - 105 sztuk. Produkt zawiera 2 mg nikotyny w jednej gumie. Stosowane są przez osoby uzależnione od wyrobów tytoniowych. Gumy mają na celu zmniejszenie głodu nikotynowego oraz złagodzenie objawów jakie mogą wystąpić po rzuceniu palenia. W trakcie, gdy poczujemy chęć na zapalenie papierosa, należy zacząć rzuć gumę, a nikotyna w niej zawarta zredukuje chęć sięgnięcia po papierosa. 

Nicorette Freshmint Gum 2mg - 105 sztuk

Nicorette Freshmint Gum 2 mg są to lecznicze gumy do żucia o odświeżającym smaku owocowym - 105 sztuk. Produkt zawiera 2 mg nikotyny w jednej gumie. Stosowane są przez osoby uzależnione od wyrobów tytoniowych. Gumy mają na celu zmniejszenie głodu nikotynowego oraz złagodzenie objawów jakie mogą wystąpić po rzuceniu palenia. W trakcie, gdy poczujemy chęć na zapalenie papierosa, należy zacząć rzuć gumę, a nikotyna w niej zawarta zredukuje chęć sięgnięcia po papierosa. 

Nicorette FreshFruit Gum 2 mg smak owocowy - 105 sztuk

Nicorette FreshFruit Gum 2 mg są to lecznicze gumy do żucia o odświeżającym smaku owocowym - 105 sztuk. Produkt zawiera 2 mg nikotyny w jednej gumie. Stosowane są przez osoby uzależnione od wyrobów tytoniowych. Gumy mają na celu zmniejszenie głodu nikotynowego oraz złagodzenie objawów jakie mogą wystąpić po rzuceniu palenia. W trakcie, gdy poczujemy chęć na zapalenie papierosa, należy zacząć rzuć gumę, a nikotyna w niej zawarta zredukuje chęć sięgnięcia po papierosa. 

Nicorette Coolmint 2 mg - 20 tabletek do ssania

Nicorette Coolmint 2 mg jest lekiem w postaci 20 tabletek do ssania. Zawiera w swoim składzie nikotynę w ilości 2 mg w każdej tabletce. Produkt stosowany jest przez osoby uzależnione od wyrobów tytoniowych. Tabletki mają na celu zmniejszenie głodu nikotynowego oraz złagodzenie objawów jakie mogą wystąpić po rzuceniu palenia. W trakcie, gdy poczujemy chęć na zapalenie papierosa, należy sięgnąć po tabletkę i zacząć ją ssać, a nikotyna w niej zawarta zredukuje chęć sięgnięcia po papierosa. Przeznaczone są dla osób, które wypalają nie więcej niż 20 papierosów na dobę. 

Nicorette Icy White Gum 2mg - 105 sztuk

Nicorette Icy White Gum są to lecznicze gumy do żucia o odświeżającym smaku - 105 sztuk. Produkt zawiera 2 mg nikotyny w jednej gumie. Stosowane są przez osoby uzależnione od wyrobów tytoniowych. Gumy mają na celu zmniejszenie głodu nikotynowego oraz złagodzenie objawów jakie mogą wystąpić po rzuceniu palenia. W trakcie, gdy poczujemy chęć na zapalenie papierosa, należy zacząć rzuć gumę, a nikotyna w niej zawarta zredukuje chęć sięgnięcia po papierosa.


Klorane Mleczko Do Ciała Kwiat Cupuacu 400ML

Mleczko wzbogacone masłem cupuaçu - składnik aktywny 1,5 raza bardziej odżywczy niż masło shea. Opracowane specjalnie z myślą o pielęgnacji suchej i bardzo suchej skóry, zapewnia skórze ochronę i intensywne nawilżenie przez 24 godziny. Dzięki odżywczej i zaskakująco lekkiej konsystencji, mleczko doskonale się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej i lepkiej warstwy.

Zapach kwiatu cupuaçu z kojącymi nutami owocu cupuaçu, frezji i mleczka bawełnianego sprawia, że mleczko zapewnia chwile prawdziwego relaksu.

Recigar (Cytyzyna 1,5mg) Rzuć Palenie - 100 tabletek

Recigar jest lekiem w postaci 100 tabletek powlekanych. Substancją czynną zawartą w leku jest cytyzyna w ilości 1,5 mg na jedną tabletkę. Produkt przeznaczony jest dla osób, które chcą zaprzestać palenia papierosów oraz wyrobów zawierających nikotynę. Preparat ma za zadanie stopniowe zmniejszanie zależności organizmu od nikotyny. W ten sposób można skończyć z paleniem bez objawów odstawienia nikotyny. Zmniejsza chęć sięgnięcia po papierosa, a w końcowym efekcie ma na celu całkowite zaprzestanie palenia papierosów. Przeznaczony do stosowania przez osoby dorosłe. 

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.