Sortuj po:

Przeciwbólowe

Ból uprzykrza życie każdemu, czy jest to ból zęba czy głowy, zawsze psuje Nasze samopoczucie. Posiadamy wiele różnego rodzaju leków przeciwbólowych, które zazwyczaj działają także przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Łagodząc ból przywracają Nam chęć do życia i pomagają normalnie funkcjonować. W naszej aptece znajdą państwo leki przeciwbólowe w postaci tabletek, kapsułek, maści, syropów, żeli oraz plastrów rozgrzewających. Podczas stosowania leków przeciwbólowych należy zachować szczególną ostrożność i przyjmować je zgodnie z zaleceniami lekarza. 

Mig Forte dla dzieci o smaku truskawkowym

Mig Forte zawiesina do ustna dla dzieci o smaku truskawkowym. Substancją czynną jest ibuprofen. Jest to niesteroidowym lek przeciwzapalny. Posiada działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz przeciwzapalne. Przeznaczony w bólach różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego. Zwalcza bóle głowy, zębów, mięśniowe, kostno-stawowe, bóle po urazach, nerwobóle, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie, bolesne miesiączkowanie, bóle uszu w stanach zapalnych. Zmniejsza także gorączkę różnego pochodzenia między innymi w przebiegu przeziębienia i grypy.

Nurofen Express Forte 400 mg - 10 kapsułek miękkich

Nurofen Express Forte 400mg jest lekiem w postaci 10 kapsułek miękkich. Substancją czynną jest ibuprofen. Stosowany podczas bólów różnego pochodzenia o nasileniu łagodnym do umiarkowanego, w bolesnym miesiączkowaniu, a także w stanach gorączkowych przy przeziębieniu lub grypie. Lek przynosi działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne, a także działa przeciwobrzękowo. Łagodzi bóle takie jak ból głowy, zębów, bóle w okolicy krzyża, nerwobóle, bóle migrenowe, bolesne miesiączkowanie oraz bóle stawów związane z przeziębieniem i grypą. Zmniejsza gorączkę w stanach przeziębienia, grypy oraz podczas innych chorób zakaźnych. Przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.

Nurofen Express Forte 400 mg - 30 kapsułek miękkich

Nurofen Express Forte 400mg jest lekiem w postaci 30 kapsułek miękkich. Substancją czynną jest ibuprofen. Stosowany podczas bólów różnego pochodzenia o nasileniu łagodnym do umiarkowanego, w bolesnym miesiączkowaniu, a także w stanach gorączkowych przy przeziębieniu lub grypie. Lek przynosi działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne, a także działa przeciwobrzękowo. Łagodzi bóle takie jak ból głowy, zębów, bóle w okolicy krzyża, nerwobóle, bóle migrenowe, bolesne miesiączkowanie oraz bóle stawów związane z przeziębieniem i grypą. Zmniejsza gorączkę w stanach przeziębienia, grypy oraz podczas innych chorób zakaźnych. Przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.


Ibum Forte 400 mg 24 kapsułek miękkich

Ibum Forte 400 mg, niesteroidowy lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy oraz przeciwzapalny w postaci 24 kapsułek miękkich, zawierający ibuprofen jako substancję czynną. Stosowany w stanach gorączkowych różnego pochodzenia m.in w przebiegu grypy, przeziębienia i innych chorób zakaźnych, także w bólach różnego pochodzenia o nasileniu od słabego do umiarkowanego. Po zastosowaniu doustnym ibuprofen jest szybko wchłaniany, dzięki czemu szybko zmniejsza objawy bólu lub gorączki.

Lioton 1000 żel 50g

Lioton 1000 żel 50 g. Zawiera substancję czynną heparynę, która poprawia mikrokrążenie i przynosi natychmiastową ulgę dokładnie w miejscu występowania dolegliwości. Żel zmniejsza objawy niewydolności żył powierzchownych nóg, takie jak: uczucie ciężkich i zmęczonych nóg, mrowienie, obrzęki. Działa miejscowo przeciwzakrzepowo, przeciwobrzękowo oraz przeciwzapalnie. Przeznaczony do używania w chorobach żył powierzchniowych, w zapaleniu żył, zakrzepowym zapaleniu żył, żylakach kończyn dolnych, krwiakach podskórnych, stłuczeniach, obrzękach. Do stosowania na skórę.

Ibum Express 400mg 12 kapsułek miękkich

Ibum Express 400 mg niesteroidowy lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy oraz przeciwzapalny w postaci 12 kapsułek miękkich, zawierający ibuprofen jako substancję czynną. .Stosowany w stanach gorączkowych różnego pochodzenia m.in w przebiegu grypy, przeziębienia i innych chorób zakaźnych, także w bólach różnego pochodzenia o nasileniu od słabego do umiarkowanego. Po zastosowaniu doustnym ibuprofen jest szybko wchłaniany, dzięki czemu szybko zmniejsza objawy bólu lub gorączki.

Meloxicam Adamed 7,5 mg, przeciwzapalny - 10 tabletek DATA 28.02.2019

Meloxicam Adamed lek niesteroidowy w postaci 10 tabletek. Substancja czynna to meloksykam. Stosowany jako lek przeciwzapalnym i przeciwbólowy, przede wszystkich w bólach kości, stawów i mięśni. Ułatwia codzienne życie osobom które borykają się z chorobami reumatoidalnymi i zwyrodnieniowymi.

Ibum Express 400mg 24 kapsułki miękkie

Ibum Express 400 mg niesteroidowy lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy oraz przeciwzapalny w postaci 24 kapsułek miękkich, zawierający ibuprofen jako substancję czynną. .Stosowany w stanach gorączkowych różnego pochodzenia m.in w przebiegu grypy, przeziębienia i innych chorób zakaźnych, także w bólach różnego pochodzenia o nasileniu od słabego do umiarkowanego. Po zastosowaniu doustnym ibuprofen jest szybko wchłaniany, dzięki czemu szybko zmniejsza objawy bólu lub gorączki.

Paracetamol Hasco 10 czopków doodbytniczych

Paracetamol Hasco w postaci 10 czopków doodbytniczych 250 mg. Substancją czynną występującą w preparacie jest paracetamol. Jest lekiem o działaniu przeciwbólowym na bóle różnego typu oraz przeciwgorączkowym. Dzięki temu, że jest w postaci czopków bardzo dobrze i szybko wchłania się do organizmu, przez co osiąga maksymalne działanie już w ciągu 2-3 godzin po podaniu.

Mig 400 mg 10 tabletek powlekanych DATA WAŻNOŚCI 31.08.2019

Mig 400 mg, zawiera 10 tabletek powlekanych. Substancją czynną jest ibuprofen. Jest to niesteroidowym lek przeciwzapalny. Posiada działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz przeciwzapalne. Przeznaczony w bólach różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego. Zwalcza bóle głowy, zębów, mięśniowe, kostno-stawowe, bóle po urazach, nerwobóle, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie, bolesne miesiączkowanie, bóle uszu w stanach zapalnych. Zmniejsza także gorączkę różnego pochodzenia między innymi w przebiegu przeziębienia i grypy.

Pedicetamol roztwór doustny 30 ml

Pedicetamol jest lekiem w postaci roztworu doustnego 30 ml. Substancją czynną leku jest paracetamol. Stosowany podczas dolegliwości bólowych różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, a także podczas gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni. Paracetamol jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i zmniejszającym ciepłotę ciała. Szybko łagodzi dolegliwości bólowe i obniża gorączkę. Przeznaczony do stosowania u dzieci. 

Ibum Forte 400 mg 12 kapsułek miękkich

Ibum Forte 400 mg, niesteroidowy lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy oraz przeciwzapalny w postaci 12 kapsułek miękkich, zawierający ibuprofen jako substancję czynną. Stosowany w stanach gorączkowych różnego pochodzenia m.in w przebiegu grypy, przeziębienia i innych chorób zakaźnych, także w bólach różnego pochodzenia o nasileniu od słabego do umiarkowanego. Po zastosowaniu doustnym ibuprofen jest szybko wchłaniany, dzięki czemu szybko zmniejsza objawy bólu lub gorączki.

Altacet żel na stłuczenia i obrzeki - 75 g

Altacet żel 75g. Substancją czynną jest octanowinian glinu. Żel stosowany jest podczas stłuczeń różnego rodzaju, obrzęków stawowych i pourazowych, a także w obrzękach spowodowanych oparzeniami. Preparat stworzony jest do stosowania miejscowego na skórę. Działa przeciwzapalnie, ściągająco, przeciwobrzękowo, ochładzająco i delikatnie odkażająco. Łagodzi dolegliwości bólowe. Wytwarza kwaśne środowisko, które nie sprzyja rozwojowi bakterii. Zmniejsza obrzęki spowodowane stłuczeniami i urazami. Po posmarowaniu przynosi przyjemne uczucie chłodu. Przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia i osób dorosłych.

Ibum Forte 400 mg 36 kapsułek miękkich

Ibum Forte 400 mg, niesteroidowy lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy oraz przeciwzapalny w postaci 36 kapsułek miękkich, zawierający ibuprofen jako substancję czynną. Stosowany w stanach gorączkowych różnego pochodzenia m.in w przebiegu grypy, przeziębienia i innych chorób zakaźnych, także w bólach różnego pochodzenia o nasileniu od słabego do umiarkowanego. Po zastosowaniu doustnym ibuprofen jest szybko wchłaniany, dzięki czemu szybko zmniejsza objawy bólu lub gorączki.

Migea 200 mg, 4 tabletki

Migea 200 mg lek w postaci 4 tabletek. Substancją czynną jest kwas tolfenamowy. Lek stosowany jest w ostrych bólach migrenowych. Działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Łagodzi objawy migren, szybko i skutecznie uśmierza ból. Substancja czynna prawie w całości wchłania się z przewodu pokarmowego. Przeznaczony do stosowania u osób dorosłych. 

Dexak 25mg przeciwbólowy - 10 tabletek powlekanych

Dexak 25 mg w postaci 10 tabletek powlekanych. Lek należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Substancją czynną jest deksketoprofenum. Charakteryzuje się szybkim działaniem. Wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Stosowany w krótkotrwałym, objawowym leczeniu ostrego bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego np. bóle zębów, głowy, mięśniowo-kostne, bolesne miesiączkowanie. Do stosowania u dorosłych i młodzieży powyżej 18 roku życia.

Moilec 7,5 mg, 10 tabletek

Moilec 7,5 mg w postaci 10 tabletek. Substancją czynną leku jest meloksykam - niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ). Wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Stosowany w bólach kostno-stawowych i mięśniowych w przebiegu chorób reumatoidalnych i zwyrodnieniowych stawów. Meloksykam dobrze wchłania się do przewodu pokarmowego. Przeznaczony dla dorosłych i młodzieży powyżej 15 roku życia.

Dexak SL przeciwbólowy - 10 saszetek

Dexak SL 25 mg granulat do sporządzania roztworu doustnego. Lek należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Substancją czynną jest deksketoprofenum. Charakteryzuje się szybkim działaniem. Wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Stosowany w krótkotrwałym, objawowym leczeniu ostrego bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego np. bóle zębów, głowy, mięśniowo-kostne, bolesne miesiączkowanie. Do stosowania u dorosłych i młodzieży powyżej 18 roku życia.

Prel Red, 3 plastry rozgrzewające

Prel Red 3 plastry rozgrzewające. Są do plastry hydrożelowe najnowszej generacji z dodatkiem kapsacyiny i salicylanu glikolu. Działają łagodząco na dolegliwości bólowe krzyża, mięśni, ścięgien, karku oraz stawów. Plastry są łatwe w stosowaniu, dobrze przylegają do powierzchni ciała. Przeznaczone dla osób dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.


Ibum Express 400mg 36 kapsułek miękkich

Ibum Express 400 mg niesteroidowy lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy oraz przeciwzapalny w postaci 36 kapsułek miękkich, zawierający ibuprofen jako substancję czynną. .Stosowany w stanach gorączkowych różnego pochodzenia m.in w przebiegu grypy, przeziębienia i innych chorób zakaźnych, także w bólach różnego pochodzenia o nasileniu od słabego do umiarkowanego. Po zastosowaniu doustnym ibuprofen jest szybko wchłaniany, dzięki czemu szybko zmniejsza objawy bólu lub gorączki.

Panadol 500 mg, 48 tabletek powlekanych

Panadol 500 mg lek w postaci 48 tabletek powlekanych. Posiada paracetamol jako substancję czynną. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Stosowany jest w bólach różnego pochodzenia np. bóle głowy, gardła, zębów, mięśni, kości i stawów, podczas bolesnego miesiączkowania. Działa także przeciwgorączkowo w stanach przeziębienia i grypy. Przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Ibum 200 mg 60 kapsułek miękkich

Ibum 200 mg, niesteroidowy lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym oraz przeciwzapalnym w postaci 60 kapsułek miękkich. W swoim składzie zawiera ibuprofen który jest substancją czynną. Stosowany w stanach gorączkowych różnego pochodzenia m.in w przebiegu grypy, przeziębienia oraz innych chorób zakaźnych, także w bólach różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego.


Paracetamol Galena, syrop 100 ml o smaku owoców leśnych

Paracetamol Galena syrop 100 ml o smaku owoców leśnych. Substancją czynną leku jest paracetamol. Wykazuje on działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Działa na bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego np. ból głowy, zębów, mięśni, stawów, bóle miesiączkowe, nerwobóle. W stanach przeziębienia i grypy działa przeciwgorączkowo. Przeznaczony do stosowania już od 2 roku życia.

Amol, płyn 250 ml

Amol jest produktem złożonym jako płyn doustny oraz płyn na skórę 250 ml. Substancjami czynnymi są: mentol, olejek cytronelowy, olejek goździkowy, olejek cynamonowy, olejek cytrynowy, olejek mięty pieprzowej i olejek lawendowy. Podczas leczenia zewnętrznego stosowany jest w celu łagodzenia dolegliwości związanych z przeziębieniem i grypą, złego samopoczucia oraz po ukąszeniach owadów. W przypadku leczenia wewnętrznego stosuje się w celu łagodzenia dolegliwości trawiennych przy wzdęciach i niestrawności. Amol przynosi działanie rozgrzewające, dezynfekujące i uspokajające. Pomaga podczas wzdęć i niestrawności. Łagodzi ból głowy i mięśni przy przeziębieniach. Zmniejsza dolegliwości po ukąszeniach owadów. Ma działanie wszechstronne dlatego jest często wybieranym preparatem przez ludzi. Przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. 

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.