Sortuj po:

Potencja

Słabe libido i problemy z potencją to dla każdego mężczyzny wstydliwy temat, ale dzięki środkom medycznym i suplementom, które posiadamy w swojej ofercie można to odmienić. Posiadamy środki wpływające stymulująco na mężczyzn, zwiększając ich libido i dodając im sił witalnych. Suplementy na bazie żeń-szenia naturalnie wzmagają ochotę na zbliżenia. W tej kategorii można odnaleźć także preparaty pomagające osiągnąć pełną erekcję i w pełni cieszyć się podczas stosunku.

Clavin 20 kapsułek + 8 kapsułek gratis

Clavin jest suplementem diety dla mężczyzn w postaci 20 kapsułek + 8 gratis. Zawiera L-argininę, L-cytrulinę, ekstrakt z buzdyganka naziemnego, ekstrakt z krokusa uprawnego, cynk i selen. Stosowany jest u mężczyzn, którzy mają problemy z krótkotrwałą lub niewystarczającą erekcją. Produkt wzmacnia i przedłuża erekcję. Pomaga przedłużyć stosunek i wzmacnia jego intensywność. Dobrze wpływa na wydolność i sprawność seksualną. 

Doppelherz aktiv Men Lider - 60 kapsułek

DoppelHerz aktiv Men Lider jest suplementem diety w postaci 60 kapsułek. Zawiera w swoim składzie L-argininę. Stosowany jest u mężczyzn głównie po 40 roku życia, którzy chcą cieszyć się z doznań seksualnych. Ale niestety przez styl życia jaki prowadzą, stosowanie używek, stres, słabą aktywność fizyczną nie mogą się z tego w pełni cieszyć. Działanie preparatu polega na rozszerzaniu naczyń krwionośnych. Zapewnia lepszy napływ krwi do ciał jamistych członka, przez co pomaga w erekcji. 

Doppelherz aktiv dla mężczyzn, 30 kapsułek

DoppelHerz aktiv dla mężczyzn to suplement diety w postaci 30 kapsułek. Zawiera w składzie wyciąg z korzenia maki, żeń-szenia, z ziela Gotu cola, kofeinę, cynk, selen i witaminę E. Stosowany u mężczyzn w celu zwiększenia sprawności seksualnej oraz wspomagająco w poprawie mechanizmów fizjologicznych i w umożliwieniu erekcji. Zwiększa wydolność organizmu i popęd seksualny. Pomaga w ukrwieniu narządów płciowych. Wzmaga erekcję oraz układ krążenia. Usuwa stres, zmęczenie i zwiększa libido. Korzystnie wpływa na produkcję plemników. 

Maxigra Go 25 mg, 2 tabletki do rozgryzania i żucia

Maxigra Go 25 mg lek w postaci 2 tabletek do rozgryzienia i żucia o miętowym aromacie. Substancją czynną jest syldenafil lek z grupy inhinitorów fosfodiesterazy typu 5. Stosowany jest u mężczyzn powyżej 18 roku życia zmagających się z zaburzeniami wzwodu. Wspiera on rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, a co za tym idzie zwiększa napływ krwi w sytuacjach podniecenia seksualnego. Lek jest skuteczny po uprzednim pobudzeniu seksualnym.

Olimp Erekton, 30 kapsułek

Olimp Erekton suplement diety w postaci 30 kapsułek. Przeznaczony jest dla dorosłych mężczyzn do wspomagania popędu seksualnego i zwiększenia wydolności fizycznej. Zwiększa naturalną czynność seksualną oraz popęd seksualny. Reguluje stężenie testosteronu we krwi zwiększa płodność. Zawiera witaminę B6, która odpowiada za prawidłowy metabolizm energetyczny.

NovaClear Bibułki matujące do twarzy - 50 szt.

Bibułki matujące do twarzy, absorbują sebum, matują skórę.

Mensil sildenafil 25mg - 2 tabletki do rozgryzania i żucia

Mensil w postaci 2 tabletek do rozgryzania i żucia. W swoim składzie posiada substancję czynną o nazwie sildenafil. Jest lekiem stosowanym w przypadku zaburzenia erekcji u mężczyzn. Lek zwiększa napływ krwi do prącia poprzez rozkurcz naczyń krwionośnych. Dzięki Mensilowi osiągnięcie wzwodu jest dużo łatwiejsze. 

Braveran, 8 tabletek

Braveran jest suplementem diety w postaci 8 tabletek. Zawiera w swoim składzie wyciąg z korzenia maca, z owców buzdyganka ziemnego, z korzenia żeń-szenia, z kwiatu krokusa uprawnego, L-argininę, cynk, selen oraz witaminę E. Preparat stosowany jest w celu utrzymania odpowiedniej sprawności seksualnej u mężczyzn. Braveran pomaga wzmocnić, a przede wszystkim wywołać erekcję. Wpływa pozytywnie na libido. Wzmacnia popęd seksualny. Preparat wywołuje i nasila erekcję oraz wspiera prawidłowy przebieg spermatogenezy. 

Maxigra Go 25 mg, 4 tabletki do rozgryzania i żucia

Maxigra Go 25 mg lek w postaci 4 tabletek do rozgryzienia i żucia o miętowym aromacie. Substancją czynną jest syldenafil lek z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Stosowany jest u mężczyzn powyżej 18 roku życia zmagających się z zaburzeniami wzwodu. Wspiera on rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, a co za tym idzie zwiększa napływ krwi w sytuacjach podniecenia seksualnego. Lek jest skuteczny po uprzednim pobudzeniu seksualnym.

MaxOn Active 25mg Adamed, lek na potencję - 4 tabletki

MaxOn Active to lek zawierający substancję czynną w postaci 25mg syldenafilu. Pomaga on w uzyskaniu pożądanego wzwodu poprzez rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu. W skutek tego zwiększa się napływ krwi  do prącia podczas podniecenia seksualnego. Dzięki tym właściwościom pomaga on w leczeniu impotencji oraz zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn.

Prostamol Uno 90 kapsułek miękkich

Prostamol Uno w postaci 30 kapsułek miękkich. Zawiera wyciąg z owoców boczni piłkowanej, który normalizuje metabolizm w komórkach gruczołu krokowego. Składniki wyciągu łagodzą objawy związane z łagodnym rozrostem gruczołu krokowego w pierwszym i drugim stadium choroby. Łagodzi dolegliwości częstego oddawania moczu, parcia na mocz, słabego strumienia moczu.

MaxOn Active 25mg Adamed, lek na potencję - 2 tabletki

MaxOn Active to lek zawierający substancję czynną w postaci 25mg syldenafilu. Pomaga on w uzyskaniu pożądanego wzwodu poprzez rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu. W skutek tego zwiększa się napływ krwi  do prącia podczas podniecenia seksualnego. Dzięki tym właściwościom pomaga on w leczeniu impotencji oraz zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn.

Prostamol Uno 60 kapsułek miękkich

Prostamol Uno w postaci 60 kapsułek miękkich. Zawiera wyciąg z owoców boczni piłkowanej, który normalizuje metabolizm w komórkach gruczołu krokowego. Składniki wyciągu łagodzą objawy związane z łagodnym rozrostem gruczołu krokowego w pierwszym i drugim stadium choroby. Łagodzi dolegliwości częstego oddawania moczu, parcia na mocz, słabego strumienia moczu.

Permen Go - 6 tabletek

Permen Go jest suplementem diety w postaci 6 tabletek. Zawiera w składzie chlorowodorek L-argininy, ekstrakt z żeń-szenia oraz pycnogenol. Preparat stosowany jest przez mężczyzn, którzy zmagają się z krótkotrwałym lub przedłużającym się osłabieniem sprawności seksualnej. Produkt wspomaga naturalny proces wywołania i wzmocnienia erekcji. Wspiera napływ krwi do prącia po wcześniejszym pobudzeniu seksualnym. Przeznaczony jest dla dorosłych mężczyzn.  


Inventum 25 mg do rozgryzania i żucia - 2 tabletki

Inventum 25 mg jest lekiem w postaci 2 tabletek do rozgryzania i żucia. Zawiera w swoim składzie substancje czynną o nazwie Syldenafil. Preparat stosowany jest przez dorosłych mężczyzn, którzy zmagają się z zaburzeniami erekcji, które objawiają się niewystarczającym wzwodem, aby odbyć stosunek płciowy. Lek poprzez swoje działanie zwiększa rozkurcz mięśni naczyń krwionośnych w prąciu. Zwiększa przez to napływ krwi do prącia, podczas wcześniejszego pobudzenia seksualnego. Pomaga mężczyznom odbyć stosunek płciowy. Przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych.

Permen King - 30 tabletek

Permen King jest suplementem diety w postaci 30 tabletek. W składzie zawiera podwójną ilość L-argininy, żeń-szeń oraz buzdyganek naziemny. Produkt przeznaczony jest dla osób odczuwających przedłużające się osłabienie sprawności seksualnej. Suplement dba o naturalne wspomaganie wywołania procesu erekcji. Pomaga wywołać i wzmocnić erekcję. Wyzwala pożądanie oraz ma korzystny wpływ na stan psychofizyczny mężczyzn. 

Inventum 25 mg do rozgryzania i żucia - 4 tabletki

Inventum 25 mg jest lekiem w postaci 4 tabletek do rozgryzania i żucia. Zawiera w swoim składzie substancje czynną o nazwie Syldenafil. Preparat stosowany jest przez dorosłych mężczyzn, którzy zmagają się z zaburzeniami erekcji, które objawiają się niewystarczającym wzwodem, aby odbyć stosunek płciowy. Lek poprzez swoje działanie zwiększa rozkurcz mięśni naczyń krwionośnych w prąciu. Zwiększa przez to napływ krwi do prącia, podczas wcześniejszego pobudzenia seksualnego. Pomaga mężczyznom odbyć stosunek płciowy. Przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych.

Olimp Erekton Ultra Fast Shot smak grejpfrutowy - 1 szt.

Olimp Erekton Ultra Fast Shot jest suplementem diety w postaci płynu doustnego 60 ml o smaku grejpfrutowym. Zawiera m.in w składzie wysoką porcję L-argininy oraz L-cytruliny, ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego i ekstrakt z ashwagandhy KSM. Produkt przeznaczony jest dla mężczyzn w celu zadbania o ich odpowiednią sprawność seksualną. Suplement wspomaga funkcje seksualne, a także dba o odpowiednią ruchliwość i ilość plemników. Zwiększa witalność oraz poprawia samopoczucie. Utrzymuje prawidłowy poziom testosteronu we krwi, a także przyczynia się do odpowiedniego przebiegu spermatogenezy. 

Viveron potencja erekcja - 30 kapsułek

Viveron jest suplementem diety w postaci 30 kapsułek. Zawiera w składzie takie substancje jak wyciąg z owoców buzdyganka naziemnego, L-argininę, wyciąg z korzenia żeń-szenia, wyciąg z korzenia macy, wyciąg z trawy owsa zwyczajnego, cynk, kwas pantotenowy, witaminę B6 i B12. Produkt przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy chcą podnieść swoje libido, zadbać o swoją sprawność seksualną oraz wywołać i wzmocnić erekcję. Suplement ma pozytywny wpływ na jakość i intensywność życia seksualnego. Wspiera naturalne funkcje seksualne. Dba o kondycję oraz witalność przez co pomaga wywołać i wzmocnić erekcję. Dodatkowo pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności, a także prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Dla osób powyżej 18 lat. 

Mensil sildenafil 25mg - 4 tabletki do rozgryzania i żucia

Mensil w postaci 4 tabletek do rozgryzania i żucia. W swoim składzie posiada substancję czynną o nazwie sildenafil. Jest lekiem stosowanym w przypadku zaburzenia erekcji u mężczyzn. Lek zwiększa napływ krwi do prącia poprzez rozkurcz naczyń krwionośnych. Dzięki Mensilowi osiągnięcie wzwodu jest dużo łatwiejsze.


Herbaya Maca Zdrowe Libido - 60 kapsułek pochodzenia rośłinnego

Herbaya Maca Zdrowe Libido jest suplementem diety w postaci 60 kapsułek pochodzenia roślinnego. Zawiera w składzie ekstrakt z korzenia maca, który jest naturalnym afrodyzjakiem. Produkt polecany jest w celu utrzymania naturalnej aktywności seksualnej i energii zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Preparat wzmaga pożądanie seksualne, pomaga zachować naturalną aktywność seksualną oraz energię. Wspomaga sprawność fizyczną i umysłową. Korzystnie wpływa na utrzymanie witalności oraz dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne. Pomaga pobudzić aktywność intelektualną i wzmocnić pamięć.

Valinger sildenafil 25mg lek na potencję - 4 tabletki

Valinger to lek na potencję, który ma substancję czynną w postać 25mg sildenafilu. Opakowanie zawiera 4 niebieskie tabletki. Preparat stosowany jest przez dorosłych mężczyzn, którzy zmagają się z zaburzeniami erekcji, które objawiają się niewystarczającym wzwodem, aby odbyć stosunek płciowy. Lek poprzez swoje działanie zwiększa rozkurcz mięśni naczyń krwionośnych w prąciu. Zwiększa przez to napływ krwi do prącia, podczas wcześniejszego pobudzenia seksualnego. Pomaga mężczyznom odbyć stosunek płciowy. Przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych.

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.