Sortuj po:

Pielęgnacja zębów

W tej kategorii odnajdziecie państwo pełen asortyment potrzebny bo pielęgnacji zębów oraz jamy ustnej. Bardzo ważną sprawą jest dbanie o zęby, dziąsła i całą jamę ustną. Spora część ludzi cierpi na nadwrażliwość zębów, w takim przypadku, zapewniamy różnego rodzaju pasty i płyny do płukania ust, które łagodzą i pielęgnują nadwrażliwość zębów. Oferujemy także żele do jamy ustnej przeciwko aftom dla dzieci jak i dla osób dorosłych. Posiadamy także pasty, które doskonale czyszczą zęby, dbają o to, aby nie pojawiała się próchnica oraz zapewniają ochronę całej jamy ustnej i dziąseł. 

Protefix Dental Protect 10 ml

Protefix Dental Protect jest żelem kojąco-regenerującym do dziąseł - 10 ml. Produkt oparty jest na naturalnych składnikach. Stosowany jest podczas występowania stanów zapalnych dziąseł i jamy ustnej, owrzodzeń, aft oraz obrzęków i krwawień dziąseł wywołanych m.in parodontozą.  Polecany jest osobom noszącym protezy zębowe lub aparaty ortodontyczne. Żel stworzony został, aby łagodzić stany bólowe oraz przyśpieszać gojenie i regenerację. Działa przeciwzapalnie i chroni przed owrzodzeniami. Pokrywa błonę śluzową ochronną warstwą lipidową, dzięki czemu chroni przed dalszymi urazami. 

Protefix Higiena aktywne tabletki czyszczące - 66 sztuk

Protefix Higiena w postaci aktywnych tabletek czyszczących - 66 sztuk. Produkt przeznaczony jest dla osób, które chcą w sposób odpowiedni i staranny zadbać o higienę swojej jamy ustnej poprzez odpowiednie czyszczenie i dezynfekcję protez zębowych oraz aparatów ortodontycznych. Efekt czyszczący następuje już po 3 minutach, natomiast efekt dezynfekcji po 10 minutach. Tabletki doskonale czyszczą protezy lub aparaty ortodontyczne. Chronią przed szkodliwymi zarazkami i bakteriami, które często są źródłem stanów zapalnych i przykrego zapachu. Dociera do niedostępnych zagłębień, a co ważne nie uszkadza materiału protezy.

Oral-B pro expert nić dentystyczna cool mint 25m

Nić dentystyczna Oral B Pro-Expert Clinic Line dzięki swojej budowie z łatwością przedostaje się w przestrzeń między zębami. Powoduje to komfortowe oczyszczenie przestrzeni międzyzębowych, pomaga zapobiegać chorobom dziąseł i zachować higienę jamy ustnej. Jej miętowy smak pozostawia uczucie świeżości i orzeźwienia.

Oral-B Essential Floss nić dentystyczna 50m

Oral-B Essential Floss jest nicią dentystyczną. Jej specjalnie zbudowane włókno ułatwia delikatne wsuwanie między zęby i oczyszczenie przestrzeni międzyzębowej. Włókna nici są odporne na strzępienie się i przerwanie oraz zapewniają wygodę i higienę. Nić dostępna w wersji nawoskowanej o smaku miętowym.

Acidolac Dentifix smak mięta - 30 tabletek do ssania

Suplement diety Acidolac Dentifix oprócz unikalnego połączenia opatentowanego inaktywowanego termicznie liofilizatu bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus salivarius HM6 Paradens z ksylitolem i witaminą D został dodatkowo wzbogacony o witaminę C oraz koenzym Q10. Koenzym Q10, który potocznie zwany jest eliksirem młodości, występuje w każdej komórce ludzkiego ciała, w tym w dziąsłach. Jest to substancja, którą nasz organizm wytwarza naturalnie. Niestety wraz z wiekiem jego produkcja stopniowo maleje. Z kolei zastosowany w Acidolac Dentifix ksylitol wspomaga utrzymanie mineralizacji zębów poprzez redukcję ich demineralizacji. Żywność zawierająca ksylitol zamiast cukru pomaga w zachowaniu mineralizacji zębów. Cukier to jedno z głównych źródeł energii dla bakterii, które zamieszkują jamę ustną i ułatwia ich namnażanie. Po spożyciu cukru w jamie ustnej powstaje kwaśne środowisko, które sprzyja rozpuszczaniu szkliwa zębów. To natomiast skutkuje demineralizacją zębów i redukuje ich odporność na niekorzystne działanie bakterii, co może skutkować próchnicą zębów. Zmniejszenie kwaśnego środowiska w jamie ustnej do 30 minut po posiłku przez utrzymanie pH powyżej 5,7 w płytce nazębnej, zahamowuje demineralizację i pozwala na uruchomienie procesów naprawczych przez remineralizację szkliwa - odbudowę rozpuszczonych kryształów wapnia i fosforanów oraz tworzenie nowych. Zatem stosowanie produktów z ksylitolem redukuje ryzyko wystąpienia demineralizacji oraz sprzyja utrzymaniu właściwej mineralizacji zębów. Witamina C jest niezwykle ważna dla prawidłowego przebiegu procesu produkcji kolagenu celem zapewnienia prawidłowego funkcjonowania dziąseł, a witamina D pomaga utrzymać zdrowe zęby i prawidłowe wchłanianie wapnia i fosforu.

Dentosept A, plyn do płukania jamy ustnej 25 g

Dentosept A płyn do stosowania w jamie ustnej 25 g. W składzie zawiera wyciąg etanolowy złożony z koszyczka rumianku, kory dębu, liści szałwii, ziela arniki, kłącza tataraku, ziela mięty pieprzowej, ziela tymianku oraz benzokainę. Stosowany podczas występowania aft, pleśniawek, stanów zapalnych jamy ustnej i dziąseł oraz pomocniczo w paradontozie. Dba o higienę jamy ustnej, która jest niezbędna podczas występowania aft czy pleśniawek. Przynosi działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, znieczulające oraz odkażające. Doskonale oczyszcza i odświeża jamę ustną. Przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.

Dentosept A Mini, spray o smaku malinowym 30 ml

Dentosept A Mini spray o smaku malinowym 30 ml. W składzie zawiera Pantenol, witaminy B2 i B3, olejek miętowy oraz wyciąg z eukaliptusa. Stosowany podczas występowania aft, pleśniawek i przy bolesnym ząbkowaniu. Może być używany podczas wyżynania się zębów stałych u dzieci. A także podczas noszenia aparatów ortodontycznych. Pomaga zadbać o utrzymanie błony śluzowej w dobrym stanie. Dba o higienę jamy ustnej, która jest niezbędna podczas ząbkowania, aft czy pleśniawek. Działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Chroni zęby przed próchnicą. Doskonale oczyszcza i odświeża jamę ustną. Mogą stosować go kobiety w ciąży oraz diabetycy. 


Dentosept, płyn do płukania jamy ustnej 100 ml

Dentosept płyn do stosowania w jamie ustnej 100 ml. W składzie zawiera naturalne wyciągi z koszyczka rumianku, kory dębu, liścia szałwii, ziela arniki, kłącza tataraku, ziela mięty pieprzowej oraz ziela tymianku. Stosowany jest w dolegliwościach związanych z zapaleniem dziąseł i jamy ustnej różnego pochodzenia i o różnych objawach. Działa ściągająco, przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie oraz odkażająco. Łagodzi objawy związane z chorobami dziąseł i jamy ustnej. Przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia wyłącznie po konsultacji z lekarzem.


Sensodyne Fluoride 75 l

Sensodyne Fluoride 75 ml. Jest to specjalistyczna pasta do zębów z fluorem o miętowym smaku. Do stosowania codziennego przy nadwrażliwych zębach. Uśmierza ból nadwrażliwych zębów, pomaga zapobiegać próchnicy i chorobom dziąseł, zwalcza bakterie, czyści zęby oraz odświeża oddech.

Sensodyne Classic 75 ml

Sensodyne Classic 75 ml. Jest to klasyczna pasta do zębów nadwrażliwych. Do stosowania codziennego. Zmniejsza bolesną nadwrażliwość zębów wywoływany przez zimno, ciepło, słodycz, kwaśność lub czyszczenie. Łagodzi oraz chroni zęby i dziąsła. Dzięki miętowemu smakowi odświeża oddech.

Sensodyne Pro Szkliwo, pasta do zębów 75 ml

Sensodyne ProSzkliwo 75 ml. Pasta do zębów przeznaczona do codziennego używania. Chroni przed powracającą nadwrażliwością, wzmacnia i utwardza szkliwo. Chroni jamę ustną oraz zęby przed niszczącym działaniem kwasów. Przynosi świeży smak w ustach. Do stosowania u dorosłych i dzieci powyżej 12 lat.

Corsodyl 0,2%, płyn do stosowania w jamie ustnej 300 ml

Corsodyl 0,2% płyn 300 ml. Substancją czynną preparatu jest chlorheksydyna - substancja odkażająca. O działaniu bakteriobójczym i przeciwdrożdżakowym. Stosuje się go w celu hamowania tworzenia się płytki nazębnej, pomocniczo w leczeniu zapalenia dziąseł. W celu utrzymania higieny jamy ustnej w sytuacji, gdy nie możemy właściwie szczotkować zębów. Po zabiegach chirurgicznych w celu przyśpieszenia gojenia dziąseł, wspomagająco w leczeniu aft oraz zakażeń drożdżakowych jamy ustnej. Do stosowania tylko i wyłącznie w jamie ustnej.

Corsodyl 0,1%, płyn do stosowania w jamie ustnej 200 ml

Corsodyl płyn 200 ml. Substancją czynną preparatu jest chlorheksydyna - substancja odkażająca. O działaniu bakteriobójczym i przeciwdrożdżakowym. Stosuje się go w celu hamowania tworzenia się płytki nazębnej, pomocniczo w leczeniu zapalenia dziąseł. W celu utrzymania higieny jamy ustnej w sytuacji, gdy nie możemy właściwie szczotkować zębów. Po zabiegach chirurgicznych w celu przyśpieszenia gojenia dziąseł, wspomagająco w leczeniu aft oraz zakażeń drożdżakowych jamy ustnej. Do stosowania tylko i wyłącznie w jamie ustnej. 

Sensodyne Ultraszybka Ulga, pasta do zębów 75 ml

Sensodyne Ultraszybka Ulga pasta do zębów 75 ml. Pasta przeznaczona jest do codziennej higieny zębów i jamy ustnej przy wrażliwych zębach. Buduje i chroni odsłonięte fragmenty zębiny i kanalików zębowych. Nie ściera szkliwa, daje długotrwałe uczucie świeżości w jamie ustnej.

Sensodyne Whitening Odbudowa i Ochrona, pasta do zębów 75 ml

Sensodyne Whitening Odbudowa i Ochrona, pasta do zębów 75 ml. Pasta przeznaczona jest do codziennej higieny wrażliwych zębów i jamy ustnej. Dzięki swojemu składowi, pasta posiada działanie delikatnego wybielania i odbudowania wrażliwych zębów. Daje uczucie świeżości w jamie ustnej.

Sensodyne Whitening, pasta do zębów 75 ml

Sensodyne Whitening pasta do zębów 75 ml. Pasta przeznaczona jest do codziennej higieny wrażliwych zębów i jamy ustnej. Dzięki swojemu składowi, pasta posiada działanie delikatnego wybielania i odbudowania wrażliwych zębów. Daje uczucie świeżości w jamie ustnej.


Sensodyne Odbudowa i Ochrona z fluorkiem, pasta do zębów 75 ml

Sensodyne Odbudowa i Ochrona pasta do zębów 75 ml. Pasta przeznaczona jest do codziennej higieny zębów i jamy ustnej. Pomaga w odbudowie wrażliwych miejsc, wykorzystując naturalne składniki budulcowe zębów. Znosi bolesną nadwrażliwość.


Glimbax, roztwór do płukania gardła i jamy ustnej 200 ml

Glimbax, roztwór do płukania gardła i jamy ustnej 200 ml. Substancją czynną jest diklofenak, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ). Stosowany jest do płukania jamy ustnej i gardła w przypadku: stanów zapalnych dziąseł, gardła, jamy ustnej, w bólach w obrębie jamy ustnej po ingerencjach stomatologicznych, a także w bolesnym, mechanicznym podrażnieniu jamy ustnej oraz gardła. Preparat miejscowo działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zabija zarazki oraz chroni przed rozwijaniem się chorobotwórczych wirusów i bakterii. Przeznaczony dla dzieci powyżej 14 lat i osób dorosłych. 

Elgydium Anti-Plaque Pasta do zębów antybakteryjna - 75 ml

Elgydium Anti-Plaque pasta do zębów - 75 ml. Zawiera w składzie między innymi węglan wapnia oraz chlorheksydynę. Produkt stosuje się w celu utrzymania optymalnej higieny jamy ustnej. Polecany w zapobieganiu i usuwaniu osadu i płytki nazębnej. Pasta ma działanie polerujące i remineralizujące. Formuła zawarta w paście zapewnia skuteczne szczotkowanie bez uszkodzenia szkliwa. Pomaga usuwać osad nazębny, zapobiega w powstawaniu płytki nazębnej. Przyczynia się do przywrócenia równowagi pH jamy ustnej, a dodatkowo zapewnia przyjemne uczucie świeżości. 

Elgydium Brilliance&Care pasta do zębów przeciw przebarwieniom

Elgydium Brillance&Care jest pastą do zębów przeciw przebarwieniom - 30 ml. Zawiera w składzie krzemionkę bambusową, krzemionkę mineralną oraz Fluorinol. Produkt stosuje się w celu zmniejszenia lub wyeliminowania przebarwień na zębach spowodowanych pożywieniem lub stylem życia np. picie kawy, herbaty lub czerwonego wina oraz palenia papierosów. Pasta delikatnie poleruję powierzchnię zębów, wzmacnia szkliwo i dba o jego remineralizację. Posiada przyjemny oraz świeży mentolowy smak. W paście zmniejszono jej właściwości pieniące. 

Elgydium pasta do zębów przeciwpróchnicowa z Fluorinolem - 75 ml Intensywna Świeżość

Elgydium pasta do zębów przeciwpróchnicowa z aminofluorkiem Fluorinol - 75 ml. Produkt stosuje się w celu ochrony zębów przed próchnicą oraz zapewnienia odpowiedniej higieny jamy ustnej. Pasta sprzyja zapobieganiu próchnicy poprzez wspieranie remineralizacji szkliwa. Zmniejsza powstawanie ubytków oraz zapewnia skuteczną ochronę przed działaniem kwasów. Dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 12 lat. 

Eludril Care płyn do płukania jamy ustnej - 500 ml

Eludril Care płyn do płukania jamy ustnej przeciw powstawaniu płytki nazębnej - 500 ml. Zawiera w składzie chlorheksydynę oraz chlorek cetylopirydynę. Produkt stosuje się w celu zapobiegania powstawania płytki nazębnej i kamienia nazębnego. Polecany jako kontynuacja pielęgnacji po wstawieniu implantów oraz do codziennej higieny jamy ustnej zdrowych pacjentów. Płyn zapobiega i ogranicza tworzenie się płytki nazębnej. Skuteczność płynu została potwierdzona klinicznie. Pomaga utrzymać dobrą higienę jamy ustnej, a dziąsła pozostawia zdrowe, gładkie i mniej wrażliwe. Posiada miętowym smak, który odświeża oddech. Może być stosowany codziennie. 

Eludril Classic płyn do płukania jamy ustnej - 200 ml

Eludril Classic jest płynem do płukania jamy ustnej - 200 ml. Zawiera w składzie dwa składniki oczyszczające diglikonian chlorheksydyny oraz chlorobutanol. Produkt może być stosowany jako uzupełnienie leczenia periodontologicznego i implantologicznego. Polecany dla osób noszących uzupełnienia protetyczne lub implanty. Płyn Eludril Classic bardzo dobrze dba o higienę w jamie ustnej. Zapobiega przed tworzeniem się płytki nazębnej i kamienia nazębnego. Ma doskonałe właściwości oczyszczające. Zaleca się stosować przez okres 15 dni. 

Eludril Classic płyn do płukania jamy ustnej - 500 ml

Eludril Classic jest płynem do płukania jamy ustnej w dużej butelce - 500 ml. Zawiera w składzie dwa składniki oczyszczające diglikonian chlorheksydyny oraz chlorobutanol. Produkt może być stosowany jako uzupełnienie leczenia periodontologicznego i implantologicznego. Polecany dla osób noszących uzupełnienia protetyczne lub implanty. Płyn Eludril Classic bardzo dobrze dba o higienę w jamie ustnej. Zapobiega przed tworzeniem się płytki nazębnej i kamienia nazębnego. Ma doskonałe właściwości oczyszczające. Zaleca się stosować przez okres 15 dni. 

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.