Sortuj po:

Pielęgnacja biustu

Skóra biustu jest bardzo delikatna i podczas nieodpowiedniego lub całkowitego braku pielęgnacji, może bardzo szybko ulec utracie elastyczności. Dlatego należy szczególnie zwracać uwagę na te okolice, podczas codziennej pielęgnacji ciała. W ten sposób utrzymamy jędrność i piękny kształt. Kobiety po ciąży także powinny zwrócić szczególną uwagę na okolice biustu, stosując odpowiednie preparaty, które są tworzone specjalnie dla nich. W naszej aptece znaleźć można kremy ujędrniające do biustu, serum modelujące biust, a także kurację liftingująca biust. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tej kategorii, każda kobieta powinna znaleźć coś czego potrzebuje. 

Mamas Krem do pielęgnacji biustu - 125ml

Krem do intensywnej pielęgnacji biustu w czasie ciąży i po porodzie chroni delikatną skórę przed wysuszeniem, poprawiając jej napięcie i gęstość. Obecne w kremie opatentowane kompleksy peptydów i białek nie tylko aktywują komórki skóry do produkcji kolagenu, ale również chronią przed rozpadem, dzięki czemu skutecznie zapobiegają wiotczeniu skóry.

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.