Sortuj po:

Olejki i sole

Każdy chce mieć chwilę tylko dla siebie. Jedną z ulubionych form spędzania czasu jest wieczorna kąpiel z użyciem olejków, które stosowane są w aromaterapii. Mają pozytywny wpływ na naszą skórę, a ich bogaty skład zapachowy pozwala odprężyć się również  naszemu umysłowi. Natomiast sole kosmetyczne posiadają w swym składzie mnóstwo biopierwiastków oraz minerałów i odżywiają nasze ciało co znacząco podnosi kondycję naszej skóry.

Gehwol, 10 saszetek

Gehwol sól do kąpieli stóp z lawendą oraz balsamicznymi olejkami ziołowymi, 10 saszetek. Stosowanie wskazane jest podczas bolących, pękających, pocących się i zmęczonych stóp. Regeneruje i pielęgnuje zniszczoną skórę stóp. Zmiękcza zrogowacenia, modzele i odciski. Wspomaga krążenie krwi, trwale i głęboko ożywia bolące stopy. Po zastosowaniu skórę pozostawia oczyszczoną i elastyczną.


Scholl Dwustronna tarka do usuwania zrogowaceń - 1 szt.

Dwustronna tarka usuwa nawet najtwardsze zrogowacenia i twardą skórę stóp

  • Usuwa nawet najtwardsze zrogowacenia i twardą skórę stóp
  • Posiada 2 powierzchnie ścierne
  • Wyprofilowany kształt tarki pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc na stopie

Calcium Gluconicum Wapń - 50 tabletek

Calcium Gluconicum to lek w postaci 50 tabletek. Zawiera w składzie jony wapnia (wapń). Przeznaczony jest do stosowania podczas zwiększonego zapotrzebowania na wapń oraz w celu uzupełnienia jego niedoborów. Lek uzupełnia niedobory wapnia, które mogą wynikać np. z zaburzeń wchłaniania; zwiększonego odkładania się wapnia w tkance kostnej. Pomaga w leczeniu osteoporozy różnego pochodzenia. Wspomagająco w leczeniu: chorób alergicznych (m.in. pokrzywka, astma oskrzelowa, obrzęk naczynioruchowy); stanów zapalnych (np. w chorobach dróg oddechowych, gardła); złamań kości; demineralizacji kości.

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.