Sortuj po:

Mięśnie stawy i kości

Mięśnie, stawy i kości zaliczane są do narządu ruchu, czyli narządu odgrywającego kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu ludzkiego organizmu. Znajdą u Nas państwo szereg różnych produktów leczniczych, suplementów, maści przeciwbólowych i przeciwzapalnych czy preparatów wspomagających leczenie chorób reumatoidalnych. Produkty te utrzymują kości w odpowiedniej kondycji, dbają o stawy, zmniejszają kurczliwość mięśni, przynoszą także działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Warto jest zadbać o narządy, które potrzebne są Nam do normalnego i zdrowego życia. 

4 Flex kolagen nowej generacji - 30 saszetek

4 Flex jest suplementem diety w postaci 30 saszetek z proszkiem do rozpuszczenia w wodzie, mleku lub jogurcie. Zawiera unikalny hydrolizat kolagenu Fortigel oraz witaminę C. Produkt przeznaczony jest do stosowania w celu utrzymania zdrowych kości, mięśni i chrząstki stawowej. Suplement zawiera kolagen, który aż w 95% stanowi budulec macierzysty chrząstki. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie kości i chrząstki. Dba o właściwy wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. 

4 Flex kolagen nowej generacji - 30 saszetek + 10 Gratis

4 Flex jest suplementem diety w postaci 40 saszetek z proszkiem do rozpuszczenia w wodzie, mleku lub jogurcie. Zawiera unikalny hydrolizat kolagenu Fortigel oraz witaminę C. Produkt przeznaczony jest do stosowania w celu utrzymania zdrowych kości, mięśni i chrząstki stawowej. Suplement zawiera kolagen, który aż w 95% stanowi budulec macierzysty chrząstki. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie kości i chrząstki. Dba o właściwy wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. 

ACTIŻEL- Żel Na Stłuczenia/Skręcenia/Ukąszenia 75g

ACTIŻEL 75g - To wrób medyczny świetny  na obrzęki, stłuczenia c łagodzi podrażnienia, skręcenia, opuchlizne, swędzenie i ukąszenia owadów. Ma działanie przeciwobrzękowe i przeciwświądowe. Działa łagodząco na stany zapalne i przyśpiesza proces gojenia się zmian skórnych. Koi podrażnioną w wyniku ukąszeń owadów skórę.

Altacet ICE aerozol na skórę - 130 ml

Altacet ICE jest aerozolem na skórę o pojemności 130 ml. Produkt stosowany jest podczas intensywnego wysiłku fizycznego, a także w przypadku urazów takich jak stłuczenia, skręcenia i siniaki. Spray działa natychmiastowo, wywołuje przyjemne uczucie chłodu i ulgi. Łagodzi ból towarzyszący podczas urazów i kontuzji. Łatwo się wchłania, a co ważne nie pozostawia tłustej warstwy. 

Altacet 1 g, 6 tabletek

Altacet lek w postaci 6 tabletek do stosowania na skórę. Substancją czynną jest octanowinian glinu. Stosowany jest miejscowo na skórę podczas stłuczeń w wyniku których występują obrzęki. Tabletki mają działanie ściągające. Zmniejszają obrzęk i łagodzą stany zapalne. Uśmierzają ból w obrębie obrzęku. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat i osób dorosłych. 

Aescin 30 tabletek powlekanych

Aescin 20mg jest lekiem w postaci 30 tabletek powlekanych. Substancją czynną leku jest alfa-escyna. Stosowany u osób z żylakami kończyn i odbytu, w przewlekłej niewydolności żylnej oraz podczas leczenia zapalenia żył kończyn dolnych. Polecany także w przypadku obrzęków pooperacjach i pourazach. Lek przynosi działanie przeciwobrzękowe i przeciwzapalne. Chroni naczynia żylne i poprawia napięcie naczyń krwionośnych. Zapobiega zastojowi krwi w żylakach kończyn dolnych oraz przyśpiesza wchłanianie krwiaków pourazowych i chroni przed ich występowaniem. Przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.

Altacet żel na stłuczenia i obrzeki - 75 g

Altacet żel 75g. Substancją czynną jest octanowinian glinu. Żel stosowany jest podczas stłuczeń różnego rodzaju, obrzęków stawowych i pourazowych, a także w obrzękach spowodowanych oparzeniami. Preparat stworzony jest do stosowania miejscowego na skórę. Działa przeciwzapalnie, ściągająco, przeciwobrzękowo, ochładzająco i delikatnie odkażająco. Łagodzi dolegliwości bólowe. Wytwarza kwaśne środowisko, które nie sprzyja rozwojowi bakterii. Zmniejsza obrzęki spowodowane stłuczeniami i urazami. Po posmarowaniu przynosi przyjemne uczucie chłodu. Przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia i osób dorosłych.

Artresan Comfort ulga dla skóry w okolicy stawów 75 ml

ARTRESAN COMFORT krem korzystnie wpływa na stan stawów i łagodzi odczuwany dyskomfort mięśniowo-szkieletowy. Przyczynia się do zregenerowania i ukojenia okolic stawów. Polecany między innymi przy urazach. Preparat ma postać kremu wykazującego właściwości ochronne. Dzięki zawartym w nim składnikom przyczynia się do pobudzenia odnowy i regeneracji komórkowej, co ogranicza odczuwane dolegliwości o charakterze mięśniowo-szkieletowym. Zawiera glukozaminę i chondroitynę, które regenerują oraz salicylan metylu o właściwościach kojących. Krem ma działanie pielęgnacyjne i relaksujące w obrębie stawów. Mentol chłodzi i wywołuje miejscowe przekrwienie skóry.

Artresan Efekt 30 kapsułek

Artresan Efekt to preparat o potwierdzonym działaniu wzmacniającym stawy i układ ruchu. Poprawia stan tkanki łącznej.Składniki preparatu spowalniają związany z wiekiem proces zużycia chrząstki i wykazują korzystne działanie dla utrzymania sprawności stawów, ich ruchomości i elastyczności. Wyciąg z Boswelia serrata i zawarty w nim kwas bosweliowy AKBA wspomagają utrzymanie elastyczności stawów. Witamina C uczestniczy w wielu procesach metabolicznych, w tym w procesie biosyntezy kolagenu. Mangan jest niezbędny dla prawidłowej aktywności wielu enzymów związanych z ochroną struktur komórkowych przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i przyczynia się do zachowania prawidłowej struktury tkanki łącznej, w tym chrząstki stawowej.

Artresan Kapsaicyna maść w sztyfcie 25 ml

Artresan Kapsaicyna maść w sztyfcie 25ml .Dzięki właściwościom głównego, naturalnego składnika KAPSAICYNY rozgrzewa skórę, a tym samym przynosi doskonały efekt ulgi w miejscu aplikowania . Preparat polecany jest głównie przy bólach stawowych.

Artresan Optima 1 a Day - 30 tabletek

ARTRESAN OPTIMA 1 A Day charakteryzuje się maksymalną zawartością glukozaminy. Uzupełnia poziom kolagenu i efektywnie wzmacnia chrząstkę stawową, zwiększając sprawność stawów i narządu ruchu. Preparat zaliczany jest do grupy złożonych suplementów diety. Wyróżnia się wyjątkową formułą MEDIflex™ – która jest optymalnym kompleksem łączącym składniki o właściwościach kojąco-obronnych z substancjami budulcowymi. Formuła ta charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością działania. Łączy niezwykłe właściwości chondroityny, kolagenu typu II, imbiru, kurkumy i dzikiej róży, wraz z glukozaminą oraz składnikami mineralnymi i witaminami. W ten sposób odbudowuje chrząstkę stawową , zwiększając ruchomość, sprężystość i elastyczność stawów.

Artresan Optima (90+30) - 120 kapsułek

Artresan Optima 120 kapsułek to złożony suplement diety dla osób dorosłych, którego skład: glukozamina, witamina C, niacyna, cynk oraz mangan w połączeniu z Formułą MEDIflex mogą wspomóc prawidłowe funkcjonowanie stawów. Preparat szczególnie wskazany dla osób narażonych na sztywność stawów, dla osób aktywnych fizycznie i sportowców zawodowych oraz dla osób otyłych .

Artresan Optima glukozmaina - 90 kapsułek

Artresan Optima 90 kapsułek to złożony suplement diety dla osób dorosłych, którego skład: glukozamina, witamina C, niacyna, cynk oraz mangan w połączeniu z Formułą MEDIflex mogą wspomóc prawidłowe funkcjonowanie stawów. Preparat szczególnie wskazany dla osób narażonych na sztywność stawów, dla osób aktywnych fizycznie i sportowców zawodowych oraz dla osób otyłych .


Artrostav Complex - 60 kapsułek

Artrostav Complex jest suplementem diety w postaci 60 kapsułek. Zawiera w składzie kolagen typu II, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy, witaminę C, D i K. Produkt stosuje się w celu wzmocnienia kości, stawów i chrząstki stawowej. Polecany jest dla osób starszych. Suplement pomaga dostarcza do organizmu ważne składnik, które odpowiedzialne są za prawidłową pracę chrząstki stawowej. Pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, zapewnia utrzymanie kości w zdrowiu. Bierze udział także we wbudowywaniu wapnia do tkanki kostnej. 

Aspot Potas Magnez - 60 tabletek

Aspot jest suplementem diety w postaci 60 tabletek. Zawiera w składzie potas, magnez oraz len mielony. Wzbogacony jest formułą LenCover, która ogranicza ryzyko wystąpienia miejscowego działania drażniącego chlorku potasu. Produkt stosuje się w celu uzupełnienia w organizmie poziomu potasu i magnezu. Polecany w skurczach mięśni, dla osób aktywnych fizycznie oraz ciężko pracujących fizycznie, a także w stanach zmęczenia i znużenia. Suplement ma korzystny wpływ na funkcjonowanie mięśni i układu nerwowego. Dba o utrzymanie odpowiedniego ciśnienia krwi. Utrzymuje prawidłową równowagę elektrolitową, a także pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. 

Bengay maść 50 g

Bengay maść przeciwbólowa - 50 g. Substancjami czynnymi są salicylan metylu i mentol. Maść stosowana jest podczas bólów i sztywności mięśni oraz stawów, a także bólów odcinka lędźwiowo-kzyżowego kręgosłupa. Wskazany podczas przeciążeń, urazów i stanów zapalnych. Lek stosuje się miejscowo, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Doskonale łagodzi ból powstały w skutek różnego rodzaju urazów i przeciążeń. Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 12 roku życia i osób dorosłych.

Calperoxen 1000 - 100 kapsułek roślinnych V-Caps

Calperoxen 1000 jest żywnością specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci 100 kapsułek. Zawiera w składzie najwyższej jakości naturalny wapń w wysokiej dawce. Przeznaczony jest do stosowania w osteoporozie, niedoborach wapnia, okresie intensywnego wzrostu, osteomelacji oraz złamaniach i urazach kości. Produkt dostarcza organizmowi najwyższej jakości naturalny wapń, który bardzo dobrze wpływa na kości, stawy oraz chrząstkę stawową. Uzupełnia poziom wapnia. Minimalizuje skutki osteoporozy oraz pomaga w szybszej rekonwalescencji po złamaniach i urazach kości. 

Calsin Osteo 2000 60 tabletek

Calsin Osteo 2000 suplement diety w postaci 60 kapsułek. Stworzony dla kobiet i mężczyzn w wieku 50 lat i starszych. Zawiera wapń, witaminę D oraz K, dzięki czemu wzmacnia układ kostny, a także składniki zawarte w suplemencie biorą udział w mineralizacji tkanki kostnej. Wspiera proces mineralizacji kości i przeciwdziała ich częstym złamaniom.

Cyclonea 60 tabletek + Żel 50 g gratis

Cyclonea to suplement diety w postaci 60 tabletek. Produkt ten wspiera krążenie żylne, zmniejsza obrzęki i przynosi uczucie lekkości i ulgi dla nóg. W swoim składzie zawiera hespadrynę, witaminę C, ekstrakt z kasztanowca oraz rutynę. Polecany osobom u których występuje problem z krążeniem żylnym i towarzyszącym temu obrzmienia i obrzęki nóg. Produkt wspomaga też produkcję kolagenu. W opakowaniu otrzymamy również żel 50 g, który chroni i pielęgnuje zmęczone nogi.

Vitalgold D3+K2 - 40 tabletek

Vitalgold D3 + K2 jest suplementem diety w postaci 40 tabletek. Zawiera witaminę D3 i K2 MK-7. Produkt stosowany jest jako uzupełnienie i zredukowanie niedoborów w organizmie witaminy K2 i D3. Suplement dba o zdrowie kości i utrzymuje je w jak najlepszej kondycji. Redukuje w organizmie zbyt niski poziom witaminy D3 i K2. 

Diclac Lipogel żel - 50 g

Diclac LipoGel liposomalny żel 50 g. Substancją czynną jest diklofenak sodowy. Stosowany jest do leczenia miejscowego stanów zapalnych, bólów i obrzęków o różnym pochodzeniu. Podczas urazów np. skręceń, stłuczeń czy nadwyrężeń, a także stanów zapalnych ścięgien lub tzw. łokcia tenisisty. Działanie żelu jest przeciwbólowe i przeciwzapalne. Łagodzi ból i stany zapalne. Po posmarowaniu  przynosi przyjemne uczucie chłodu w miejscu bólu. Przeznaczony dla dzieci powyżej 12 roku życia i osób dorosłych. 

Diclac Lipogel 100 g żel

Diclac LipoGel liposomalny żel 100 g. Substancją czynną jest diklofenak sodowy. Stosowany jest do leczenia miejscowego stanów zapalnych, bólów i obrzęków o różnym pochodzeniu. Podczas urazów np. skręceń, stłuczeń czy nadwyrężeń, a także stanów zapalnych ścięgien lub tzw. łokcia tenisisty. Działanie żelu jest przeciwbólowe i przeciwzapalne. Łagodzi ból i stany zapalne. Po posmarowaniu  przynosi przyjemne uczucie chłodu w miejscu bólu. Przeznaczony dla dzieci powyżej 12 roku życia i osób dorosłych. 

Diclofenacum Fastum żel na stłuecznia - 50g

Diclofenacum Fastum żel 50g. Substancja czynna zawarta w żelu to diklofenak sodowy. Jest żelem do stosowania miejscowego, praktycznie natychmiast po zastosowaniu lek przynosi ulgę, chłodząc i kojąc chore miejsce. Działaniem żelu jest efekt przeciwbólowy, przeciwzapalny oraz przeciwobrzękowy. Stosowany w urazach: ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów np. z powodu skręcenia, nadwyrężenia i stłuczenia. Przeznaczony dla młodzieży powyżej 14 lat i dorosłych.

Diclotica żel w tubie 100 g

Diclotica jest lekiem w postaci żelu w tubie - 100g. Substancją czynną jest diklofenak sodowy. Przeznaczony do stosowania podczas stanów zapalnych mięśni, stawów, po urazach (skręceniach, nadwyrężeniach, stłuczeniach). Polecany podczas bólu pleców oraz w stanach zapalnych tkanek miękkich (zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty, zapalenie torebki stawowej). U osób powyżej 18 lat może być stosowany w ograniczonych i łagodnych postaciach choroby zwyrodnieniowej stawów. Lek ma miejscowe działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Przynosi ulgę podczas różnego rodzaju urazów, łagodzi ból oraz zmniejsza występujący stan zapalny. 

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.