Sortuj po:

Mięśnie stawy i kości

Mięśnie, stawy i kości zaliczane są do narządu ruchu, czyli narządu odgrywającego kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu ludzkiego organizmu. Znajdą u Nas państwo szereg różnych produktów leczniczych, suplementów, maści przeciwbólowych i przeciwzapalnych czy preparatów wspomagających leczenie chorób reumatoidalnych. Produkty te utrzymują kości w odpowiedniej kondycji, dbają o stawy, zmniejszają kurczliwość mięśni, przynoszą także działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Warto jest zadbać o narządy, które potrzebne są Nam do normalnego i zdrowego życia. 

FlexiStav Caps 60 kapsułek

FlexiStav Caps jest suplementem diety składającym się z 60 kapsułek. Zawiera niezbędne substancje dla prawidłowej pracy układu ruchu, wspomaga sprawność ruchową. Bierze udział w wytwarzaniu kolagenu, mazi stawowej, a także utrzymuje elastyczne i sprężyste ścięgna. Przeznaczony dla dorosłych kobiet i mężczyzn.

FlexiStav Xtra smak cytrynowy kolagen, glukozamina - 30 saszetek

FlexiStav Xtra jest suplementem diety składającym się z 30 wygodnych saszetek do rozpuszczenia w wodzie. Przeznaczonym dla osób dorosłych, kobiet i mężczyzn. Zawiera składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu kostno-stawowego. Bierze udział w wytwarzaniu kolagenu.

Meloxicam Adamed 7,5 mg, przeciwzapalny - 10 tabletek DATA 28.02.2019

Meloxicam Adamed lek niesteroidowy w postaci 10 tabletek. Substancja czynna to meloksykam. Stosowany jako lek przeciwzapalnym i przeciwbólowy, przede wszystkich w bólach kości, stawów i mięśni. Ułatwia codzienne życie osobom które borykają się z chorobami reumatoidalnymi i zwyrodnieniowymi.

Diclofenacum Fastum żel na stłuecznia - 50g

Diclofenacum Fastum żel 50g. Substancja czynna zawarta w żelu to diklofenak sodowy. Jest żelem do stosowania miejscowego, praktycznie natychmiast po zastosowaniu lek przynosi ulgę, chłodząc i kojąc chore miejsce. Działaniem żelu jest efekt przeciwbólowy, przeciwzapalny oraz przeciwobrzękowy. Stosowany w urazach: ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów np. z powodu skręcenia, nadwyrężenia i stłuczenia. Przeznaczony dla młodzieży powyżej 14 lat i dorosłych.

Flexinovo duopak 60 tabletek (30+30)

Flexinovo w postaci 60 (30+30) tabletek. Jest suplementem diety który jest przeznaczony dla osób, które chcą dbać o prawidłowe funkcjonowanie narządu ruchu. Składniki produktu odżywiają stawy, korzystnie wpływając na ich ruchomość, wytrzymałość i sprawność. Składniki zawarte w preparacie są podstawowymi substancjami w organizmie, które odpowiadają za układ kostny, w tym chrząstkę stawową. Uzupełniają ich braki, dzięki czemu układ kostny oraz chrząstka stawowa są wzmacniane i zachowują sprawność na długo.

Calsin Osteo 2000 wapń, witamina D3 i K2 - 60 tabletek

Calsin Osteo 2000 suplement diety w postaci 60 kapsułek. Stworzony dla kobiet i mężczyzn w wieku 50 lat i starszych. Zawiera wapń, witaminę D oraz K, dzięki czemu wzmacnia układ kostny, a także składniki zawarte w suplemencie biorą udział w mineralizacji tkanki kostnej. Wspiera proces mineralizacji kości i przeciwdziała ich częstym złamaniom.

Ibalgin Sport krem 50 g

Ibalgin Sport jest lekiem w postaci kremu 50 g. Substancjami czynnymi leku są ibuprofen i heparynoid (heparyna). Stosowany jest w miejscowym leczeniu stanów zapalnych i przewlekłych chorób reumatoidalnych. Polecany jest podczas bólów stawów i kręgosłupa oraz w przypadku zakrzepowego zapalenia żył i przy różnego rodzaju urazach. Ibuprofen działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, zmniejsza obrzęk i stan zapalny chorego miejsca. Heparynoid natomiast przyśpiesza regenerację krwiaków i nasila działanie przeciwzapalne. Zmniejsza tworzenie się skrzepów. Miejscowo również przynosi działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Przeznaczony dla dzieci powyżej 12 lat i osób dorosłych. 

Diclac Lipogel żel - 50 g

Diclac LipoGel liposomalny żel 50 g. Substancją czynną jest diklofenak sodowy. Stosowany jest do leczenia miejscowego stanów zapalnych, bólów i obrzęków o różnym pochodzeniu. Podczas urazów np. skręceń, stłuczeń czy nadwyrężeń, a także stanów zapalnych ścięgien lub tzw. łokcia tenisisty. Działanie żelu jest przeciwbólowe i przeciwzapalne. Łagodzi ból i stany zapalne. Po posmarowaniu  przynosi przyjemne uczucie chłodu w miejscu bólu. Przeznaczony dla dzieci powyżej 12 roku życia i osób dorosłych. 

Altacet żel na stłuczenia i obrzeki - 75 g

Altacet żel 75g. Substancją czynną jest octanowinian glinu. Żel stosowany jest podczas stłuczeń różnego rodzaju, obrzęków stawowych i pourazowych, a także w obrzękach spowodowanych oparzeniami. Preparat stworzony jest do stosowania miejscowego na skórę. Działa przeciwzapalnie, ściągająco, przeciwobrzękowo, ochładzająco i delikatnie odkażająco. Łagodzi dolegliwości bólowe. Wytwarza kwaśne środowisko, które nie sprzyja rozwojowi bakterii. Zmniejsza obrzęki spowodowane stłuczeniami i urazami. Po posmarowaniu przynosi przyjemne uczucie chłodu. Przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia i osób dorosłych.

Altacet 1 g, 6 tabletek

Altacet lek w postaci 6 tabletek do stosowania na skórę. Substancją czynną jest octanowinian glinu. Stosowany jest miejscowo na skórę podczas stłuczeń w wyniku których występują obrzęki. Tabletki mają działanie ściągające. Zmniejszają obrzęk i łagodzą stany zapalne. Uśmierzają ból w obrębie obrzęku. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat i osób dorosłych. 

Duo Stawy MaxiFlex Glukozamina, 30 tabletek musujących o smaku pomarańczowym

Duo Stawy MaxiFlex Glukozamina to suplement diety w postaci 30 tabletek musujących o smaku pomarańczowym. Zawiera wysoką dawkę glukozaminy. Stosowany jest podczas aktywnego trybu życia, uprawiania sportów po dłuższej przerwie, a także w przypadku ograniczonej ruchomości stawów. Polecany osobom, które narażone są na problemy ze stawami występującymi z wiekiem, przez nadwagę i obciążanie stawów, a także w okresie menopauzy. Preparat usprawnia działanie stawów oraz cały układ kostny. Pomaga w leczeniu chorób zwyrodnieniowych stawów i reumatyzmu. Dba o stawy, sprawia że są bardziej elastyczne i mniej podatne na urazy. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży. 

Doppelherz aktiv Osteo PRO - 60 tabletek

DoppelHerz aktiv Osteo PRO to suplement diety w postaci 60 tabletek. W składzie zawiera wapń, magnez, witaminy D3 i K. Stosowany jako uzupełnienie codziennej diety w niedoborach wapnia i witaminy D, podczas częstych złamań kości oraz podczas ryzyka rozwoju osteoporozy. Polecany kobietom po menopauzie i mężczyznom po 50 roku życia. Składniki zawarte w preparacie są elementami budulcowymi kości. Zwiększają wytrzymałość kości i zmniejszają ryzyko złamań. Dostarczają kościom odpowiednich składników, dzięki czemu kości pozostają w dobrej kondycji bardzo długo. Bierze udział w mineralizacji kości. 


Doppelherz aktiv Magnez-B6 Forte 400, 30 tabletek

DoppelHerz aktiv Magnez-B6 Forte 400 to suplement diety w postaci 30 tabletek. Zawiera najwyższą dawkę magnezu, a także witaminy B6, B1, B9 i B12. Stosowany jest w okresach wzmożonego wysiłku psychicznego i fizycznego oraz w celu zapobiegania skurczom mięśni. Uzupełnia niedobory magnezu w organizmie. Zmniejsza uczucie zmęczenia. Wspiera układ nerwowy, poprawia koncentrację i zapamiętywanie. Zapobiega kurczliwości mięśni. Bierze udział w przekazywaniu impulsów nerwowych oraz w syntezie białek. 

Doppelherz aktiv Mocne kości Calcium 1500 + Vit.D3, 60 tabletek

DoppelHerz Mocne kości Calcium 1500 + vit.D to suplement diety w postaci 60 tabletek. W składzie zawiera najwyższą dawkę wapnia oraz witaminy D3 i K. Stosowany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki niezbędne do utrzymania zdrowych i mocnych kości. Polecany młodzieży w okresie wzrostu, osobom aktywnym fizycznie, a także osobom palącym i pijącym spore ilości kawy. Wapń jest podstawowym budulcem tkanki kostnej. Zwiększa gęstość i wytrzymałość kości. Wspiera działanie osteokalcyny, która wpływa na mineralizację kości. Pomaga w utrzymaniu zdrowych, mocnych i wytrzymałych kości. Przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.


Litozin Activ, 30 tabletek

Litozin Activ jest to suplement diety w postaci 30 tabletek. Zawiera w swoim składzie naturalny kompleks składników bioaktywnych wyizolowanych z dzikiej róży, witaminy C. Stosowany jako środek do wspomagania stawów. Polecany jest osobom aktywnym fizycznie. Ma korzystny wpływ na chrząstkę stawową. Przyczynia się do prawidłowego procesu produkcji kolagenu. Dba o odpowiednie funkcjonowanie chrząstki oraz o jej regenerację. Chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Wspomaga elastyczność stawów i wspiera prawidłową pracę mięśni. Zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. 

Doppelherz aktiv na stawy Forte - 60 kapsułek

DoppelHerz aktiv Na stawy Forte to suplement diety w postaci 60 kapsułek. Zawiera wysoką dawkę siarczanu glukozaminy i siarczanu chondroityny oraz witaminę C i miedź. Stosowany przez osoby aktywne fizycznie, uprawiające sport, ze zwiększoną wagą ciała lub mało aktywnych fizycznie oraz u osób starszych w celu wspomagania funkcjonowania stawów i zachowania ich w jak najlepszej kondycji. Glukozamina i chondroityna to substancje znajdujące się w tkance łącznej, dlatego bardzo istotne jest ich dostarczanie do organizmu. Składniki zawarte w preparacie budują i wzmacniają elementy układu ruchu. Uzupełnia substancje budulcowe zawarte w tkance chrzęstnej. Dba o sprężystość i wytrzymałość stawów. Zapewnia odpowiednią ilość mazi stawowej, która jest niezbędna w prawidłowym "smarowaniu" stawów. Umożliwia odpowiednie wytwarzanie kolagenu w tkance chrzęstnej. Chroni tkanki przed działaniem wolnych rodników. 

Litozin Kolagen, 30 tabletek

Litozin Kolagen jest to suplement diety w postaci 30 tabletek. Zawiera w swoim składzie unikalny kolagen typu II oraz naturalny kompleks składników bioaktywnych wyizolowanych z dzikiej róży, witaminy C oraz miedź. Stosowany jako środek do wspomagania stawów. Polecany jest osobom starszym, osobom z nadwagą lub otyłością oraz dla każdego który zmaga się z dolegliwościami stawów. Ma korzystny wpływ na chrząstkę stawową. Przyczynia się do prawidłowego procesu produkcji kolagenu. Dba o odpowiednie funkcjonowanie chrząstki oraz o jej regenerację. Chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Wspomaga elastyczność stawów. 

Doppelherz aktiv Na stawy, 30 kapsułek

DoppelHerz aktiv na stawy to suplement diety w postaci 30 kapsułek. Zawiera w swoim składzie takie składniki jak: siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, witaminę C, mangan i selen. Stosowany przez osoby aktywne fizycznie, uprawiające sport, ze zwiększoną wagą lub mało aktywnych fizycznie oraz u osób starszych w celu wspomagania funkcjonowania stawów i zachowania ich w jak najlepszej kondycji. Składniki zawarte w preparacie budują i wzmacniają elementy układu ruchu. Uzupełnia substancje budulcowe zawarte w tkance chrzęstnej. Dba o sprężystość i wytrzymałość stawów. Zapewnia odpowiednią ilość mazi stawowej, która jest niezbędna w prawidłowym "smarowaniu" stawów. Umożliwia odpowiednie wytwarzanie kolagenu w tkance chrzęstnej. Chroni tkanki przed działaniem wolnych rodników. 

Olimp Artikon MSM NA STAWY - 30 kapsułek DATA 24.07.2019

Olimp Artikon MSM jest suplementem diety w postaci 30 kapsułek. Substancją czynną zawartą w suplemencie jest metylosulfonylometan (MSM). Stosowany jest u osób chcących zadbać o wsparcie dla kości i chrząstki stawowej. Szczególnie dla osób aktywnych fizycznie lub nadmiernie obciążających swoje stawy oraz dla osób w podeszłym wieku. Organiczny związek siarki (MSM) to budulec chrząstki stawowej, który wspiera jej funkcjonowanie. Wspomaga zachowanie odpowiedniej elastyczności stawów oraz proces tworzenia tkanek łącznych. Utrzymuje kości w dobrej kondycji.

Doppelherz aktiv Na skurcze - 30 tabletek

Doppelherz aktiv na skurcze to suplement diety w postaci 30 tabletek. Zawiera wysoką dawkę magnezu i potasu. Stosowany podczas niedoborów magnezu i potasu z objawami skurczy mięśni. Jako uzupełnienie poziomu elektrolitów w organizmie, które zostały utracone przez pocenie się przy intensywnym wysiłku fizycznym, a także podczas wzmożonego oddawania moczu lub wymiotów. Może być stosowany u osób pijących duże ilości kawy oraz w okresie osłabienia organizmu. Reguluje równowagę wodno-elektrolitową. Dba o prawidłową pracę mięśni szkieletowych, mięśnia sercowego i naczyń krwionośnych. Wspiera utrzymanie właściwego ciśnienia we krwi. Zmniejsza niedobory magnezu, potasu, cynku, chromu oraz witaminy B6 i B12. Likwiduje skutki zmęczenia i znużenia, a także zapobiega skurczom mięśni.

Extra Strong, balsam rozgrzewający 40 g

Extra Strong balsam rozgrzewający 40 g. Przeznaczony do stosowania podczas bólu stawów i mięśni, polecany szczególnie osobom z problemami o podłożu reumatycznym oraz przed i po wysiłku fizycznym. Balsam ma działanie rozgrzewające. Łagodzi dolegliwości, zmniejsza zaczerwienienia i podrażnienia. Zawiera w swoim składzie mentol, który poprawia krążenie i działa na skórę relaksująco.

Reumelox 7,5 mg - 20 tabletek

Reumelox 7,5mg lek w postaci 20 tabletek. Substancją czynną jest meloksykam. Stosowany jest krótkotrwale w leczeniu bólów kostno-stawowych i mięśniowych w chorobach reumatoidalnych i zwyrodnieniowych stawów. Lek ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Bardzo dobrze radzi sobie z bólem o nasileniu słabym do umiarkowanego. Szybko przynosi ulgę. Przeznaczony dla dorosłych i młodzieży od 16 roku życia.

Moilec 7,5 mg, 10 tabletek

Moilec 7,5 mg w postaci 10 tabletek. Substancją czynną leku jest meloksykam - niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ). Wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Stosowany w bólach kostno-stawowych i mięśniowych w przebiegu chorób reumatoidalnych i zwyrodnieniowych stawów. Meloksykam dobrze wchłania się do przewodu pokarmowego. Przeznaczony dla dorosłych i młodzieży powyżej 15 roku życia.

Voltaren Max, żel 50 g

Voltaren MAX żel 50 g. Substancją czynną zawartą w żelu jest diklofenak dietyloamoniowy. Działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i przeciwbólowo. Zastosowany miejscowo na skórę łagodzi ból, zmniejsza obrzęk, zmniejsza odczyn zapalny. Stosowany jest w leczeniu miejscowym: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (powstałych wskutek skręceń, nadwyrężeń lub stłuczeń), bólu pleców, ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich (np. zapalenie ścięgien), ograniczonych i łagodnych postaci zapalenia stawów.

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.