Sortuj po:

Menopauza

Jest to ciężki okres w życiu każdej kobiety, która prędzej czy później musi przez to przejść. Znajdą tu państwo produkty, które łagodzą dolegliwości towarzyszące menopauzie. Najczęściej występującymi dolegliwościami są wahania nastoju, nadmierne pocenie się, rozdrażnienie oraz palpitacje. Dobrą decyzją w tym okresie u kobiet jest zasięgnięcie po suplementy, które łagodzą te dolegliwości, uzupełniając w organizmie niezbędne witaminy i minerały. 

Soyfem 60 tabletek powlekanych

Soyfem 100 mg jest lekiem w postaci 60 tabletek powlekanych. W swoim składzie posiada substancję czynną którą jest wyciąg z nasion soi. Jest lekiem przeznaczonym dla kobiet w okresie przekwitania. Łagodzi objawy przekwitania takie jak uderzenia gorąca, nadmierne pocenie się, zakłócenia snu, uczucie napięcia nerwowego oraz niepokoju.

Doppelherz aktiv Aktiv-Meno, 30 tabletek

DoppelHerz Aktiv-Meno to suplement diety w postaci 30 tabletek. Zawiera najwyższą dawkę izoflawonów i wapnia oraz witaminę D i 6 witamin z grupy B. Stosowany jest przez kobiety po 40 roku życia, które przechodzą okres menopauzy, a także dla kobiet po okresie menopauzy w celu wzmocnienia ich organizmu. Łagodzi dolegliwości związane z menopauzą takie jak: uderzenia gorąca, zwiększone pocenie się, problemy z koncentracją, bezsenność, złe samopoczucie, nadwrażliwość i gwałtowne bicie serca. Wzmacnia układ kostny poprawia koncentrację i zapamiętywanie. 

Olimp Menopauzin Forte, na menopauze 30 tabletek powlekanych

Olimp Menopauzin Forte jest suplementem diety w postaci 30 tabletek powlekanych. Jest to naturalny preparat zawierający kompozycję składników roślinnych oraz wapń, witaminę D, E, B6 i kwas foliowy. Przeznaczony jest dla kobiet znajdujących się w okresie około menopauzalnym, w celu zwalczania dolegliwości towarzyszących temu okresowi. Neutralizuje symptomy przekwitania czyli uderzenia gorąca, nad potliwość, wahania nastroju czy zmęczenie. Wspomaga układ kostny, a także normalizuje stężenie cholesterolu i glukozy. Wspomaga odporność i pozytywnie działa na skórę. 

Molekin Osteo, 60 tabletek powlekanych

Molekin Osteo, jest suplementem diety w postaci 60 tabletek powlekanych. Zawiera w swoim składzie wapń, witaminę D oraz witaminę K. Przeznaczony jest dla kobiet po 50 roku życia oraz starszych, przede wszystkim dla kobiet w okresie pomenopauzalnym. Stosowany jest podczas osłabionych kości, gdy zwiększa się ryzyko do ich złamań. A także w celu ich wzmocnienia i utrzymania odpowiedniej gęstości kości. Preparat pozytywnie wpływa na utrzymanie odpowiedniej gęstości kości. Wzmacnia je dostarczając im niezbędnych składników potrzebnych do utrzymania ich w dobrej kondycji. Zapewnia wysoką biodostępność i stabilność. Zmniejsza ryzyko osłabienia kości, do której dochodzi w okresie pomenopauzualnym u kobiet.

Climea Forte na menopauze - 30 tabletek

Climea Forte jest suplementem diety w postaci 30 tabletek. Zawiera w swoim składzie izoflawony z nasion soi, wyciąg z szyszek chmielu, nasiona lnu, wapń, witamina D, witamina B6, witamina E oraz kwas foliowy. Preparat stosowany jest przez kobiety, które znajdują się w okresie menopauzy. Produkt przede wszystkim łagodzi dolegliwości związane z okresem menopauzualnym. Wspiera kobiecy organizm w tym ciężkim czasie. Dba o zdrowie kości, zmniejsza apetyt i kontroluje wagę ciała. Chroni komórki przed działaniem wolnych rodników. Zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. Przeznaczony do stosowania wyłącznie dla osób dorosłych.

Climeston 80 mg Menopauza - 30 tabletek

Climeston 80 mg jest suplementem diety w postaci 30 tabletek powlekanych. Zawiera w składzie ekstrakt z liści i kwiatów koniczyny czerwonej, witaminę K, D oraz wapń. Produkt przeznaczony jest dla kobiet, które znajdują się w okresie menopauzy i muszą zmagać się z dolegliwościami towarzyszącymi temu okresowi. Suplement ułatwia kobietom przejść przez ten okres jakim jest przekwitanie. Łagodzi dolegliwości takie jak: uderzenia gorąca, nadmierne pocenie się, niepokój i drażliwość. Dodatkowo utrzymuje odpowiednie metabolizm energetyczny. 

Femitonina - 30 tabletek

Femitonina jest suplementem diety w postaci 30 tabletek. Zawiera w składzie wyciąg z czerwonej koniczyny, wyciąg z nasion soi, wyciąg z szyszek chmielu oraz melatoninę. Produkt przeznaczony jest do stosowania przez kobiety, które znajdują się w okresie menopauzy w celu łagodzenia objawów i dolegliwości, towarzyszącym temu okresowi. Suplement utrzymuje spokój podczas menopauzy, łagodzi uderzenia gorąca i nocnego pocenia się. Koi nerwy, redukuje wrażliwość oraz utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Dodatkowo pomaga w zasypianiu i utrzymaniu spokojnego snu. 

Doppelherz Aktiv-Meno Forte - 30 tabletek

Doppelherz Aktiv-Meno Forte jest suplementem diety w postaci 30 tabletek. Zawiera najwyższą dawkę izoflawonów, wapnia, wyciąg z szyszek chmielu oraz witaminę D i 8 witamin z grupy B. Stosowany jest przez kobiety po 40 roku życia, które przechodzą okres menopauzy, a także dla kobiet po okresie menopauzy w celu wzmocnienia ich organizmu. Łagodzi dolegliwości związane z menopauzą takie jak: uderzenia gorąca, zwiększone pocenie się, problemy z koncentracją, bezsenność, złe samopoczucie, nadwrażliwość i gwałtowne bicie serca. Wzmacnia układ kostny poprawia koncentrację i zapamiętywanie. 

Soyfem Forte 30 tabletek

Soyfem Forte 230,8 mg jest lekiem w postaci 30 tabletek powlekanych. W swoim składzie posiada substancję czynną którą jest wyciąg z nasion soi. Jest lekiem przeznaczonym dla kobiet w okresie przekwitania. Łagodzi objawy przekwitania takie jak uderzenia gorąca, nadmierne pocenie się, zakłócenia snu, uczucie napięcia nerwowego oraz niepokoju.

Doppelherz aktiv Meno Complex - 30 kapsułek

Doppelherz aktiv Meno Complex jest suplementem diety w postaci 30 kapsułek. Zawiera wyciąg z koniczyny czerwonej, olej z wiesiołka oraz zestaw witamin i minerałów. Produkt stosowany jest w celu łagodzenia objawów i dolegliwości związanych z menopauzą. Polecany także do stosowania w okresie po menopauzie w celu zachowania równowagi hormonalnej. Suplement zmniejsza dolegliwości takie jak: uderzenia gorąca, nadmierne pocenie się, drażliwość, trudności z zapamiętywaniem i częste uczucie zmęczenia. Utrzymuje równowagę hormonalną oraz dba o funkcje poznawcze. 

Promeno Forte menopazua - 30 kapsułek

Promento to suplement diety z optymalną kompozycją wysokiej jakości składników opracowaną z myślą o kobietach z dolegliwościami okresu menopauzy

Promeno forte zawiera standaryzowany ekstrakt z czerwonej koniczyny z wysoką dawką izoflawoinoidów w jednej kapsułce (80 mg), zwanych roślinnymi estrogenami, który wspiera
zachowanie spokoju i komfortu podczas menopauzy oraz pomaga kobietom radzić sobie z objawami menopauzy, takimi jak: uderzenia gorąca, pocenie się, niepokój i drażliwość.

Dodatkowo preparat wzbogacono o wapń i witaminę D, pomagające zachować zdrowe kości i zęby, oraz witaminę B6, która pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Ispagul S Menopauza z lnem - proszek 200 g

Ispagul S MenoPauza z lnem to suplement diety w postaci proszku - 200 g. Zawiera w składzie nasiona lnu, łupina nasienna babki jajowatej oraz nasiona babki jajowatej. Produkt przeznaczony jest dla dorosłych kobiet, które znajdują się w okresie przed i około menopauzalnym, gdzie często dochodzi do zaburzeń przewodu pokarmowego. Proszek wspiera prawidłową pracę układu pokarmowego. Łagodnie działa na śluzówkę jelit, przez co wspomaga i właściwą perystaltykę. Ułatwia wypróżnianie, pomagając w oczyszczaniu organizmu i odchudzaniu. Dodatkowo dba o prawidłowy poziom cholesterolu we krwi. 

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.