MamaDHA Premium+ - 60 kapsułek
witaminy dla kobiet w ciąży

Cena
26,69 zł
Oceny
Dostępna ilość: 374 szt.
Produkt kupiło: 3 osób
Producent: Adamed
Typ preparatu: Suplement diety
Pojemność: 60
Postać: kapsułki

Opis produktu

MamaDHA Premium +  to suplement diety przeznaczony dla kobiet przygotowujących się do ciąży, w ciąży oraz karmiących piersią. Zawiera on zrównoważoną kompozycję DHA, witamin i minerałów - składników, które wspierają organizm kobiety karmiącej oraz w czasie ciąży prawidłowy rozwój płodu. Spożywanie przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój mózgu oraz oczu u płodu. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia minimum 250 mg DHA dziennie. DHA jest ważny dla uniknięcia porodu przedwczesnego.

  Skład

  • DHA i EPA,
  • żelatyna,
  • magnez,
  • glicerol,
  • kwasy tłuszczowe,
  • barwniki,
  • dwutlenek tytanu,
  • jod,
  • kwasy foliowe,
  • witamina D,
  • tlenki i wodorotlenki żelaza.

  Wskazania

  Do postępowania dietetycznego w warunkach znacznego niedoboru składników odżywczych związanych ze znacznie zwiększonym zapotrzebowaniem u kobiet karmiących oraz w okresie ciąży z wysokim ryzykiem wystąpienia porodu przedwczesnego.

  Działanie

  Mamadha Premium zawiera tylko składniki o jednoznacznie udowodnionym pozytywnym wpływie dla matki i dziecka w rekomendowanych dawkach dla kobiet z ciążą zagrożoną porodem przedwczesnym.

  Dawkowanie

  Dwie kapsułki dziennie podczas posiłku.

  Przeciwwskazania

  Nie należy stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu.

  Dodatkowe

  Laur Konsumenta TOP MARKA 2017

  Opinie o MamaDHA Premium+ - 60 kapsułek

  Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

  Skontaktuj się z nami!

  Klienci, którzy kupili MamaDHA Premium+ - 60 kapsułek kupili także:

  Ibufen dla dzieci Forte, zawiesina doustna, smak truskawkowy - 100 ml

  Ibufen dla dzieci forte w postaci zawiesiny doustnej o smaku truskawkowym 100 ml. Zawiera Ibuprofen jako substancję czynną. Stosowany jest u dzieci, młodzieży i dorosłych podczas gorączki także w zakażeniach wirusowych. W bólach różnego pochodzenia oraz podczas stanów zapalnych ucha środkowego. Przynosi działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Szybko i skutecznie radzi sobie z bólami o nasileniu słabym do umiarkowanego, zmniejsza gorączkę i walczy ze stanami zapalnymi. 

  DexaPico syrop dla dzieci 115 ml

  DexaPico lek przeciwkaszlowy w postaci syropu 115 ml. Substancjami czynnymi leku są dekstrometorfanu bromowodorek, wyciąg z kwiatostanu lipy. Lek stosuje się podczas przeziębienia, grypy i stanów zapalnych górnych dróg oddechowych z objawami suchego i uporczywego kaszlu. Preparat zmniejsza odruch kaszlowy oraz nie dopuszcza do ataków suchego kaszlu. Rozrzedza zalegającą wydzielinę i oczyszcza drogi oddechowe, przynosząc natychmiastową ulgę. Przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia oraz osób dorosłych.

  Paracetamol Biofarm 500mg, na ból i gorączkę - 50 tabletek powlekanych

  Paracetamol Biofarm to lek w postaci 50 tabletek powlekanych. Zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Nie działa przeciwzapalnie. Nie powoduje podrażnienia żołądka.

  Producenci

  Popularne Kategorie

  Grupy produktowe

  Wszystkie grupy

  Grupy zaczynające się od liczby:

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

  Grupy zaczynające się od litery:

  A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

  Producenci

  Wszyscy producenci

  Producenci zaczynający się od liczby:

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

  Producenci zaczynający się od litery:

  A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


  © 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.