Sortuj po:

Leki OTC i suplementy

Kategoria ta zawiera bardzo duży wybór leków dostępnych bez recepty oraz wiele różnego rodzaju suplementów diety. Które z pewnością pomogą w leczeniu wielu chorób, schorzeń i infekcji. Wspomogą organizm podczas niedoboru różnego rodzaju witamin i minerałów. Zmniejszą dolegliwości związane z menopauzą. Spora część leków odpowiada za zmniejszenie i łagodzenie bóli o różnej etiologii. Zadbają o układ moczowy i płciowy. Uspokoją skołatane nerwy, pomagając w zasypianiu. W okresach wzmożonego zachorowania oraz w okresie jesienno-zimowym szybciej pozwolą państwu wyleczyć się z przeziębienia lub grypy. Produkty z tej kategorii wspomogą narząd ruchu, wzroku oraz słuchu. A także pomogą uwolnić się od nałogu palenia papierosów oraz pozwolą na łatwiejsze zrzucenie paru zbędnych kilogramów. 

Nervomix Control na stres - 20 kapsułek

Nervomix control jest suplementem diety łagodzącym stres, który zawiera składniki naturalnego pochodzenia (melisa, głóg, lawenda). Produkt ten zmniejsza napięcie nerowe i pozwala na wyciszenie organizmu.

Quixx Extra Spray do nosa 30 ml

Quixx extra spray do nosa 30 ml. Zawiera naturalne składniki m.in wodę z Oceanu Atlantyckiego, olejek z eukaliptusa. Oczyszcza i udrażnia zatkane przewodu nosowe. Zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa. Odświeżający olejek eukaliptusowy zapewnia uczucie czystego nosa i uczucie świeżości. Zwiększa komfort oddychania oraz ma właściwości nawilżające. Dla dorosłych, młodzieży i dzieci od 6 lat.


Lioton 1000 żel 30g

Lioton 1000 żel 30 g. Zawiera substancję czynną heparynę, która poprawia mikrokrążenie i przynosi natychmiastową ulgę dokładnie w miejscu występowania dolegliwości. Żel zmniejsza objawy niewydolności żył powierzchownych nóg, takie jak: uczucie ciężkich i zmęczonych nóg, mrowienie, obrzęki. Działa miejscowo przeciwzakrzepowo, przeciwobrzękowo oraz przeciwzapalnie. Przeznaczony do używania w chorobach żył powierzchniowych, w zapaleniu żył, zakrzepowym zapaleniu żył, żylakach kończyn dolnych, krwiakach podskórnych, stłuczeniach, obrzękach. Do stosowania na skórę.

Olimp Nutramil Complex Protein - proszek 700 g o smaku neutralnym

Olimp Nutramil Complex Protein o smaku neutralnym jest żywnością specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci proszku 700g. Preparat stosowany jest w stanach niedożywienia organizmu w przypadku choroby nowotworowej lub anoreksji. Polecany jest w chorobach utrudniających gryzienie i spożywanie normalnych posiłków. Wskazany jest także w stanach po urazach i udarach oraz przed i po operacjach. Produkt zawiera niezbędne składniki pokarmowe, białka, węglowodany, tłuszcze, witaminy, mikro i makroelementy. Dostarcza do organizmu niezbędne składniki odżywcze potrzebne do normalnego funkcjonowania. Preparat stanowi uzupełnienie codziennej diety. 

Espumisan Max 20 kapsułek miękkich

Espumisan Max 20 kapsułek miękkich. Zawarta w składzie substancja czynna ta symetykon. Przeznaczony jest dla osób z problemami gastrycznymi, którzy zmagają się z wzdęciami i zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi. Pomocniczo w przygotowaniu osób do badań diagnostycznych jamy brzusznej, a także podczas wzmożonego powstawania gazów po operacjach. Działanie powoduje pękanie pęcherzyków gazu zawartych w przewodzie pokarmowym, wchłaniając je w jelita lub usuwając je w wyniku ruchów perystaltycznych jelit, przynosząc ulgę.


UniGel Apotex żel 5 g

UniGel Apotex 5 g jest hydrofilowym żelem (właściwość substancji polegająca na zdolności oddziaływania z rozpuszczalnikami takimi jak np. woda) przyśpieszającym gojenie. Żel pomaga goić się ranom różnego typu np. ostrym takim jak rany cięte, otarcia, oparzenia I stopnia, drobne skaleczenia. UniGel został tak stworzony, aby nie przenikał do organizmu, dzięki temu nie ma żadnych poważnych przeciwwskazań do jego stosowania. Przeznaczony jest dla dorosłych, młodzieży, dzieci a nawet niemowląt.

Maxi3vena 30 kapusłek

Maxi3Vena jest to suplement diety w postaci 30 kapsułek, który łagodzi stany obrzękowe i wysiękowe. Usprawnia krążenie żylne oraz poprawia stan naczyń krwionośnych i redukuje symptomy przewlekłej niewydolności żylnej. Wspiera także prawidłową pracę układu żylnego. Witamina C wspiera produkcję kolagenu.

Hascovir Control 30 tabletek

Hascovir control 200mg w postaci 30 tabletek. W swoim składzie zawiera substancję czynną o nazwie acyklowir. Stosowane są w hamowaniu chorobotwórczych wirusów opryszczek z grupy Herpes wywołujących zakażenia skóry i błon śluzowych. Występujących najczęściej w okolicach warg i twarzy. Lek do stosowania u osób u których już kiedyś zdiagnozowano zakażenie wirusem opryszczki pospolitej.

Anaftin Gel żel na afty - 8 ml DATA 30.06.2019

Anaftin żel 8ml. Dzięki składnikom zawartym w swoim składzie żel tworzy warstę ochronną w jamie ustnej. Stworzony jest głównie do leczenia niewielkich zapaleń aftowych w jamie ustnej oraz uszkodzeń błony śluzowej, a także uszkodzeń spowodowanych przez aparaty ortodontyczne i protezy zębowe. Zapobiega dostawaniu się czynników zewnętrznych do uszkodzonych miejsc. Łagodzi i zapobiega przed bólem.

Hialeye 0,2% krople do oczu 10 ml

Hialeye  0,2% krople do oczu zawierające Hailuronian sodu o stężeniu 0,2%, bez konserwantów. Zapewniające optymalne nawilżenie, szybką ulgę dla oczu, długie utrzymanie się na powierzchni rogówki. Przeznaczone dla osób które codziennie narażone są na działanie czynników mogących prowadzić do wystąpienia Zespołu Suchego Oka, wielogodzinna praca przy komputerze, sztuczne oświetlenie, prowadzenie samochodu.

Aescin 90 tabletek powlekanych

Aescin 20mg jest lekiem w postaci 90 tabletek powlekanych. Substancją czynną leku jest alfa-escyna. Stosowany u osób z żylakami kończyn i odbytu, w przewlekłej niewydolności żylnej oraz podczas leczenia zapalenia żył kończyn dolnych. Polecany także w przypadku obrzęków pooperacjach i pourazach. Lek przynosi działanie przeciwobrzękowe i przeciwzapalne. Chroni naczynia żylne i poprawia napięcie naczyń krwionośnych. Zapobiega zastojowi krwi w żylakach kończyn dolnych oraz przyśpiesza wchłanianie krwiaków pourazowych i chroni przed ich występowaniem. Przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.


Antidral płyn do stosowania na skórę 50ml

Antidral 100mg/g płyn na skórę. Substancją czynną jest chlorek glinu. Stosowany na skórę nadmiernie pocącą się m.in stopy, pachy i ręce. W celu zmniejszenia lub całkowitego usunięcia przykrych dolegliwości, związanych z nadmiernym poceniem się. Chlorek glinu odpowiedzialny jest za zmniejszenie aktywności gruczołów potowych. Hamuje wydzielanie potu i zmniejsza możliwość zakażeń naskórka. Eliminuje nieprzyjemny zapach i pomaga w codziennym funkcjonowaniu. 

Aviomarin 10 tabletek

Aviomarin lek w postaci 10 tabletek. Substancją czynną jest dimenhydramina. Stosowany jest podczas choroby lokomocyjnej z objawami wymiotów, zawrotów głowy i złego samopoczucia. A także w leczeniu nudności i wymiotów innego pochodzenia. Lek ma silne działanie przeciwwymiotne. Działa także przeciwuczuleniowo i łagodnie uspokaja. Pomaga osobom z chorobą lokomocyjną przebyć podróż bez utrudnień z jakimi muszą się zmagać czyli zawroty głowy, złe samopoczucie i wymioty. Przynosi szybkie działanie, ponieważ pierwsze efekty można zauważyć już po 20-30 minutach po zastosowaniu. I trwają tak przez 3 do 6 godzin. Przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia i osób dorosłych. 

Aviomarin 5 tabletek

Aviomarin lek w postaci 5 tabletek. Substancją czynną jest dimenhydramina. Stosowany jest podczas choroby lokomocyjnej z objawami wymiotów, zawrotów głowy i złego samopoczucia. A także w leczeniu nudności i wymiotów innego pochodzenia. Lek ma silne działanie przeciwwymiotne. Działa także przeciwuczuleniowo i łagodnie uspokaja. Pomaga osobom z chorobą lokomocyjną przebyć podróż bez utrudnień z jakimi muszą się zmagać czyli zawroty głowy, złe samopoczucie i wymioty. Przynosi szybkie działanie, ponieważ pierwsze efekty można zauważyć już po 20-30 minutach po zastosowaniu. I trwają tak przez 3 do 6 godzin. Przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia i osób dorosłych. 

Sinomarin dla dzieci, aerozol do nosa 100 ml

Sinomarin dla dzieci to hipertoniczny roztwór wody morskiej 100ml. Stosowany podczas niedrożności nosa i zatok, a także w przypadku stanów zapalnych zatok oraz w okresach przeziębienia i grypy. Woda morska jest bogata w sole mineralne i pierwiastki śladowe. Doskonale oczyszcza i udrożnia przewody nosowe, usuwając zalegającą wydzielinę. Przynosi ulgę podczas kataru i bólu zatok. Dodatkowo nawilża i chroni błony śluzowe nosa. Produkt przeznaczony do stosowania u dzieci. 


Amol, płyn 250 ml

Amol jest produktem złożonym jako płyn doustny oraz płyn na skórę 250 ml. Substancjami czynnymi są: mentol, olejek cytronelowy, olejek goździkowy, olejek cynamonowy, olejek cytrynowy, olejek mięty pieprzowej i olejek lawendowy. Podczas leczenia zewnętrznego stosowany jest w celu łagodzenia dolegliwości związanych z przeziębieniem i grypą, złego samopoczucia oraz po ukąszeniach owadów. W przypadku leczenia wewnętrznego stosuje się w celu łagodzenia dolegliwości trawiennych przy wzdęciach i niestrawności. Amol przynosi działanie rozgrzewające, dezynfekujące i uspokajające. Pomaga podczas wzdęć i niestrawności. Łagodzi ból głowy i mięśni przy przeziębieniach. Zmniejsza dolegliwości po ukąszeniach owadów. Ma działanie wszechstronne dlatego jest często wybieranym preparatem przez ludzi. Przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. 

Isonasin Septo roztwór do płukania nosa 20 ampułek po 5 ml.

Isonasin Septo roztwór do płukania nosa w postaci 20 ampułek o pojemności 5ml. Zawiera chlorek sodu, wyciąg z tymianku oraz miedź. Stosowany w celu udrożniania i oczyszczania nosa, podczas kataru wodnistego i gęstego. Krople działają oczyszczająco i udrożniająco na przewody nosowe. Pomagają usunąć zalegającą wydzielinę wodnistą lub gęstą. Dodatkowo chroni śluzówkę przed działaniem czynników szkodliwych. Pomaga w oddychaniu i zmniejsza objawy związane z przeziębieniem. Przeznaczony dla noworodków, niemowląt i dzieci.

Amol, płyn 150 ml

Amol jest produktem złożonym jako płyn doustny oraz płyn na skórę 150 ml. Substancjami czynnymi są: mentol, olejek cytronelowy, olejek goździkowy, olejek cynamonowy, olejek cytrynowy, olejek mięty pieprzowej i olejek lawendowy. Podczas leczenia zewnętrznego stosowany jest w celu łagodzenia dolegliwości związanych z przeziębieniem i grypą, złego samopoczucia oraz po ukąszeniach owadów. W przypadku leczenia wewnętrznego stosuje się w celu łagodzenia dolegliwości trawiennych przy wzdęciach i niestrawności. Amol przynosi działanie rozgrzewające, dezynfekujące i uspokajające. Pomaga podczas wzdęć i niestrawności. Łagodzi ból głowy i mięśni przy przeziębieniach. Zmniejsza dolegliwości po ukąszeniach owadów. Ma działanie wszechstronne dlatego jest często wybieranym preparatem przez ludzi. Przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. 

Fixsin zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok, 30 saszetek

Fixsin zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok składający się z 30 saszetek. Zawiera chlorek sodu. Stosowany w celu nawilżania śluzówki nosa i zatok. Polecany podczas stanów zapalnych zatok, zatkanego nosa, przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok, a także w celu utrzymania odpowiedniej higieny nosa. Chlorek sodu nawilża oraz oczyszcza nos i zatoki z nadmiernej i zalegającej wydzieliny. Doskonale dba o higienę nosa. Udrożnia kanaliki nosowe i pomaga w oddychaniu. Hamuje powstawanie infekcji przez ograniczanie gromadzenia się czynników mających wpływ na powstawanie infekcji. Przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia i osób dorosłych. 

Amol, płyn 100 ml

Amol jest produktem złożonym jako płyn doustny oraz płyn na skórę 100 ml. Substancjami czynnymi są: mentol, olejek cytronelowy, olejek goździkowy, olejek cynamonowy, olejek cytrynowy, olejek mięty pieprzowej i olejek lawendowy. Podczas leczenia zewnętrznego stosowany jest w celu łagodzenia dolegliwości związanych z przeziębieniem i grypą, złego samopoczucia oraz po ukąszeniach owadów. W przypadku leczenia wewnętrznego stosuje się w celu łagodzenia dolegliwości trawiennych przy wzdęciach i niestrawności. Amol przynosi działanie rozgrzewające, dezynfekujące i uspokajające. Pomaga podczas wzdęć i niestrawności. Łagodzi ból głowy i mięśni przy przeziębieniach. Zmniejsza dolegliwości po ukąszeniach owadów. Ma działanie wszechstronne dlatego jest często wybieranym preparatem przez ludzi. Przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. 

Fixsin Junior zestaw do płukania nosa i zatok (butleka 120 ml + 30 saszetek)

Fixsin Junior zestaw do płukania nosa i zatok u dzieci. Zawiera chlorek sodu. Stosowany w celu nawilżania śluzówki nosa i zatok. Polecany podczas stanów zapalnych zatok, zatkanego nosa, przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok, a także w celu utrzymania odpowiedniej higieny nosa. Chlorek sodu nawilża oraz oczyszcza nos i zatoki z nadmiernej i zalegającej wydzieliny. Doskonale dba o higienę nosa. Udrożnia kanaliki nosowe i pomaga w oddychaniu. Hamuje powstawanie infekcji przez ograniczanie gromadzenia się czynników mających wpływ na powstawanie infekcji. Przeznaczony dla dzieci.

Hydrosil dla dzieci, żel 20 g z plastrem na rany Gratis

Hydrosil dla dzieci jest wyrobem medycznym w postaci żelu hydrokoloidowego 20g dodatkowo do opakowania dołączony jest plaster na rany. Zawiera kwaśny koloidalny karbomer i karnozynę. Przeznaczony dla dzieci podczas drobnych ran suchych i wilgotnych. Polecany przy skaleczeniach, zadrapaniach, otarciach, pęknięciach skóry i oparzeniach. Żel wpływa na mikrośrodowisko rany, przez co pomaga w jej gojeniu. Pomaga przy ranach suchych i wilgotnych. W przypadku ran suchych ogranicza parowanie wody i redukuje utratę płynu przez naskórek. Podczas ran wilgotnych natomiast pochłania nadmiar płynu, schładza i zmiękcza miejsce kontaktu z plastrem czy bandażem. 

Fixsin podstawowy zestaw do płukania nosa i zatok

Fixsin zestaw do płukania nosa i zatok. Zawiera chlorek sodu. Stosowany w celu nawilżania śluzówki nosa i zatok. Polecany podczas stanów zapalnych zatok, zatkanego nosa, przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok, a także w celu utrzymania odpowiedniej higieny nosa. Chlorek sodu nawilża oraz oczyszcza nos i zatoki z nadmiernej i zalegającej wydzieliny. Doskonale dba o higienę nosa. Udrożnia kanaliki nosowe i pomaga w oddychaniu. Hamuje powstawanie infekcji przez ograniczanie gromadzenia się czynników mających wpływ na powstawanie infekcji. Przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 4 lat (dzieci poniżej 4 roku życia tylko po konsultacji z lekarzem). 

Pantherin żel do nosa 15 ml

Pantherin żel do nosa 15ml. Substancjami czynnymi są D-panthenol, gliceryna, karboksymetyloceluloza oraz peudoalteromonas exopolysaccharides. Stosowany w celu nawilżenia błony śluzowej nosa, ochrony przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi oraz w celu złagodzenia podrażnień. Doskonale nawilża i łagodzi podrażnioną sluzówkę nosa. Usuwa suchość w obrębie nosa. Chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Przyśpiesza regenerację błony śluzowej nosa po zabiegach chirurgicznych. 


Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.