Sortuj po:

Leki OTC i suplementy

Kategoria ta zawiera bardzo duży wybór leków dostępnych bez recepty oraz wiele różnego rodzaju suplementów diety. Które z pewnością pomogą w leczeniu wielu chorób, schorzeń i infekcji. Wspomogą organizm podczas niedoboru różnego rodzaju witamin i minerałów. Zmniejszą dolegliwości związane z menopauzą. Spora część leków odpowiada za zmniejszenie i łagodzenie bóli o różnej etiologii. Zadbają o układ moczowy i płciowy. Uspokoją skołatane nerwy, pomagając w zasypianiu. W okresach wzmożonego zachorowania oraz w okresie jesienno-zimowym szybciej pozwolą państwu wyleczyć się z przeziębienia lub grypy. Produkty z tej kategorii wspomogą narząd ruchu, wzroku oraz słuchu. A także pomogą uwolnić się od nałogu palenia papierosów oraz pozwolą na łatwiejsze zrzucenie paru zbędnych kilogramów. 

A-cerumen, 5 ampułek

A-cerumen preparat to higieny uszu w postaci 5 ampułek po 2 ml każda. Jest łagodnym środkiem, który rozpuszcza woskowinę i oczyszcza uszy. Składniki aktywne odtłuszczają złogi woskowiny, a także korki woskowinowe i usuwają je. Regularnie stosowany zapobiega ponownemu nagromadzeniu się złogów woskowiny. Przeznaczony dla niemowląt, dzieci i dorosłych.

Olimp Nutramil Complex Protein - proszek 700 g o smaku neutralnym

Olimp Nutramil Complex Protein o smaku neutralnym jest żywnością specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci proszku 700g. Preparat stosowany jest w stanach niedożywienia organizmu w przypadku choroby nowotworowej lub anoreksji. Polecany jest w chorobach utrudniających gryzienie i spożywanie normalnych posiłków. Wskazany jest także w stanach po urazach i udarach oraz przed i po operacjach. Produkt zawiera niezbędne składniki pokarmowe, białka, węglowodany, tłuszcze, witaminy, mikro i makroelementy. Dostarcza do organizmu niezbędne składniki odżywcze potrzebne do normalnego funkcjonowania. Preparat stanowi uzupełnienie codziennej diety. 

Acerin Płyn na skórę i na usuwanie odcisków 8g

 ACERIN jest to płyn do stosowany na odciski,  zawierający kwas salicylowy i kwas mlekowy, które po zastosowaniu na skórę zmiękcza i ułatwia usunięcie odcisków lub zrogowaciałych warstw naskórka. Płyn jest wygodny w użyciu, gdyż nakłada się go za pomocą pędzelka. Zabieg należy powtarzać przez kilka dni aby skutecznie pozbyć się nieestetycznych zgrubień skóry i odcisków.

Aescin 90 tabletek powlekanych

Aescin 20mg jest lekiem w postaci 90 tabletek powlekanych. Substancją czynną leku jest alfa-escyna. Stosowany u osób z żylakami kończyn i odbytu, w przewlekłej niewydolności żylnej oraz podczas leczenia zapalenia żył kończyn dolnych. Polecany także w przypadku obrzęków pooperacjach i pourazach. Lek przynosi działanie przeciwobrzękowe i przeciwzapalne. Chroni naczynia żylne i poprawia napięcie naczyń krwionośnych. Zapobiega zastojowi krwi w żylakach kończyn dolnych oraz przyśpiesza wchłanianie krwiaków pourazowych i chroni przed ich występowaniem. Przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.


Amol, płyn 100 ml

Amol jest produktem złożonym jako płyn doustny oraz płyn na skórę 100 ml. Substancjami czynnymi są: mentol, olejek cytronelowy, olejek goździkowy, olejek cynamonowy, olejek cytrynowy, olejek mięty pieprzowej i olejek lawendowy. Podczas leczenia zewnętrznego stosowany jest w celu łagodzenia dolegliwości związanych z przeziębieniem i grypą, złego samopoczucia oraz po ukąszeniach owadów. W przypadku leczenia wewnętrznego stosuje się w celu łagodzenia dolegliwości trawiennych przy wzdęciach i niestrawności. Amol przynosi działanie rozgrzewające, dezynfekujące i uspokajające. Pomaga podczas wzdęć i niestrawności. Łagodzi ból głowy i mięśni przy przeziębieniach. Zmniejsza dolegliwości po ukąszeniach owadów. Ma działanie wszechstronne dlatego jest często wybieranym preparatem przez ludzi. Przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. 

Anaftin Gel żel na afty - 8 ml DATA 30.06.2019

Anaftin żel 8ml. Dzięki składnikom zawartym w swoim składzie żel tworzy warstę ochronną w jamie ustnej. Stworzony jest głównie do leczenia niewielkich zapaleń aftowych w jamie ustnej oraz uszkodzeń błony śluzowej, a także uszkodzeń spowodowanych przez aparaty ortodontyczne i protezy zębowe. Zapobiega dostawaniu się czynników zewnętrznych do uszkodzonych miejsc. Łagodzi i zapobiega przed bólem.

Amol, płyn 150 ml

Amol jest produktem złożonym jako płyn doustny oraz płyn na skórę 150 ml. Substancjami czynnymi są: mentol, olejek cytronelowy, olejek goździkowy, olejek cynamonowy, olejek cytrynowy, olejek mięty pieprzowej i olejek lawendowy. Podczas leczenia zewnętrznego stosowany jest w celu łagodzenia dolegliwości związanych z przeziębieniem i grypą, złego samopoczucia oraz po ukąszeniach owadów. W przypadku leczenia wewnętrznego stosuje się w celu łagodzenia dolegliwości trawiennych przy wzdęciach i niestrawności. Amol przynosi działanie rozgrzewające, dezynfekujące i uspokajające. Pomaga podczas wzdęć i niestrawności. Łagodzi ból głowy i mięśni przy przeziębieniach. Zmniejsza dolegliwości po ukąszeniach owadów. Ma działanie wszechstronne dlatego jest często wybieranym preparatem przez ludzi. Przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. 

Amol, płyn 250 ml

Amol jest produktem złożonym jako płyn doustny oraz płyn na skórę 250 ml. Substancjami czynnymi są: mentol, olejek cytronelowy, olejek goździkowy, olejek cynamonowy, olejek cytrynowy, olejek mięty pieprzowej i olejek lawendowy. Podczas leczenia zewnętrznego stosowany jest w celu łagodzenia dolegliwości związanych z przeziębieniem i grypą, złego samopoczucia oraz po ukąszeniach owadów. W przypadku leczenia wewnętrznego stosuje się w celu łagodzenia dolegliwości trawiennych przy wzdęciach i niestrawności. Amol przynosi działanie rozgrzewające, dezynfekujące i uspokajające. Pomaga podczas wzdęć i niestrawności. Łagodzi ból głowy i mięśni przy przeziębieniach. Zmniejsza dolegliwości po ukąszeniach owadów. Ma działanie wszechstronne dlatego jest często wybieranym preparatem przez ludzi. Przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. 

Antidral płyn do stosowania na skórę 50ml

Antidral 100mg/g płyn na skórę. Substancją czynną jest chlorek glinu. Stosowany na skórę nadmiernie pocącą się m.in stopy, pachy i ręce. W celu zmniejszenia lub całkowitego usunięcia przykrych dolegliwości, związanych z nadmiernym poceniem się. Chlorek glinu odpowiedzialny jest za zmniejszenie aktywności gruczołów potowych. Hamuje wydzielanie potu i zmniejsza możliwość zakażeń naskórka. Eliminuje nieprzyjemny zapach i pomaga w codziennym funkcjonowaniu. 

Apetizer Senio. syrop 100 ml

Apetizer Senior, syrop 100 ml. Preparat zawiera specjalnie dobraną kompozycję ziół oraz witamin, która odpowiedzialna jest za wywołanie apetytu szczególnie u osób dorosłych i starszych. Polecany także w celu wspomagania procesu trawienia. Produkt wzmaga naturalnie chęć sięgnięcia po jedzenie przez osoby starsze. Wspomaga także prawidłowym proces trawienia oraz utrzymuje prawidłową pracę całego przewodu pokarmowego. Eliminuje nadmiar gazów oraz wzmaga wydzielanie soków trawiennych i perystaltykę jelit. Przeznaczony do stosowania przez osoby dorosłe w szczególności w podeszłym wieku. 

Aquamarin woda morska - aerozol 30 ml (400 dawek)

Aquamarin woda morska - aerozol do nosa 30 ml. Zawiera w składzie izotoniczną mieszaninę chlorku sodu (NaCl), wodę, pantenol i glicerynę. Stosowany jest w celu oczyszczenia nosa, szczególnie podczas uciążliwego kataru, zatkanego nosa, alergii, wysuszenia śluzówki ogrzewanym lub klimatyzowanym powietrzem. Aerozol usuwa zanieczyszczenia, oczyszcza nos z alergenów, bakterii i wirusów. Łagodzi podrażnienia, wspomaga regenerację błony śluzowej oraz ją chroni. Nie wysusza nosa. Od 6 miesiąca życia.

Aromatol, koncentrat do sporządzania roztworu 100 ml

Aromatol koncentrat do sporządzania roztworu 100 ml. Zawiera 7 substancji czynnych takich jak: lewomentol, olejek cytrynowy, olejek z kory cynamonowca cejlońskiego, olejek mięty polnej, olejek lawendowy, olejek cytronelowy, olejek goździkowy. Są to naturalne składniki, które działają żółciopędnie i spazmolitycznie. Stosowany w dolegliwościach żołądkowo-jelitowych, zaburzeniach krążenia, bezsenności, bólach głowy, migrenie, bólach reumatycznych, nerwobólach i przeziębieniach. Przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 lat.

Vitama Aspicont 60 tabletek

Vitama Aspicont 60 tabletek to lek, który stosowany w małych dawkach należy do grupy leków zwanych przeciwpłytkowymi. Płytki krwi to niewielkie komórki krwi, które są przyczyną powstawania zakrzepu krwi i które biorą udział w procesie zakrzepicy. Kiedy w tętnicy tworzy się zakrzep krwi, następuje zatrzymanie przepływu krwi i odcięcie dostępu tlenu. Jeśli taka sytuacja wystąpi w sercu, może to spowodować zawał serca lub dławicę piersiową, a w mózgu może wywołać udar. Lek może być stosowany jedynie profilaktycznie. Przed stosowaniem należy zapoznać się z ulotką leku.

Azulan, płyn 100 ml

Azulan płyn 100 ml. Substancją czynną jest płynny wyciąg etanolowy z kwiatów rumianku. Stosowany może być zewnętrznie w stanach zapalnych skóry, błon śluzowych jamy ustnej i dziąseł. A także wewnętrznie podczas skurczów przewodu pokarmowego, jako środek wiatropędny oraz w stanach zapalnych przewodu pokarmowego jako środek przeciwzapalny. Działa przeciwzapalnie, hamując uwalnianie mediatorów stanu zapalnego. Wykazuje działanie rozkurczowe na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego oraz przeciwbakteryjne. Przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat. 

Aviomarin 5 tabletek

Aviomarin lek w postaci 5 tabletek. Substancją czynną jest dimenhydramina. Stosowany jest podczas choroby lokomocyjnej z objawami wymiotów, zawrotów głowy i złego samopoczucia. A także w leczeniu nudności i wymiotów innego pochodzenia. Lek ma silne działanie przeciwwymiotne. Działa także przeciwuczuleniowo i łagodnie uspokaja. Pomaga osobom z chorobą lokomocyjną przebyć podróż bez utrudnień z jakimi muszą się zmagać czyli zawroty głowy, złe samopoczucie i wymioty. Przynosi szybkie działanie, ponieważ pierwsze efekty można zauważyć już po 20-30 minutach po zastosowaniu. I trwają tak przez 3 do 6 godzin. Przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia i osób dorosłych. 

Aviomarin 10 tabletek

Aviomarin lek w postaci 10 tabletek. Substancją czynną jest dimenhydramina. Stosowany jest podczas choroby lokomocyjnej z objawami wymiotów, zawrotów głowy i złego samopoczucia. A także w leczeniu nudności i wymiotów innego pochodzenia. Lek ma silne działanie przeciwwymiotne. Działa także przeciwuczuleniowo i łagodnie uspokaja. Pomaga osobom z chorobą lokomocyjną przebyć podróż bez utrudnień z jakimi muszą się zmagać czyli zawroty głowy, złe samopoczucie i wymioty. Przynosi szybkie działanie, ponieważ pierwsze efekty można zauważyć już po 20-30 minutach po zastosowaniu. I trwają tak przez 3 do 6 godzin. Przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia i osób dorosłych. 

Beta-Glukan Complex Domowa Apteczka - płyn o smaku czarnej porzeczki 150 ml

Beta-Glukan Complex Domowa Apteczka - płyn 150 ml o smaku czarnej porzeczki. Zawiera w składzie beta-glukan, witaminę C oraz cynk. Produkt stosuje się podczas osłabionego układu odpornościowego w celu jego wzmocnienia. Suplement pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz wspomaga jego pracę. Dodatkowo chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Dla dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia. 

Castagnus, 30 tabletek

Castagnus lek w postaci 30 tabletek. Substancją czynną zawartą w leku jest wyciąg suchy z owoców niepokalanka zwyczajnego. Lek stosuje się podczas zaburzeń cyklu miesiączkowego i w zespole napięcia przedmiesiączkowego. Objawiającym się nadmiernym krwawieniem lub za częstym dodatkowym krwawieniem w cyklu oraz bolesnością i uczuciem obrzmienia piersi. Lek działa poprzez regulację przysadki mózgowej, która kieruje wydzielanie hormonów (estrogenów i progesteronu) oraz kieruje cyklem miesiączkowym przez centralny układ nerwowy. 

Chlorchinaldin VP - 40 tabletek do ssania

Chlorchinaldin VP jest lekiem w postaci 40 tabletek do ssania. Substancją czynną jest chlorochinaldol. Produkt stosuje się w przypadku zakażeń bakteryjnych jamy ustnej i dziąseł, podczas pleśniawek oraz w zakażeniach grzybiczych gardła, jamy ustnej i po leczeniu antybiotykami. Lek ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwpierwotniakowe. Leczy zakażenia bakteryjne i grzybicze. 

ClinSin med - 16 saszetek + irygator

ClinSin med jest zestawem do płukania nosa i zatok - 16 saszetek + Irygator. Zawiera w składzie chlorek sodu. Preparat stosowany jest podczas zapalenia zatok przynosowych, nieżytu nosa, przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok oraz profilaktycznie w celu utrzymania prawidłowej higieny. Produkt doskonale oczyszcza nos i zatoki z zalegającej wydzieliny, alergenów i patogenów. Pomaga w rozrzedzeniu zalegającej wydzieliny i wydostaniu się jej na zewnątrz. Zmniejsza obrzęk i uczucie ucisku w zatokach. Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 12 lat i osób dorosłych.

ClinSin med - 30 saszetek

ClinSin med jest zestawem uzupełniającym do płukania nosa i zatok - 30 saszetek. Zawiera w składzie chlorek sodu. Preparat stosowany jest podczas zapalenia zatok przynosowych, nieżytu nosa, przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok oraz profilaktycznie w celu utrzymania prawidłowej higieny. Produkt doskonale oczyszcza nos i zatoki z zalegającej wydzieliny, alergenów i patogenów. Pomaga w rozrzedzeniu zalegającej wydzieliny i wydostaniu się jej na zewnątrz. Zmniejsza obrzęk i uczucie ucisku w zatokach. Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 12 lat i osób dorosłych.

Clio słodzik stołowy Duże Opakowanie - 1200 tabletek

Clio to słodzik stołowy na bazie sacharynianu sodu i cyklaminianu sodu - 1200 tabletek. Przeznaczony jest dla osób, które ze względu choroby lub innych względów nie mogą używać tradycyjnego cukru. Słodzik doskonale nadaje się do słodzenia kawy, herbaty oraz innych napojów. Może być rozpuszczany także np. w mleku. Jedna tabletka to ok. 6g cukru. 

Clotrimazolum GSK, krem 20 g

Clotrimazolum GSK krem 20 g. Substancją czynną kremu jest klotrymazol należy do pochodnych imidazolu. Jest lekiem przeciwgrzybiczym o szerokim działaniu. Hamuje on budowę błony komórkowej grzyba, co prowadzi do obumarcia jego komórki. Przeznaczony do stosowania miejscowego. Stosowany jest w przypadkach grzybicy rąk i stóp, skóry, tułowia, podudzi i kończyn dolnych, leczeniu łupieżu pstrego, drożdżakowych zakażeń skóry i błon śluzowych zewnętrznych narządów płciowych.

Cosinus, spray 60 ml

Cosinus spray do nosa 60 ml. Substancjami czynnymi są ekstrakt z chrząstnicy kędzierzawej, olej z pachnotki zwyczajnej, olejek mięty pieprzowej, gliceryna. Stosowany w codziennej higienie nosa a także podczas uczucia zatkanego nosa związanego z przeziębieniem, katarem siennym, stanem zapalnym zatok. Podczas suchości nosa i zatok związanym z wdychaniem powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu, suchego powietrza oraz wysokich i niskich temperatur. Pokrywa błonę śluzową nosa warstwą ochronną. Regeneruje oraz odpowiednio nawilża nos. Pobudza samooczyszczanie zatok w wyniku upłynnienia śluzu przez co ułatwia i poprawia oddychanie. Działa przeciwbakteryjnie. Przeznaczony dla osób dorosłych.

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.