Sortuj po:

Kosmetyki Naturalne

Naturalne kosmetyki cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ ludzie większą wagę przywiązują do składu preparatów. W tym przypadku mamy do czynienia z naturalnymi składnikami, które tworzone są do każdego rodzaju skóry. Preparaty naturalne działają pielęgnująco, oczyszczająco oraz ochronnie - w zależności czego potrzebujemy. Dodatkowym plusem jest to, że takie kosmetyki są w pełni ekologiczne i biodegradalne. W naszej aptece znaleźć można kremy do twarzy, kremy do rąk i balsamy oraz olejki do ciała. Nie zabrakło naturalnych maseczek oczyszczających, a także szamponów naturalnych. Dostępne są jeszcze płyny i żele do kąpieli oraz dezodoranty i antyperspiranty. 

Demopia Demodex - chusteczki do profesjonalnej higieny powiek, rzęs oraz twarzy 60szt

Chusteczki Demopia Demodex polecane są do codziennej pielęgnacji i oczyszczania wrażliwych powiek, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc wyrastania rzęs i brwi, oraz do pielęgnacji twarzy. W opakowaniu znajduje się 60 sterylnych chusteczek.

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.