Sortuj po:

Karmienie

W tej kategorii znajdziecie państwo duży wybór produktów spożywczych przeznaczonych dla niemowląt i nieco starszych dzieci. Odnajdziecie tutaj różne mleka modyfikowane dla dzieci oraz kleiki ryżowe. Urozmaiciliśmy naszą ofertę w pyszne deserki owocowe i obiadki warzywne. Każdy z tych produktów dostarcza maluszkom odpowiednią ilość składników odżywczych, witamin i minerałów, które są nie zbędne do prawidłowego funkcjonowania ich organizmu. Wszystkie z tych produktów są bezpieczne, wytwarzane przez pewnych i wiodących producentów, bez sztucznych barwników i konserwantów. 

Lactosan Mama z owocem kopru - 14 saszetek

Lactosan mama jest suplementem diety w postaci 14 saszetek. Zawiera w składzie ekstrakt ze słodu jęczmiennego, beta-glukan, owoc kopru i liść melisy. Produkt przeznaczony jest dla kobiet karmiących swoje dziecko piersią w celu wspomagania procesu laktacji. Suplement dba o aktywność gruczołów mlecznych kobiet karmiących. Dba o odpowiedni funkcjonowanie układu pokarmowego wpływając pozytywnie na prcesy trawienne. Co ważne wpływa korzystnie na dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne co również sprzyja lepszej laktacji. 

Humana HN - 300 g

Humana HN jest produktem do wspomagania żywieniowego w biegunkach u niemowląt, dzieci oraz dorosłych - 300 g. Może być podawany jako posiłek do picia lub posiłek stały. Można go stosować przez dłuższe okresy czasu jako wyłączne pożywienie niemowląt, ponieważ zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, mineralne i witaminowe. Humana HN jest łatwiej trawiona i bardzo dobrze tolerowana. Wysoka zawartość błonnika w bananach wspiera szybką normalizację stolca. 

Humana Herbatka owocowa po 12 miesiącu - 200 g

Humana herbatka owocowa dla niemowląt po 12 miesiącu życia - 200 g. Jest źródłem potrzebnych tłuszczy, węglowodanów, białka, a także posiada witaminę C. Herbatka jest doskonałym i bardzo smacznym napojem, dzięki owocom dzikiej róży, kawałkom jabłka oraz porzeczki. Może być podawany na ciepło i zimno, przeznaczony jest dla całej rodziny. 

Humana Anticolic mleko antykolkowe - 300g

Humana Anticolic jest mlekiem początkowym dla niemowląt - 300g. Produkt stosowany jest u dzieci, które mają problemy żywieniowe m.in kolki, wzdęcia i zaparcia. Zawiera białko o nieznacznym stopniu hydrolizy. Mleko może być stosowane jako uzupełnienie podczas karmienia piersią lub jako jedyne pożywienie, gdy z uzasadnionych powodów dziecko nie może być karmione piersią. Skład mleka pozwala na zmiękczenie stolca, przez co zmniejszają się zaparcia. Pomaga w dolegliwościach związanych z kolkami i wzdęciami, a dodatkowo ma pozytywny wpływ na właściwy rozwój mikroflory jelitowej. 

Humana AR mleko na ulewanie - 400 g

Humana AR jest mlekiem początkowym przeznaczonym do żywienia niemowląt od urodzenia - 400g. Produkt przeznaczony jest dla niemowląt, które zmagają się z problemem ulewania. Może być podawane jako uzupełnienie w czasie karmienia piersią lub jako wyłączny pokarm. Składniki produktu powodują szybsze zagęszczenie się mleka, przez co zmniejsza się ryzyko przesunięcia pokarmu z powrotem do przełyku, co skutkuje zmniejszoną liczbą ulewań. Dodatkowo zawiera wszystkie ważne witaminy, składniki odżywcze i mineralne, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju i wzrostu dziecka. 

Humana 1 mleko początkowe 6x 800g 5 + 1 GRATIS


Mleko początkowe zalecane dla niemowląt od urodzenia. Może stanowić uzupełnienie karmienia piersią lub gdy karmienie piersią z przyczyn uzasadnionych nie jest możliwe. Skład mleka początkowego Humana 1 w pełni pokrywa zapotrzebowanie niemowląt na wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Kompozycja mleka Humana 1 zawiera:

GOS: kompozycja galaktooligosacharydów

DHA kwas dokozaheksaenowy: przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i prawidłowego widzenia

Laktoza: mleko początkowe zawiera w składzie węglowodanów tylko laktoz