Sortuj po:

Karmienie

W tej kategorii znajdziecie państwo duży wybór produktów spożywczych przeznaczonych dla niemowląt i nieco starszych dzieci. Odnajdziecie tutaj różne mleka modyfikowane dla dzieci oraz kleiki ryżowe. Urozmaiciliśmy naszą ofertę w pyszne deserki owocowe i obiadki warzywne. Każdy z tych produktów dostarcza maluszkom odpowiednią ilość składników odżywczych, witamin i minerałów, które są nie zbędne do prawidłowego funkcjonowania ich organizmu. Wszystkie z tych produktów są bezpieczne, wytwarzane przez pewnych i wiodących producentów, bez sztucznych barwników i konserwantów. 

Humana 1 mleko początkowe Od urodzenia - 6x 800g

Mleko Humana 1 w pełni pokrywa zapotrzebowanie niemowląt na wszystkie niezbędne składniki odżywcze od urodzenia. Może stanowić uzupełnienie karmienia piersią, lub służyć do wyłącznego karmienia od dnia narodzin.


Humana 1 mleko początkowe 6x 800g 5 + 1 GRATIS


Mleko początkowe zalecane dla niemowląt od urodzenia. Może stanowić uzupełnienie karmienia piersią lub gdy karmienie piersią z przyczyn uzasadnionych nie jest możliwe. Skład mleka początkowego Humana 1 w pełni pokrywa zapotrzebowanie niemowląt na wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Kompozycja mleka Humana 1 zawiera:

GOS: kompozycja galaktooligosacharydów

DHA kwas dokozaheksaenowy: przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i prawidłowego widzenia

Laktoza: mleko początkowe zawiera w składzie węglowodanów tylko laktoz

Humana 1 mleko początkowe w płynie od urodzenia - 6x 90ml

Humana 1 to mleko początkowe zalecane dla niemowląt od urodzenia. Może stanowić uzupełnienie karmienia piersią lub gdy karmienie piersią z przyczyn uzasadnionych nie jest możliwe podaż wyłączną. Skład mleka początkowego Humana 1 w pełni pokrywa zapotrzebowanie niemowląt na wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Humana 1 zawiera odpowiednią ilość i jakość białka, odpowiednio dobrane tłuszcze w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe LC-PUFA (ARA i DHA), które wspierają rozwój mózgu i komórek nerwowych w tym okresie rozwoju niemowląt. Dodane galaktooligosacharydy  GOS – błonnik prebiotyczny, który występuje również w mleku matki, wspiera rozwój dobroczynnej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego, W składzie węglowodanów – wyłącznie  laktoza, która również występuje w mleku matki. Odpowiednie ilości i proporcje składników mineralnych i witamin mają wpływ na harmonijny rozwój niemowląt.