Sortuj po:

Homeopatia

Leki Homeopatyczne, mają bardzo szerokie zastosowanie i nie uchodzą już za leki, których ludzie się do pewnego momentu obawiali. Jest to metoda medycyny niekonwencjonalnej.  Stosowane są zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie. Najczęściej używa się ich podczas alergii, schorzeń stawów,  problemów ze snem, infekcji górnych dróg oddechowych, dolegliwości związanych z menopauzą. Znajdą Państwo także homeopatyczne leki przeciwzapalne i przeciwbólowe.  Produkowane są w postaci granulek, czopków, tabletek, kropli oraz syropów. 

Camilia 2 saszetki po 5 dawek

Camilia roztwór do ustny. Jest homeopatycznym produktem leczniczym. Stworzonym do łagodzenia bolesnego ząbkowania u dzieci. Zwalcza takie problemy jak: ból, stan zapalny dziąseł i biegunkę. Ma również dobry wpływ na rozpulchnianie dziąseł, przez co mleczaki mogą łatwiej wyjść, nie przynosząc mocnego bólu. Preparat jest łatwo aplikowany, ponieważ zawartość wystarczy wkroplić do buzi dziecka, a lek wchłaniany jest przez błony śluzowe.

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.