Sortuj po:

Higiena Intymna

Higiena intymna jest niezwykle ważnym aspektem w życiu człowieka. O strefy intymne należy bardzo należycie dbać, ponieważ narażone są one na wiele różnych infekcji i zakażeń. Odpowiednia pielęgnacja i higiena właściwymi środkami zmniejszy bądź całkowicie wyeliminuje możliwość infekcji i podrażnienia okolic intymnych. Ważną sprawą jest utrzymanie prawidłowego pH w tych miejscach, jeżeli pH będzie nie odpowiednie, ponieważ przechodziliśmy jakąś infekcje, należy sięgnąć po specjalne środki wraz z aplikatorami do przywracania równowagi pH. Dodatkowymi produktami do utrzymywania właściwej higieny sfer intymnych mogą być płyny do higieny intymnej lub żele do higieny intymnej. Szybkim sposobem na oczyszczenie okolicy intymnej np. po zakończeniu uprawiania sportu bądź podczas podróży są specjalne bardzo delikatne chusteczki pielęgnujące i eliminujące nieprzyjemny zapach. 

Lactacyd Antibacterial, 15 chusteczek do higieny intymnej

Lactacyd Antibacterial Chusteczki do Higieny Intymnej 15 sztuk. Zawiera naturalny kwas L-mlekowy oraz antyseptyczny ekstrakt z rumianku. Chusteczki stosowane podczas codziennej higieny okolic intymnych do oczyszczania i odświeżania. Wskazane w profilaktyce infekcji bakteryjnych. Działają antyseptycznie i przywracają właściwą mikroflorę bakteryjną okolic intymnych. Chronią przed namnażaniem się drobnoustrojów i rozwojem infekcji bakteryjnych. Łagodzą podrażnienia, odświeżają oraz mają przyjemny zapach. 

Lactacyd Femina, 15 chusteczek do higieny intymnej

Lactacyd Femina Chusteczki do Higieny Intymnej 15 sztuk. Zawiera naturalny kwas L-mlekowy. Chusteczki stosowane podczas codziennej higieny okolic intymnych. Świetnie sprawdzają się np. w podróży, w pracy lub po wysiłku fizycznym. Są nasączone kwasem mlekowym, przez co przywracają świeżość. Przeciwdziałają powstawaniu podrażnień. Oczyszczają i neutralizują nieprzyjemny zapach. Wykazują także właściwości kojące.

Vagisil Intima, Odour Control płyn do higieny intymnej 250 ml

Vagisil Intima Odour Control płyn do higieny intymnej 250 ml. Stosuje się go w celu dbania o higienę intymną. Szczególnie w okresach nadmiernego pocenia się, stresu, aktywności seksualnej oraz terapiach medycznych. Delikatnie oczyszcza i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Usuwa zabrudzenia i doskonale odświeża. Łagodzi podrażnienia i swędzenie. Zawiera naturalny antybakteryjny olejek z drzewa herbacianego. Płyn przebadany jest ginekologicznie i klinicznie. Nie zawiera barwników.

Vagisil, płyn do higieny intymnej o zbalansowanym pH 250 ml

Vagisil płyn do higieny intymnej o zbalansowanym pH 250 ml. Stosuje się go w celu dbania o higienę intymną. Szczególnie w okresach nadmiernego pocenia się, stresu, aktywności seksualnej oraz terapiach medycznych. Delikatnie oczyszcza i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Usuwa zabrudzenia i doskonale odświeża. Reguluje poziom pH okolic intymnych. Płyn przebadany jest ginekologicznie i klinicznie. Nie zawiera barwników.

Tena Lady Normal, wkładki anatomiczne 24 sztuki

Tena Lady Normal, wkładki anatomiczne 24 sztuki. Wkładki przeznaczony są do stosowania w przypadku lekkiego stopnia nietrzymania moczu. Doskonale dopasowują się do ciała. Zapewniają potrójną ochronę przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem oraz uczucie wilgoci. Stworzone są z oddychającego materiału, umożliwiającego przepływ powietrza. Zastosowany jest unikalny system Fresh Odour Control, zapewniający poczucie świeżości. Zastosowany został także samoprzylepny pasek, który utrzymuje wkład na miejscu. System Fresh Odour Control, ogranicza wydostanie się za zewnątrz nieprzyjemnych zapachów, zapewniając komfort i poczucie świeżości. Wkłady bardzo dobrze chłoną i szybko wiążą wilgoć przez co zapewnia świetną ochronę przed wyciekami. 

Tena Lady Normal, wkładki anatomiczne 12 sztuk

Tena Lady Normal, wkładki anatomiczne 12 sztuk. Wkładki przeznaczony są do stosowania w przypadku lekkiego stopnia nietrzymania moczu. Doskonale dopasowują się do ciała. Zapewniają potrójną ochronę przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem oraz uczuciem wilgoci. Stworzone są z oddychającego materiału, umożliwiającego przepływ powietrza. Zastosowany jest unikalny system Fresh Odour Control, zapewniający poczucie świeżości. Zastosowany został także samoprzylepny pasek, który utrzymuje wkład na miejscu. System Fresh Odour Control, ogranicza wydostanie się za zewnątrz nieprzyjemnych zapachów, zapewniając komfort i poczucie świeżości. Wkłady bardzo dobrze chłoną i szybko wiążą wilgoć przez co zapewniają świetną ochronę przed wyciekami. 

Tena Lady Extra, pieluchy anatomiczne 10 sztuk.

Tena Lady Extra, pieluchy anatomiczne 10 sztuk. Przeznaczone są do codziennego użytku, podczas lekkiego stopnia nietrzymania moczu. Wyróżniają się potrójną ochroną, czyli chronią przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem oraz uczuciem wilgoci. Doskonale dopasowują się do ciała, stworzone są z oddychającego materiału, umożliwiającego przepływ powietrza. Zastosowany został unikalny system Fresh Odour Control, zapewniający poczucie świeżości oraz ograniczający wydostanie się na zewnątrz nieprzyjemnych zapachów, a także zapewniający komfort. Pieluchy bardzo dobrze chłoną i szybko wiążą wilgoć przez co zapewniają świetną ochronę przed wyciekami. 

Tena Lady Mini, wkładki anatomiczne 20 sztuk

Tena Lady Mini wkładki anatomiczne 20 sztuk. Wkładki przeznaczony są do stosowania w przypadku lekkiego stopnia nietrzymania moczu. Doskonale dopasowują się do ciała. Zapewniają potrójną ochronę przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem oraz uczuciem wilgoci. Stworzone są z oddychającego materiału, umożliwiającego przepływ powietrza. Zastosowany jest unikalny system Fresh Odour Control, zapewniający poczucie świeżości. Zastosowany został także samoprzylepny pasek, który utrzymuje wkład na miejscu. System Fresh Odour Control, ogranicza wydostanie się na zewnątrz nieprzyjemnych zapachów, zapewniając komfort i poczucie świeżości. Wkłady bardzo dobrze chłoną i szybko wiążą wilgoć przez co zapewniają świetną ochronę przed wyciekami. 


Tena Lady Extra, pieluchy anatomiczne 20 sztuk

Tena Lady Extra, pieluchy anatomiczne 20 sztuk. Przeznaczone są do codziennego użytku, podczas lekkiego stopnia nietrzymania moczu. Wyróżniają się potrójną ochroną, czyli chronią przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem oraz uczuciem wilgoci. Doskonale dopasowują się do ciała, stworzone są z oddychającego materiału, umożliwiającego przepływ powietrza. Zastosowany został unikalny system Fresh Odour Control, zapewniający poczucie świeżości oraz ograniczający wydostanie się na zewnątrz nieprzyjemnych zapachów, a także zapewniający komfort. Pieluchy bardzo dobrze chłoną i szybko wiążą wilgoć przez co zapewniają świetną ochronę przed wyciekami. 

Tena Men Light Level 1, wkładki anatomiczne dla mężczyzn 24 sztuki

Tena Men Light Level 1, wkładki anatomiczne dla mężczyzn 24 sztuki. Stosowane są podczas lekkiego stopnia nietrzymania moczu u mężczyzn. Przeznaczone są do codziennego użytku. Bardzo dobrze dopasowują się do ciała, stworzone są z oddychającego materiału, umożliwiającego przepływ powietrza. Zapewniają poczucie świeżości oraz ograniczają wydostanie się na zewnątrz nieprzyjemnych zapachów, a także gwarantują komfort. Pieluchy bardzo dobrze chłoną i szybką wiążą wilgoć przez co zapewniają świetną ochronę przed przeciekaniem. 

Tena Men Medium Level 2, wkładki anatomiczne dla mężczyzn 20 sztuk

Tena Men Medium Level 2, wkładki anatomiczne dla mężczyzn 24 sztuki. Stosowane są podczas lekkiego stopnia nietrzymania moczu u mężczyzn. Przeznaczone są do codziennego użytku. Bardzo dobrze dopasowują się do ciała, stworzone są z oddychającego materiału, umożliwiającego przepływ powietrza. Zapewniają poczucie świeżości oraz ograniczają wydostanie się na zewnątrz nieprzyjemnych zapachów, a także gwarantują komfort. Pieluchy bardzo dobrze chłoną i szybką wiążą wilgoć przez co zapewniają świetną ochronę przed przeciekaniem. 


Iladian Intima żel do higieny intymnej - 30 g

Iladian Intima to wyrób medyczny stosowany do higieny narządów płciowych. Łagodzi dolegliwości związane z podrażnieniami, grzybicznymi i bakteryjnymi infekcjami. Posiada lekko kwaśny odczyn pH (ok 4,0), przez co przywraca prawidłowe warunki fizjologiczne. Doskonale redukuje poczucie dyskomfortu i blokuje rozwój bakterii. Chroni też przed otarciami, które powodują rozwój infekcji.


Iladian Żel do higieny intymnej - 180 ml

Iladian Żel do higieny intymnej to produkt, który zadba o higienę twoich stref intymnych. Doskonale chroni zewnętrzne narządy płciowe przed bakteriami, działa nawilżająco i pomaga utrzymac prawidłowe pH. Składniki zawarte w tym preparacie, pomagają wyeliminować uczucie dyskomfortu związanymi z upławami - uczucie swędzenia i nieprzyjemny zapach. Idealny dla osób, borykających z nieprawidłowościami ze strony narządów płciowych, jak również do profilaktycznej pielęgnacji. Opakowanie zawiera 180 ml.

Iladian Pregna Żel do higieny intymnej - 180 ml

Iladian żel do higieny intymnej Pregna jest kosmetykiem hipoalergicznym w postaci żelu 180 ml. Zawiera wyciąg z kory dębu, żurawiny, oczaru wirginijskiego, nagietka, melisy oraz kwas mlekowy. Preparat stosowany jest u kobiet w ciąży i karmiących piersią, ponieważ strefy intymne i układ moczowy w tych okresach narażone są na różnego rodzaju zakażenia i infekcje. Preprat przede wszystkim chroni okolice intymne i układ moczowy przed infekcjami i zakażeniami. Ma działanie antybakteryjne i nawilżające. Dokładnie oczyszcza i pielęgnuje. Utrzymuje właściwe pH. Nie zawiera SLS i parabenów.

Iladian Dla dziewczynek - żel do higieny intymnej - 150ml

Iladian dla dziewczynek to hipoalergiczny bąbelkowy żel do higieny intymnej, który odpowiada na potrzeby dziewczynek. Delikatnie oczyszcza i pielęgnuje strefy intymne, optymalnie je przy tym nawilżając i chroniąc przed podrażnieniami. Formuła łagodzi zaczerwienienie i uczucie swędzenia, przynosząc komfort podrażnionej skórze. Zawarty w składzie żelu olej z owsa nawilża i poprawia funkcjonowanie naturalnej bariery ochronnej skóry. Alantoina wspomaga regenerację miejsc szczególnie potrzebujących wsparcia i wraz z bisabololem wykazuje działanie kojące i łagodzące podrażnienia. Dodatek kwasu mlekowego pomaga utrzymać prawidłowe pH, wspierając naturalną mikroflorę bakteryjną.

Oillan Intima Mama - Ginekologiczna Emulsja Do Higieny Intymnej 200 ml

Oillan Intima Mama Ginekologiczna Emulsja do higieny intymnej - 200 ml. Zawiera w składzie kwas mlekowy, bisabolol, kompleks nawilżający, olej z awokado, betainę oraz D-pantenol. Produkt przeznaczony jest do codziennej higieny, pielęgnacji i ochrony okolic intymnych w okresie ciąży, po porodzie i podczas laktacji. Emulsja dokładnie myje i oczyszcza okolice intymne. Chroni przed infekcjami i różnego rodzaju stanami zapalnymi. Łagodzi uczucie pieczenia, swędzenia oraz przynosi uczucie komfortu. Może być stosowany od 8 tygodnia ciąży.

PLIVAfem F żel do higieny intymnej - 100 ml

PLIVAfem F jest wyrobem kosmetycznym w postaci żelu do higieny intymnej - 100 ml. Zawiera climbazol i chlorheksydyny. Produkt przeznaczony jest dla kobiet, które mają zwiększoną podatność na występowanie zakażeń grzybiczych. Polecany także do skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Żel łagodzi podrażnienia, ma działanie kojące w przypadku świądu, pieczenia i dyskomfortu. Chroni sfery intymne przed infekcjami i stanami zapalnymi.

PLIVAfem B żel do higieny intymnej - 100 ml

PLIVAfem B jest wyrobem kosmetycznym w postaci żelu do higieny intymnej - 100 ml. Zawiera alantoinę, pantenol, wyciąg z rumianku, wyciąg z lukrecji gładkiej, aloesu i babki lancetowatej. Produkt przeznaczony jest dla kobiet, które mają zwiększoną podatność na występowanie stanów zapalnych wywołanych bakteriami. Polecany także do skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Żel łagodzi podrażnienia, ma działanie kojące w przypadku świądu, pieczenia i dyskomfortu. Chroni sfery intymne przed infekcjami i stanami zapalnymi.

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.