Sortuj po:

Herbaty Napary Zioła Soki

Kategoria ta została stworzona dla naturalnych i roślinnych produktów, które od zawsze były podstawą leczenia, a kiedyś była to jedyna metoda zwalczania chorób. Produktami, które można odnaleźć w naszej aptece są to różnego rodzaju herbaty z dodatkami ziół do zaparzania, napary, zioła oraz soki. Każdy z nich został stworzony aby wspierać i wspomagać zdrowie. Dbają o układ nerwowy, pokarmowy, moczowy, wzmacniają organizm i układ odpornościowy, pielęgnują skórę, włosy czy paznokcie, a także pomagają szybciej pokonać przeziębienie czy grypę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami zawartymi w tej kategorii. 

Verdin Fix herbatka ziołowa 20 saszetek

Verdin fix to bogata kompozycja ziół, które w odpowiednio dobranych proporcjach kompleksowo wspomagają układ pokarmowy w procesie trawienia, wzajemnie uzupełniając się. Produkt przeznaczony jest do codziennego stosowania dla osób dorosłych.


Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.