Sortuj po:

Emulsje i płyny

Płyny, które dodajemy do wody podczas kąpieli mają wiele pozytywnych cech, które z pewnością wpłyną na nasze zdrowie i wygląd. Emulsje charakteryzują się dwufazowym składem cieczy, które się nie mieszają. Oba typy kosmetyków mają korzystny wpływ na naszą, skórę.

Ceruclear spray do czyszczenia uszu - 40 ml

Ceruclear do higieny uszu to produkt do delikatnego czyszczenia woskowiny w przewodzie słuchowym, bez użycia patyczków higienicznych. Skład tego produktu doskonale rozpuszcza woskowinę, pozwalając na dokładne jej usunięcie. Można stosować codziennie. Produkt może byc stosowany u dzieci od 6. miesiąca życia.

Oillan med+ emulsja natłuszczająca do kąpieli + kremowy żel do mycia ciała - 500 + 200 ml

Zestaw z serii Oillan Med+ składa się z:

  • Kremowy żel do mycia ciała (200ml)
  • Emulsja natłuszczająca do kąpieli dermatologicznej (500ml)

Żel przeznaczony jest do codziennej higieny podrażnionej, swędzącej, chronicznie suchej skóry ze zdiagnozowanymi dermatozami (AZS, alergiczne kontaktowe zapalenie skóry, łuszczyca, „rybia łuska”, egzemy). Do stosowania w zaostrzeniu zmian skórnych (jako terapia wspomagająca leczenie dermatologiczne) jak i w okresie remisji. Przeznaczona dla niemowląt od 1. miesiąca życia, dzieci i dorosłych.

Emulsja przeznaczona jest do kąpieli dermatologicznej podrażnionej, swędzącej, chronicznie suchej skóry ze zdiagnozowanymi dermatozami (AZS, alergiczne kontaktowe zapalenie skóry, łuszczyca, „rybia łuska”, egzemy). Do stosowania w zaostrzeniu zmian skórnych (jako terapia wspomagająca leczenie dermatologiczne) jak i w okresie remisji. Przeznaczona dla niemowląt od 1. miesiąca życia, dzieci i dorosłych.


Pharmaceris E Emotopic emulsja do kąpieli - 200 ml

Emulsja do kąpieli o pojemności 200ml od firmy Pharmaceris. Przeznaczona dla osób z problemami skórnymi oraz dla dzieci od 1go dnia życia.  Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Przeznaczona do stosowania profilaktycznego w celu zapobiegania suchości skóry oraz towarzyszących jej podrażnieniom.

Pharmaceris E Emotopic emulsja do kąpieli - 400 ml

Emulsja do kąpieli o pojemności 400ml od firmy Pharmaceris. Przeznaczona dla osób z problemami skórnymi oraz dla dzieci od 1go dnia życia.  Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Przeznaczona do stosowania profilaktycznego w celu zapobiegania suchości skóry oraz towarzyszących jej podrażnieniom.

Pharmaceris E Emotopic preparat 3w1 intensywnie natłuszczający - 400 + 100 ml

Preparat 3w1 intensywnie natłuszczający do ciała o pojemność 400 ml + 100 ml od firmy Pharmaceris. Jego skład został tak dobrany, że może służyć do:

  • do kąpieli emoliencyjnej od 1go dnia życia
  • do mycia pod prysznic od 6 miesiąca życia
  • do natłuszczania ciała od 6 miesiąca życia

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.