Sortuj po:

Choroba lokomocyjna

Vigor UP! Fast - witaminy 20 tabletek musujących o smaku owoców leśnych

Vigor UP! Fast jest suplementem diety w postaci 20 tabletek musujących o smaku owoców leśnych. Zawiera w swoim składzie naturalny kompleks energetyczny UP!, kompleks witamin z grupy B, witaminę C i D oraz zestaw specjalnie dobranych minerałów. Preparat stosowany jest przez osoby, które chcą wzmocnić swój organizm i jego witalność. Wskazany jest podczas niedoboru witamin i minerałów, odpowiedzialnych za dostarczanie organizmowi codziennej dawki energii. Produkt uzupełnia codzienną dietę w specjalnie dobrane składniki energetyczne. Wzmacnia organizm i jego układ odpornościowy. Poprawia pracę umysłu, zwiększając koncentrację. Zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. Daję odpowiednią dawkę energii, wzmacniając witalność organizmu. 

Lokomotiv - drażetki 15 sztuk

Lokomotiv jest suplementem diety w postaci 15 sztuk. Zawiera w swoim składzie wyciąg z kłącza imbiru. Preparat stosowany jest u dzieci i dorosłych w czasie choroby lokomocyjnej i złego samopoczucia podczas podróży. Suplement zmniejsza uczucie dyskomfortu podczas podróży autem, pociągiem, samolotem lub statkiem. Łagodzi objawy takie jak: odczucia wymiotne i skołowanie. Przeznaczony jest do stosowania od 6 roku życia. 

Lokomotiv - pastylki do ssania 6 sztuk

Lokomotiv jest suplementem diety w postaci 6 pastylek do ssania. Zawiera w swoim składzie wyciąg z korzenia imbiru. Preparat stosowany jest u dzieci i dorosłych w czasie choroby lokomocyjnej i złego samopoczucia podczas podróży. Suplement zmniejsza uczucie dyskomfortu podczas podróży autem, pociągiem, samolotem lub statkiem. Łagodzi objawy takie jak: odczucia wymiotne i skołowanie. Przeznaczony jest do stosowania od 6 roku życia. 

Lokomotiv - syrop o smaku landrynkowym 130 ml

Lokomotiv jest suplementem diety w postaci syropu o smaku landrynkowym 130 ml. Zawiera w swoim składzie wyciąg z kłącza imbiru. Preparat stosowany jest u dzieci i dorosłych w czasie choroby lokomocyjnej i złego samopoczucia podczas podróży. Suplement zmniejsza uczucie dyskomfortu podczas podróży autem, pociągiem, samolotem lub statkiem. Łagodzi objawy takie jak: odczucia wymiotne i skołowanie. Przeznaczony jest do stosowania od 3 roku życia. 

LokoMoto Domowa Apteczka - 12 saszetek po 5ml

LokoMoto od Domowej Apteczki jest suplementem diety w postaci 12 saszetek z płynem w każdej po 5 ml. Zawiera w składzie ekstrakt z imbiru. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia podczas choroby lokomocyjnej i złego znoszenia podróży autem. Suplement ogranicza dyskomfort trawienny podczas podróży środkami lokomocyjnymi (złe samopoczucie oraz odruchy wymiotne). 

Lokomotiv - drażetki 8 sztuk

Lokomotiv jest suplementem diety w postaci 8 sztuk. Zawiera w swoim składzie wyciąg z kłącza imbiru. Preparat stosowany jest u dzieci i dorosłych w czasie choroby lokomocyjnej i złego samopoczucia podczas podróży. Suplement zmniejsza uczucie dyskomfortu podczas podróży autem, pociągiem, samolotem lub statkiem. Łagodzi objawy takie jak: odczucia wymiotne i skołowanie. Przeznaczony jest do stosowania od 6 roku życia. 

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.