Sortuj po:

Art higieniczne

Artykuły higieniczne warto mieć zawsze przy sobie w torebce czy walizce, ponieważ nigdy nie wiadomo co nas spotka, nie mamy na myśli, aby zabierać ze sobą całej apteczki, ale kilka ważnych produktów, które mogą przydać się w każdej sytuacji. Między innymi są to plastry, opatrunki z gazy, chusteczki higieniczne oraz żele antybakteryjne. W naszej ofercie nie zabrakło także artykułów medycznych i rehabilitacyjnych, oraz artykułów do higieny intymnej. W domu powinniśmy zadbać o bardziej obszerne wyposażenie apteczki, aby żadna sytuacja nas nie zaskoczyła. Środki higieniczne pozwolą nam jeszcze bardziej zadbać o czystość i nasze zdrowie. 

Plastry na odciski z kwasem salicylowym - 8 sztuk

Plastry na odciski z kwasem salicylowym od firmy Langsteiner - 8 sztuk. Produkt stosuje się w celu zapobiegania powstania bolących odcisków i zmian skórnych na stopach i piętach. Plastry zmniejszają ucisk na bolące miejsce, przynosząc bardzo szybko ulgę. Chronią przed otarciami oraz pomagają w ich usunięciu. Noszenie plastra dłuższy czas, powoduje odcięcie powietrza, przez co skóra staje się miękka, dzięki temu procesowi komórki ulegają zmiękczeniu i są łatwe do usunięcia. 

Polfa Łódź plastry rodzinne 3w1 20 plastrów

Polfa Łódź Plastry rodzinne rozciągliwe to wyrób medyczny przeznaczony do opatrywania ran i skaleczeń. Występują w 4 rozmiarach. Są wodoodporne, ekstra rozciągliwe i oddychające oraz zapewniają optymalną ochronę. Plastry zawierają nasączony kompres aby zapewnić doskonałą higienę. Dzięki swej elastycznej strukturze zachowują się niczym "druga skóra" i nie krępują ruchów. Produkt jednorazowego użytku, w kolorze cielistym i z motywem  dziecięcym.

Polfa Łódź plaster do cięcia 3w1 1m x 6cm

Plaster do cięcia o długości 1m, szerokości 6 cm, w cielistym kolorze. Zaletą plastra Polfa Łódź jest wodoodporność, wydajność oraz struktura która pozwala oddychać skórze, w miejscu w którym został naklejony plaster.

Polfa Łódź plastry wodoodporne 3w1 16 plastrów

Polfa Łódź Plastry wodoodporne ekstra rozciągliwe to wyrób medyczny przeznaczony do opatrywania ran i skaleczeń. Są wodoodporne, ekstra rozciągliwe i oddychające oraz zapewniają optymalną ochronę. Plastry zawierają nasączony kompres aby zapewnić doskonałą higienę. Dzięki swej elastycznej strukturze zachowują się niczym "druga skóra" i nie krępują ruchów. Produkt jednorazowego użytku w cielistym kolorze.

Polfa Łódź plastry kuchenne 3w1 10 sztuk

Polfa Łódź Plastry kuchenne ekstra rozciągliwe to wyrób medyczny przeznaczony do opatrywania ran i skaleczeń. Dzięki 3 formatom idealnie dopasowują się do kształtu rożnej wielkości palców aby nie ograniczać ich ruchów. 10 plastrów w cielistym kolorze w 3 formatach (ekstra - długie na zgięcia, motylki – na opuszki palców, klasyczne). Optymalna ochrona 3w1: wodoodporne, oddychające, ekstra-rozciągliwe. Dostępne formaty:

  • Ekstra długie - na zgięcia; Opracowane specjalnie na miejsca zgięć. Dzięki odpowiedniej długości doskonale przylegają do palców, a dzięki rozciągliwemu materiałowi dopasowują się do ruchów stawów 
  • Motylki - na opuszki palców; Dzięki ergonomicznemu kształtowi dopasowują się do puszków palców zapewniając im idealną ochronę.
  • Klasyczne; kompres nasączony środkiem w celu zapewnienia doskonałej higieny.

Prosept Med płyn do dezynfekcji rąk i przedramion - 500 ml

Prosept Med - 500 ml. Jest to gotowy do użycia płyn przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk i przedramion. Ma działanie bakteriobójcze, niszczy grzyby drożdżopodobne, działa przeciw MRSA, BVDV (HIV, HBV, HCV), adenowirusa typu 5, prątkom gruźlicy, norovirusa, wirusa Grypy typu A, coronovirusa (SARS). 

Plastry - 26 sztuk plastrów Universal Plus różnego rodzaju

Pasocare Universal Plus to zestaw 26 sztuk plastrów na skaleczenia. Plaster zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i redukuje możliwość zakażenia, przez co skaleczenie szybciej się goi. Opakowanie zawiera 26 różnowymiarowych plastrów, przeznaczonych do opatrywania różnego rodzaju ran.


Plastry - 8 sztuk plastrów Pasocare na odciski

Plastry Pasocare Specialist Plus to zestaw 8 plastrów na odciski z kwasem salicylowym. Pomagają pozbyć się odcisków. Posiadają pierścień otaczający odcisk, który minimalizuje ból w trakcie chodzenia i chroni przed otarciami. Dodatkowo kwas salicylowy przyczynia się do zmiękczenia odcisku, przez co łatwiej go usunąć.

Plastry - 10 sztuk piankowych plastrów Pasocare na otarcia.

Pasocare Specialist Plus to zestaw 10 sztuk plastrów piankowych na otarcia. Doskonale chronią otarcia przed uciskiem obuwia. Są hipoalergiczne oraz oddychające - przyspieszają gojenie rany.

Plastry - 10 sztuk plastrów Pasocare Wodoodporne Plus

Pasocare Wodoodporne Plus to zestaw 10 sztuk plastrów wodoodpornych. Plaster zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i redukuje możliwość zakażenia, przez co rana szybciej się goi. Dodatkowo plastry, chronią przed dostępem wody. Nie trzeba ich zdejmować podczas kąpieli.

Plaster - 10 sztuk plastrów na opryszczkę Pasocare Specialist Plus

Pasocare Specialist Plus to zestaw 10 sztuk plastrów na opryszczkę. Plasterki są nasączone olejkiem z drzewa herbacianego, który posiada właściwości antyseptyczne. Plaster zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i redukuje możliwość zakażenia, przez co opryszczka szybciej się goi.

Plastry - 20 sztuk plastrów Pasocare Family Plus

Pasocare Family Plus to zestaw 20 sztuk plastrów. Są hipoalergiczne - nie powodują uczuleń i odporne na wilgoć. Posiadają mikroperforacje przez co są oddychające. Dzięki swojej budowie są elastyczne i dobrze dopasowują się do ciała, zakrywając dokładnie miejsce skaleczenia.


Plastry DermaPlast Sensitive - 1x 1m x 8cm

Plastry DermaPlast Sensitive 1x 1m x 8 cm. Plastry zawierają hypoalergiczny klej, który jest przyjazny dla skóry. Bardzo dobrze przepuszczają powietrze i co jest ważne nie przyklejają się do rany. Stworzone są z miękkiej włókniny. Przeznaczone są do cięcia na dowolny wymiar, do opatrywania drobnych skaleczeń, idealne dla skóry wrażliwej. 

Plastry DermaPlast Sensitive - 1x 1m x 6 cm

Plastry DermaPlast Sensitive 1x 1m x 6 cm. Plastry zawierają hypoalergiczny klej, który jest przyjazny dla skóry. Bardzo dobrze przepuszczają powietrze i co jest ważne nie przyklejają się do rany. Stworzone są z miękkiej włókniny. Przeznaczone są do cięcia na dowolny wymiar, do opatrywania drobnych skaleczeń, idealne dla skóry wrażliwej. 


Lactacyd Antibacterial, 15 chusteczek do higieny intymnej

Lactacyd Antibacterial Chusteczki do Higieny Intymnej 15 sztuk. Zawiera naturalny kwas L-mlekowy oraz antyseptyczny ekstrakt z rumianku. Chusteczki stosowane podczas codziennej higieny okolic intymnych do oczyszczania i odświeżania. Wskazane w profilaktyce infekcji bakteryjnych. Działają antyseptycznie i przywracają właściwą mikroflorę bakteryjną okolic intymnych. Chronią przed namnażaniem się drobnoustrojów i rozwojem infekcji bakteryjnych. Łagodzą podrażnienia, odświeżają oraz mają przyjemny zapach. 

Lactacyd Femina, 15 chusteczek do higieny intymnej

Lactacyd Femina Chusteczki do Higieny Intymnej 15 sztuk. Zawiera naturalny kwas L-mlekowy. Chusteczki stosowane podczas codziennej higieny okolic intymnych. Świetnie sprawdzają się np. w podróży, w pracy lub po wysiłku fizycznym. Są nasączone kwasem mlekowym, przez co przywracają świeżość. Przeciwdziałają powstawaniu podrażnień. Oczyszczają i neutralizują nieprzyjemny zapach. Wykazują także właściwości kojące.

Vagisil Intima, Odour Control płyn do higieny intymnej 250 ml

Vagisil Intima Odour Control płyn do higieny intymnej 250 ml. Stosuje się go w celu dbania o higienę intymną. Szczególnie w okresach nadmiernego pocenia się, stresu, aktywności seksualnej oraz terapiach medycznych. Delikatnie oczyszcza i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Usuwa zabrudzenia i doskonale odświeża. Łagodzi podrażnienia i swędzenie. Zawiera naturalny antybakteryjny olejek z drzewa herbacianego. Płyn przebadany jest ginekologicznie i klinicznie. Nie zawiera barwników.

Vagisil, płyn do higieny intymnej o zbalansowanym pH 250 ml

Vagisil płyn do higieny intymnej o zbalansowanym pH 250 ml. Stosuje się go w celu dbania o higienę intymną. Szczególnie w okresach nadmiernego pocenia się, stresu, aktywności seksualnej oraz terapiach medycznych. Delikatnie oczyszcza i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Usuwa zabrudzenia i doskonale odświeża. Reguluje poziom pH okolic intymnych. Płyn przebadany jest ginekologicznie i klinicznie. Nie zawiera barwników.

Tena Lady Normal, wkładki anatomiczne 24 sztuki

Tena Lady Normal, wkładki anatomiczne 24 sztuki. Wkładki przeznaczony są do stosowania w przypadku lekkiego stopnia nietrzymania moczu. Doskonale dopasowują się do ciała. Zapewniają potrójną ochronę przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem oraz uczucie wilgoci. Stworzone są z oddychającego materiału, umożliwiającego przepływ powietrza. Zastosowany jest unikalny system Fresh Odour Control, zapewniający poczucie świeżości. Zastosowany został także samoprzylepny pasek, który utrzymuje wkład na miejscu. System Fresh Odour Control, ogranicza wydostanie się za zewnątrz nieprzyjemnych zapachów, zapewniając komfort i poczucie świeżości. Wkłady bardzo dobrze chłoną i szybko wiążą wilgoć przez co zapewnia świetną ochronę przed wyciekami. 

Tena Lady Normal, wkładki anatomiczne 12 sztuk

Tena Lady Normal, wkładki anatomiczne 12 sztuk. Wkładki przeznaczony są do stosowania w przypadku lekkiego stopnia nietrzymania moczu. Doskonale dopasowują się do ciała. Zapewniają potrójną ochronę przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem oraz uczuciem wilgoci. Stworzone są z oddychającego materiału, umożliwiającego przepływ powietrza. Zastosowany jest unikalny system Fresh Odour Control, zapewniający poczucie świeżości. Zastosowany został także samoprzylepny pasek, który utrzymuje wkład na miejscu. System Fresh Odour Control, ogranicza wydostanie się za zewnątrz nieprzyjemnych zapachów, zapewniając komfort i poczucie świeżości. Wkłady bardzo dobrze chłoną i szybko wiążą wilgoć przez co zapewniają świetną ochronę przed wyciekami. 

Tena Lady Extra, pieluchy anatomiczne 10 sztuk.

Tena Lady Extra, pieluchy anatomiczne 10 sztuk. Przeznaczone są do codziennego użytku, podczas lekkiego stopnia nietrzymania moczu. Wyróżniają się potrójną ochroną, czyli chronią przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem oraz uczuciem wilgoci. Doskonale dopasowują się do ciała, stworzone są z oddychającego materiału, umożliwiającego przepływ powietrza. Zastosowany został unikalny system Fresh Odour Control, zapewniający poczucie świeżości oraz ograniczający wydostanie się na zewnątrz nieprzyjemnych zapachów, a także zapewniający komfort. Pieluchy bardzo dobrze chłoną i szybko wiążą wilgoć przez co zapewniają świetną ochronę przed wyciekami. 

Tena Lady Mini, wkładki anatomiczne 20 sztuk

Tena Lady Mini wkładki anatomiczne 20 sztuk. Wkładki przeznaczony są do stosowania w przypadku lekkiego stopnia nietrzymania moczu. Doskonale dopasowują się do ciała. Zapewniają potrójną ochronę przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem oraz uczuciem wilgoci. Stworzone są z oddychającego materiału, umożliwiającego przepływ powietrza. Zastosowany jest unikalny system Fresh Odour Control, zapewniający poczucie świeżości. Zastosowany został także samoprzylepny pasek, który utrzymuje wkład na miejscu. System Fresh Odour Control, ogranicza wydostanie się na zewnątrz nieprzyjemnych zapachów, zapewniając komfort i poczucie świeżości. Wkłady bardzo dobrze chłoną i szybko wiążą wilgoć przez co zapewniają świetną ochronę przed wyciekami. 


Tena Lady Extra, pieluchy anatomiczne 20 sztuk

Tena Lady Extra, pieluchy anatomiczne 20 sztuk. Przeznaczone są do codziennego użytku, podczas lekkiego stopnia nietrzymania moczu. Wyróżniają się potrójną ochroną, czyli chronią przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem oraz uczuciem wilgoci. Doskonale dopasowują się do ciała, stworzone są z oddychającego materiału, umożliwiającego przepływ powietrza. Zastosowany został unikalny system Fresh Odour Control, zapewniający poczucie świeżości oraz ograniczający wydostanie się na zewnątrz nieprzyjemnych zapachów, a także zapewniający komfort. Pieluchy bardzo dobrze chłoną i szybko wiążą wilgoć przez co zapewniają świetną ochronę przed wyciekami. 

Tena Men Light Level 1, wkładki anatomiczne dla mężczyzn 24 sztuki

Tena Men Light Level 1, wkładki anatomiczne dla mężczyzn 24 sztuki. Stosowane są podczas lekkiego stopnia nietrzymania moczu u mężczyzn. Przeznaczone są do codziennego użytku. Bardzo dobrze dopasowują się do ciała, stworzone są z oddychającego materiału, umożliwiającego przepływ powietrza. Zapewniają poczucie świeżości oraz ograniczają wydostanie się na zewnątrz nieprzyjemnych zapachów, a także gwarantują komfort. Pieluchy bardzo dobrze chłoną i szybką wiążą wilgoć przez co zapewniają świetną ochronę przed przeciekaniem. 

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.