Sortuj po:

Apteczki i materiały opatrunkowe

Apteczka jak i jej odpowiednie wyposażenie powinno znajdować się w każdym domu, miejscu pracy czy samochodzie, ponieważ nigdy nie wiemy co nas może spotkać. Dlatego my jesteśmy w stanie pomóc wyposażyć taką apteczkę, żeby niczego w niej nie zabrakło, podczas udzielania pierwszej pomocy. W naszej aptece znaleźć można różne materiały opatrunkowe m.in plastry opatrunkowe, elastyczne opatrunki w sprayu, płyny do dezynfekcji, różnego rodzaju maści przeciwzapalne, opatrunki z gazy, opaski elastyczne oraz bandaże zwykłe i elastyczne. Wszystkie te rzeczy na pewno pomogą podczas jakiegoś wypadku w trakcie udzielania komuś lub sobie pomocy. 

Plastry - 26 sztuk plastrów Universal Plus różnego rodzaju

Pasocare Universal Plus to zestaw 26 sztuk plastrów na skaleczenia. Plaster zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i redukuje możliwość zakażenia, przez co skaleczenie szybciej się goi. Opakowanie zawiera 26 różnowymiarowych plastrów, przeznaczonych do opatrywania różnego rodzaju ran.


Plastry - 8 sztuk plastrów Pasocare na odciski

Plastry Pasocare Specialist Plus to zestaw 8 plastrów na odciski z kwasem salicylowym. Pomagają pozbyć się odcisków. Posiadają pierścień otaczający odcisk, który minimalizuje ból w trakcie chodzenia i chroni przed otarciami. Dodatkowo kwas salicylowy przyczynia się do zmiękczenia odcisku, przez co łatwiej go usunąć.

Plastry - 10 sztuk piankowych plastrów Pasocare na otarcia.

Pasocare Specialist Plus to zestaw 10 sztuk plastrów piankowych na otarcia. Doskonale chronią otarcia przed uciskiem obuwia. Są hipoalergiczne oraz oddychające - przyspieszają gojenie rany.

Plastry - 10 sztuk plastrów Pasocare Wodoodporne Plus

Pasocare Wodoodporne Plus to zestaw 10 sztuk plastrów wodoodpornych. Plaster zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i redukuje możliwość zakażenia, przez co rana szybciej się goi. Dodatkowo plastry, chronią przed dostępem wody. Nie trzeba ich zdejmować podczas kąpieli.

Plaster - 10 sztuk plastrów na opryszczkę Pasocare Specialist Plus

Pasocare Specialist Plus to zestaw 10 sztuk plastrów na opryszczkę. Plasterki są nasączone olejkiem z drzewa herbacianego, który posiada właściwości antyseptyczne. Plaster zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i redukuje możliwość zakażenia, przez co opryszczka szybciej się goi.

Plastry - 20 sztuk plastrów Pasocare Family Plus

Pasocare Family Plus to zestaw 20 sztuk plastrów. Są hipoalergiczne - nie powodują uczuleń i odporne na wilgoć. Posiadają mikroperforacje przez co są oddychające. Dzięki swojej budowie są elastyczne i dobrze dopasowują się do ciała, zakrywając dokładnie miejsce skaleczenia.


Plastry DermaPlast Sensitive - 1x 1m x 8cm

Plastry DermaPlast Sensitive 1x 1m x 8 cm. Plastry zawierają hypoalergiczny klej, który jest przyjazny dla skóry. Bardzo dobrze przepuszczają powietrze i co jest ważne nie przyklejają się do rany. Stworzone są z miękkiej włókniny. Przeznaczone są do cięcia na dowolny wymiar, do opatrywania drobnych skaleczeń, idealne dla skóry wrażliwej. 

Plastry DermaPlast Sensitive - 1x 1m x 6 cm

Plastry DermaPlast Sensitive 1x 1m x 6 cm. Plastry zawierają hypoalergiczny klej, który jest przyjazny dla skóry. Bardzo dobrze przepuszczają powietrze i co jest ważne nie przyklejają się do rany. Stworzone są z miękkiej włókniny. Przeznaczone są do cięcia na dowolny wymiar, do opatrywania drobnych skaleczeń, idealne dla skóry wrażliwej. 


Polfa Łódź plastry rodzinne 3w1 20 plastrów

Polfa Łódź Plastry rodzinne rozciągliwe to wyrób medyczny przeznaczony do opatrywania ran i skaleczeń. Występują w 4 rozmiarach. Są wodoodporne, ekstra rozciągliwe i oddychające oraz zapewniają optymalną ochronę. Plastry zawierają nasączony kompres aby zapewnić doskonałą higienę. Dzięki swej elastycznej strukturze zachowują się niczym "druga skóra" i nie krępują ruchów. Produkt jednorazowego użytku, w kolorze cielistym i z motywem  dziecięcym.

Polfa Łódź plaster do cięcia 3w1 1m x 6cm

Plaster do cięcia o długości 1m, szerokości 6 cm, w cielistym kolorze. Zaletą plastra Polfa Łódź jest wodoodporność, wydajność oraz struktura która pozwala oddychać skórze, w miejscu w którym został naklejony plaster.

Polfa Łódź plastry wodoodporne 3w1 16 plastrów

Polfa Łódź Plastry wodoodporne ekstra rozciągliwe to wyrób medyczny przeznaczony do opatrywania ran i skaleczeń. Są wodoodporne, ekstra rozciągliwe i oddychające oraz zapewniają optymalną ochronę. Plastry zawierają nasączony kompres aby zapewnić doskonałą higienę. Dzięki swej elastycznej strukturze zachowują się niczym "druga skóra" i nie krępują ruchów. Produkt jednorazowego użytku w cielistym kolorze.

Polfa Łódź plastry kuchenne 3w1 10 sztuk

Polfa Łódź Plastry kuchenne ekstra rozciągliwe to wyrób medyczny przeznaczony do opatrywania ran i skaleczeń. Dzięki 3 formatom idealnie dopasowują się do kształtu rożnej wielkości palców aby nie ograniczać ich ruchów. 10 plastrów w cielistym kolorze w 3 formatach (ekstra - długie na zgięcia, motylki – na opuszki palców, klasyczne). Optymalna ochrona 3w1: wodoodporne, oddychające, ekstra-rozciągliwe. Dostępne formaty:

  • Ekstra długie - na zgięcia; Opracowane specjalnie na miejsca zgięć. Dzięki odpowiedniej długości doskonale przylegają do palców, a dzięki rozciągliwemu materiałowi dopasowują się do ruchów stawów 
  • Motylki - na opuszki palców; Dzięki ergonomicznemu kształtowi dopasowują się do puszków palców zapewniając im idealną ochronę.
  • Klasyczne; kompres nasączony środkiem w celu zapewnienia doskonałej higieny.

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.