Sortuj po:

Antykoncepcja Erotyka

Dział ten stworzony jest dla osób szukających środków antykoncepcyjnych renomowanych producentów oraz żeli stymulujących i intymnych żeli nawilżających. Są to bezpieczne produkty, dbające o zdrowie i komfort człowieka. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ zapewniamy duży wybór różnego rodzai żeli stymulujących oraz nawilżających o różnych ekspozycjach zapachowych i smakowych. Prezerwatywy są wysokiej jakości, o różnych rozmiarach, strukturach i zapachach, przez co również można poprawić i urozmaicić swoje życie seksualne. 

Durex Naturals Pure Żel Intymny 100ml

Durex Natural Żel dla intymnej przyjemności zawiera 100% naturalnych składników. Delikatna formuła lubrykantu na bazie wody jest całkowicie bezzapachowa i bez smaku. Zawarte w formule prebiotyki zapewniają odpowiednie nawilżenie oraz florę bakteryjną stref intymnych, podczas gdy probiotyki w postaci kwasu mlekowego i mleczanu potasu utrzymują odpowiedni poziom pH, zapobiegając nawracającym infekcjom. Produkt jest bezpieczny w użyciu z lateksem i gadżetami erotycznymi.

Durex Play żel do masażu 2w1 z uwodzicielskim kwiatem Ylang Ylang 200 ml

Durex Play zmysłowy żel do masażu 2w1 z uwodzicielskim kwiatem Ylang Ylang. Idealnie spisuje się podczas masażu całego ciała oraz okolic intymnych, dostarczając zmysłowych doznań obojgu partnerom. Może być stosowany podczas seksu penetracyjnego, oralnego i analnego. Ma delikatny zapach i smak. Żel ma działanie nawilżające, jest lekki i nietłusty. Zmniejsza suchość pochwy i dostarcza dodatkowych doznań. Może być używany razem z prezerwatywą. 

Durex Play Perfect Glide silikonowy żel intymny dla dłuższej przyjemności - 50 ml

Durex Play Perfect Glide to nowy silikonowy żel marki Durex. Działa dłużej niż lubrykanty na bazie wody, dzięki czemu nie musisz przerywać zabawy, by ponownie nałożyć żel. Staje się ciepły w dotyku, więc nie zaskoczy cię żaden nieprzyjemny chłód. Dostępny w butelkach o pojemności 50 ml.

Durex Play Real Feel żel intymny - 50 ml

Durex Play Real Feel żel intymny dla bardziej naturalnych doznań - 50 ml. Przeznaczony jest dla obojga partnerów w celu urozmaicenia doznań podczas zbliżeń. Żel jest jedwabiście gładki i ciepły w dotyku. Zmniejsza suchość pochwy i uczucie dyskomfortu. Może być używany w każdej sytuacji podczas stosunku. Jest łatwy w użyciu, należy go rozprowadzić po prostu na zewnątrz członka lub na prezerwatywę, która jest na niego nałożona. 

Durex Play żel intymny do masażu 2w1 z Guaraną - 200ml

Durex Play massage 2w1 stymulujący żel do masażu - 200 ml. Produkt zawiera ekstrakt z guarany, dzięki czemu ma delikatny zapach oraz działanie aromaterapeutyczne. Stosowany jest do masażu całego ciała oraz nawilżenia okolic intymnych podczas stosunku płciowego w celu usunięcia suchości i dyskomfortu. Zapewnia egzotyczne i pobudzające doznania. Żel jest łatwo rozpuszczalny w wodzie, łatwy do zmycia i nie pozostawia plam. Bezpieczny w użyciu wraz z prezerwatywami. 

Durex Play żel intymny do masażu 2w1 z aloesem - 200 ml

Durex Play żel intymny 2w1 200ml. Stosowany jest do masażu całego ciała oraz nawilżenia okolic intymnych podczas stosunku płciowego w celu usunięcia suchości i dyskomfortu. Zawiera kojący aloes. Doskonale nawilża miejsca intymne, przez co pomaga w stosunku i zwiększa przyjemność płynącą ze zbliżenia. Posiada przyjemny i delikatny zapach. Łagodzi uczucie suchości. Może używany być z każdą prezerwatywą Durex. 


Durex Play nawilżający żel intymny na bazie wody - 50 ml

Durex Play  Żel Intymny Nawilżający to lekki jedwabisty lubrykant zapewniający intensywnie zmysłowe doznania. Zawiera specjalne połączenie składników, które powoduje wzmocnienie doznań obojga partnerów.

Klasyczny lubrykant na bazie wody. Nie klei się, nie jest tłusty, jest po prostu lekki i niezwykle gładki.

Durex Play żel intymny słodka truskawka 50 ml

Durex Play żel intymny słodka truskawka 50ml. Stworzony został dla urozmaicania życia intymnego partnerów. Słodki truskawkowy zapach i smak soczystych truskawek pobudza do lepszej zabawy. Żel nawilża i zmniejsza suchość pochwy. Eliminuje uczucie dyskomfortu. Budzi pożądanie i rozpala zmysły. Może być używany z prezerwatywami Durex. Odpowiedni jest do seksu waginalnego, oralnego i analnego. Żel nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemnikobójczego.

Durex Play bezzapachowy żel intymny 50 ml

Durex Play żel intymny uwalniający dreszczyk emocji. Jest to bezzapachowy żel, który stosowany jest podczas suchości pochwy, a także w celu dostarczenia dodatkowych emocji obojgu partnerom. Stosowany także do masażu całego ciała i sfer intymnych. Ma unikalną formułę, która dzięki rozgrzewającym i chłodzącym doznaniom dostarcza dreszczyk emocji. Doskonale nawilża miejsca intymne, przec co pomaga w stosunku i zwiększa przyjemność płynącą ze zbliżenia. Idealnie nadaje się do seksu waginalnego, oralnego i analnego.


Intimel nawilżający żel intymny 30 g

Intimel nawilżający żel intymny 30 g. Stosowany u kobiet, które zmagają się z suchością pochwy w celu ułatwienia penetracji z użyciem prezerwatywy. Żel stosuje się również pomocniczo w badaniach ginekologicznych i ultrasonograficznych, a także w chorobach którym towarzyszy suchość błon śluzowych np. zespół Sjogren. Skutecznie nawilża i uzupełnia niedobór śluzu w pochwie. Łagodzi suchość i ból związany z tarciem. Jest dobrze tolerowany, nie podrażnia skóry i błon śluzowych oraz nie zaburza równowagi naturalnej mikroflory miejsc intymnych. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. 

Prezerwatywy Durex Arouser 12 szt.

Prezerwatywy Durex Arouser 12 sztuk. Są to prezerwatywy stymulujące, o prążkowanej powierzchni i prostych ściankach, zakończone zbiorniczkiem. Są z naturalnej gumy lateksowej w kolorze czerwonym. Wykorzystywane są jako sposób antykoncepcji mechanicznej lub w celu ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową w czasie stosunku. A dodatkowo używane są w celu urozmaicenia doznań podczas zbliżeń. Zapewnia doznania, których nie zapewni żadna inna prezerwatywa. Maksymalizuje doznania w obydwie strony. Dodatkowo działa na zmysły przez swój czerwony kolor. Są jednym z najpopularniejszych sposobów zabezpieczających przed zajściem w ciąże. Chronią również przed zakażeniem różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową (także AIDS). Skuteczność zależna jest od prawidłowego ich użytkowania. 


Prezerwatywy Durex Arouser 3 szt.

Prezerwatywy Durex Arouser 3 sztuki. Są to prezerwatywy stymulujące, o prążkowanej powierzchni i prostych ściankach, zakończone zbiorniczkiem. Są z naturalnej gumy lateksowej w kolorze czerwonym. Wykorzystywane są jako sposób antykoncepcji mechanicznej lub w celu ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową w czasie stosunku. A dodatkowo używane są w celu urozmaicenia doznań podczas zbliżeń. Zapewnia doznania, których nie zapewni żadna inna prezerwatywa. Maksymalizuje doznania w obydwie strony. Dodatkowo działa na zmysły przez swój czerwony kolor. Są jednym z najpopularniejszych sposobów zabezpieczających przed zajściem w ciąże. Chronią również przed zakażeniem różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową (także AIDS). Skuteczność zależna jest od prawidłowego ich użytkowania. 

Durex Emoji Arouser 3szt

Prezerwatywy Durex Arouser 3 sztuki. Są to prezerwatywy stymulujące, o prążkowanej powierzchni i prostych ściankach, zakończone zbiorniczkiem. Są z naturalnej gumy lateksowej w kolorze czerwonym. Wykorzystywane są jako sposób antykoncepcji mechanicznej lub w celu ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową w czasie stosunku. A dodatkowo używane są w celu urozmaicenia doznań podczas zbliżeń. Zapewnia doznania, których nie zapewni żadna inna prezerwatywa. Maksymalizuje doznania w obydwie strony. Dodatkowo działa na zmysły przez swój czerwony kolor. Są jednym z najpopularniejszych sposobów zabezpieczających przed zajściem w ciąże. Chronią również przed zakażeniem różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową (także AIDS). Skuteczność zależna jest od prawidłowego ich użytkowania.

Prezerwatywy Durex Classic 12 szt.

Prezerwatywy Durex Classic 12 sztuk. Są to klasyczne przeźroczyste prezerwatywy o kształcie Easy-on zakończone zbiorniczkiem. Nawilżone Sensitolem, nie zawierają środka plemnikobójczego. Wykorzystywane są jako sposób antykoncepcji mechanicznej lub w celu ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową w czasie stosunku. Doskonale sprawdzają się u osób preferujących klasyczne rozwiązania. Wykonane z naturalnej gumy lateksowej. Są jednym z najpopularniejszych sposobów zabezpieczających przed zajściem w ciąże. Chronią również przed zakażeniem różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową (także AIDS). Skuteczność zależna jest od prawidłowego ich użytkowania. 

Prezerwatywy Durex Classic 3 szt.

Prezerwatywy Durex Classic 3 szt. Są to klasyczne przeźroczyste prezerwatywy o kształcie Easy-on zakończone zbiorniczkiem. Nawilżone Sensitolem, nie zawierają środka plemnikobójczego. Wykorzystywane są jako sposób antykoncepcji mechanicznej lub w celu ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową w czasie stosunku. Doskonale sprawdzają się u osób preferujących klasyczne rozwiązania. Wykonane z naturalnej gumy lateksowej. Są jednym z najpopularniejszych sposobów zabezpieczających przed zajściem w ciąże. Chronią również przed zakażeniem różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową (także AIDS). Skuteczność zależna jest od prawidłowego ich użytkowania. 

Prezerwatywy Durex Close fit 3 szt.

Prezerwatywy Durex Close Fit 3 sztuki. Są to nawilżane prezerwatywy o prostych ściankach, dobrze przylegające - idealne dla mężczyzn którzy lubią prezerwatywy mocno przylegające do członka. Mają różne kolory, wykonane są z naturalnej gumy lateksowej, zakończone zbiorniczkiem. Szerokość nominalna wynosi 49 mm. Wykorzystywane są jako sposób antykoncepcji mechanicznej lub w celu ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową w czasie stosunku. Są jednym z najpopularniejszych sposobów zabezpieczających przed zajściem w ciąże. Chronią również przed zakażeniem różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową (także AIDS). Skuteczność zależna jest od prawidłowego ich użytkowania. 

Prezerwatywy Durex Comfort XL nawilżane 3 szt.

Prezerwatywy Durex Comfort XL 3 sztuki. Wyróżniają się kształtem, ponieważ rozszerzają się ku górze, są przeźroczyste oraz nawilżane. Stworzone z naturalnej gumy lateksowej, zakończone zbiorniczkiem. Szerokość nominalna to 56mm. Wykorzystywane są jako sposób antykoncepcji mechanicznej lub w celu ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową w czasie stosunku. Są jednym z najpopularniejszych sposobów zabezpieczających przed zajściem w ciąże. Chronią również przed zakażeniem różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową (także AIDS). Skuteczność zależna jest od prawidłowego ich użytkowania. 

Prezerwatywy Durex Extra Safe 3 szt.

Prezerwatywy Durex Extra Safe 3 sztuki. Są to odrobinę grubsze prezerwatywy, przeźroczyste z naturalnej gumy lateksowej. Mają kształt Easy-On, większą ilość żelu nawilżającego i zakończone są zbiorniczkiem. Wykorzystywane są jako sposób antykoncepcji mechanicznej lub w celu ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową w czasie stosunku. Są jednym z najpopularniejszych sposobów zabezpieczających przed zajściem w ciąże. Chronią również przed zakażeniem różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową (także AIDS). Skuteczność zależna jest od prawidłowego ich użytkowania. 

Durex Emoji Extra Safe prezerwatywy - 12 szt.

Prezerwatywy Durex Extra Safe 12 sztuk. Są to odrobinę grubsze prezerwatywy, przeźroczyste z naturalnej gumy lateksowej. Mają kształt Easy-On, większą ilość żelu nawilżającego i zakończone są zbiorniczkiem. Wykorzystywane są jako sposób antykoncepcji mechanicznej lub w celu ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową w czasie stosunku. Są jednym z najpopularniejszych sposobów zabezpieczających przed zajściem w ciąże. Chronią również przed zakażeniem różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową (także AIDS). Skuteczność zależna jest od prawidłowego ich użytkowania.

Prezerwatywy Durex Fetherlite Elite Emoji - 3 szt.

Prezerwatywy Durex Fetherlite Elite Emoji - 3 sztuki. Są to ultra cienkie prezerwatywy z dodatkową ilością żelu nawilżającego, który ma przyjemny zapach. O kształcie Easy-On, zakończone zbiorniczkiem. Wykorzystywane są jako sposób antykoncepcji mechanicznej oraz w celu ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową w czasie stosunku. Dzięki temu, że prezerwatywa jest ultra cienka, przynosi dodatkowe doznania maksymalizując je. Są jednym z najpopularniejszych sposobów zabezpieczających przed zajściem w ciąże. Chronią również przed zakażeniem różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową (także AIDS). Skuteczność zależna jest od prawidłowego ich użytkowania.  Większość parterów narzeka, że prezerwatywy nie pozwalają im w pełni odczuwać rozkoszy, używając prezerwatyw Durex Fetherlite Elite, tego problemu z pewnością nie będzie. 


Prezerwatywy Durex Fetherlite Elite 3 szt.

Prezerwatywy Durex Fetherlite Elite 3 sztuki. Są to ultra cienkie prezerwatywy z dodatkową ilością żelu nawilżającego, który ma przyjemny zapach. O kształcie Easy-On, zakończone zbiorniczkiem. Wykorzystywane są jako sposób antykoncepcji mechanicznej oraz w celu ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową w czasie stosunku. Dzięki temu, że prezerwatywa jest ultra cienka, przynosi dodatkowe doznania maksymalizując je. Są jednym z najpopularniejszych sposobów zabezpieczających przed zajściem w ciąże. Chronią również przed zakażeniem różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową (także AIDS). Skuteczność zależna jest od prawidłowego ich użytkowania.  Większość parterów narzeka, że prezerwatywy nie pozwalają im w pełni odczuwać rozkoszy, używając prezerwatyw Durex Fetherlite Elite, tego problemu z pewnością nie będzie. 

Prezerwatywy Durex Intense, stymulujące - 10 sztuk

Prezerwatywy Durex Intense to prezerwatywy stymulujące - 10 sztuk. Wykonano je z myślą o jak największej rozkoszy podczas zbliżenia. Ścianki prezerwatywy w kształcie Easy-On są przeźroczyste i mają prążki, a ich zakończenie posiada zbiorniczek na nasienie. Prezerwatywy posiadają smak miętowy. Szerokość standardowa to 56mm. Durex słynie z wysokiej jakości i wszystkie ich produkty spełniają surowe normy. Prezerwatywy są jednym z najpopularniejszych sposobów zabezpieczających przed zajściem w nieplanowaną ciążę. Chronią również przed zakażeniem różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową (także AIDS). Skuteczność zależna jest od prawidłowego ich użytkowania.


Prezerwatywy Durex Intense, stymulujące - 3 sztuki

Prezerwatywy Durex Intense to prezerwatywy stymulujące. Wykonano je z myślą o jak największej rozkoszy podczas zbliżenia. Ścianki prezerwatywy w kształcie Easy-On są przeźroczyste i mają prążki, a ich zakończenie posiada zbiorniczek na nasienie. Prezerwatywy posiadają smak miętowy. Szerokość standardowa to 56mm. Durex słynie z wysokiej jakości i wszystkie ich produkty spełniają surowe normy. Prezerwatywy są jednym z najpopularniejszych sposobów zabezpieczających przed zajściem w nieplanowaną ciążę. Chronią również przed zakażeniem różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową (także AIDS). Skuteczność zależna jest od prawidłowego ich użytkowania.

Prezerwatywy Durex Invisible, najcieńsze - 10 sztuk

Prezerwatywy Durex Invisible to prezerwatywy o najcieńszej ściance wykonane przez tego producenta. Wykonano je z myślą o jak największej bliskości podczas zbliżenia. Ścianki prezerwatywy są przeźroczyste oraz mają prosty kształt, a ich zakończanie posiada zbiorniczek na nasienie. Szerokość standardowa 52mm. Durex słynie z wysokiej jakości i wszystkie ich produkty spełniają surowe normy. Prezerwatywy są jednym z najpopularniejszych sposobów zabezpieczających przed zajściem w nieplanowaną ciążę. Chronią również przed zakażeniem różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową (także AIDS). Skuteczność zależna jest od prawidłowego ich użytkowania.


Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.