Sortuj po:

Alergia

Bardzo dużo osób zmaga się z alergiami, jest to uciążliwa dolegliwość, która może występować w różnych przypadkach np. po ukąszeniach owadów, podczas pylenia kwiatów i drzew, także roztocza mogą powodować reakcje alergiczne oraz składniki znajdujące się w otoczeniu człowieka. Preparaty, które znajdą Państwo w tej zakładce przynoszą ulgę podczas nieżytu nosa, kataru siennego, łzawienia oczu czy zmian skórnych. Pomagają alergikom normalnie funkcjonować i czuć się komfortowo. Produkty pomagające w dolegliwościach alergicznych są w postaci: aerozoli, żeli, tabletek, kropli oraz płynów doustnych. 

AlergoTeva 5mg - 10 tabletek powlekanych

AlergoTeva 5 mg jest lekiem w postaci 10 tabletek powlekanych. Zawiera w składzie substancję czynną desloratadynę. Stosowany jest podczas występowania alergii, takich jak: kichanie, świąd, pokrzywka, swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu, a także wodnista wydzielina oraz swędzenie nosa. Lek dzięki desloratadynie ma działanie przeciwhistaminowe, czyli hamuje wydzielanie histaminy, substancji odpowiedzialnej za powstawanie objawów alergii. Przeznaczony dla dorosłych oraz młodzież powyżej 12 lat. 

Aleric Deslo Active 2,5mg przeciwalergiczny - 10 tabletek DATA 31.03.2019

Aleric Deslo Active to lek przeciwalergiczny. Nie powoduje senności i doskonale łagodzi objawy alergii takie jak zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład na roztocza. Lek ten stosowany jest również w celu łagodzenia objawów związanych z pokrzywką. Tabletki ulegają rozpadowi w jamie ustnej, więc są łatwe w spożyciu. Opakowanie zawiera 10 tabletek.

Aleric Deslo Active - roztwór doustny 60 ml

Aleric Deslo Active to lek przeciwalergiczny w postaci roztworu doustnego 60 ml. Nie powoduje senności i doskonale łagodzi objawy alergii takie jak zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład na roztocza. Lek ten stosowany jest również w celu łagodzenia objawów związanych z pokrzywką. 

Aleric Deslo Active 5mg przeciwalergiczny - 10 tabletek

Aleric Deslo Active to lek przeciwalergiczny. Nie powoduje senności i doskonale łagodzi objawy alergii takie jak zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład na roztocza. Lek ten stosowany jest również w celu łagodzenia objawów związanych z pokrzywką. Tabletki ulegają rozpadowi w jamie ustnej, więc są łatwe w spożyciu. Opakowanie zawiera 10 tabletek.

Allegra 120 mg 10 tabletek powlekanych

Allegra 120 mg w postaci 10 tabletek powlekanych. Zawiera substancję czynną feksofenadynę chlorowodorek. Jest lekiem przeciwhistaminowym hamującym wydzielanie histaminy, która jest substancją odpowiedzialną za wywoływanie objawów alergii. Dzięki swojemu składowi łagodzi wiele objawów alergii takich jak kichanie, katar, obrzęk błon śluzowych, świąd, zaczerwienienie i łzawienie oczu oraz pokrzywkę. Przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat.

Allertec Wapno Plus - 20 tabletek musujących o cytrynowym smaku

Allertec Wapno Plus jest suplementem diety w postaci 20 tabletek musujących o smaku cytrynowym. Zawiera w składzie wapń, pachnotkę, kwercetynę oraz witaminę D. Przeznaczony jest dla osób, które zmagają się z różnego rodzaju alergiami. Suplement produkuje przeciwciała, odpowiadające przeciwko antygenom powstającym podczas zetknięcia z pyłkami traw i drzew, roztocz pochodzenia zwierzęcego oraz zarodników grzybów pleśniowych. Pomaga zwalczać skutki uczuleń i alergii. Dla osób dorosłych. 

Allertec Ukąszenia - aerozol na skórę 30 ml

Allertec Ukąszenia aerozol na skórę 30 ml. Zawiera dwie substancje czynne antazolinę i nafazolinę. Preparat stosowany jest podczas występowania podrażnień skóry po ukąszeniach owadów takich jak: komary, mrówki, meszki, pszczoły, os oraz inne owady, które po ukąszeniu powodują podrażnienia skóry. Produkt łagodzi podrażnienia po ukłuciu lub ukąszeniu owadów. Zmniejsza miejscowy stan zapalny, który powodują owady. Redukuje m.in. swędzenie, pieczenie, dolegliwości bólowe, stany obrzękowe szczególnie te, które mają podłoże uczuleniowe. 

Allertec WZF - lek przeciwalergiczny 7 tabletek powlekanych

Allertec WZF jest lekiem przeciwalergicznym w postaci 7 tabletek powlekanych. Substancją czynną jest dichlorowodorek cetyryzyny. Preparat stosowany jest w przewlekłym oraz w alergicznym zapaleniu błon śluzowych nosa, alergicznym zapaleniu spojówek oraz w przewlekłej pokrzywce idiopatycznej. Lek działa już we wczesnej fazie reakcji alergicznej. Wpływa na stan alergiczny i znacznie zmniejsza migrację komórek reakcji zapalnej. Łagodzi dolegliwości takie jak: katar alergiczny lub sienny, pieczenie i świąd spojówek oraz zmiany skórne. Przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia i osób dorosłych.

Amertil Bio, na alergię, 10 tabletek powlekanych

Amertil Bio jest lekiem działającym przeciwalergicznie w postaci tabletek powlekanych. Substancją czynną leku jest cetryzyny dichlorowodorek. Lek łagodzi objawy dotyczące oczu i nosa związane z sezonowym i przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa oraz objawy pokrzywki.

Calcium Alergo Plus Polfa Łódź - 16 tabletek musujących

Calcium Alergo Plus Laboratoria Polfa Łódź - suplement diety 16 tabletek musujących o pysznym pomarańczowym smaku. Zawiera w składzie formułę Triple Action - wapń, cynk, kwercetyna. Produkt stosuje się podczas występowania objawów alergii i uczuleń. Polecany w celu wzmocnienia sił obronnych organizmu. Suplement dba o odpowiednie przekaźnictwo nerwowe. Wspiera działanie układu odpornościowego. Bierze udział w procesie przekaźnictwa komórek. 

Calcium Hasco Allergy, syrop 150 ml

Calcium Hasco Allergy syrop 150 ml. Substancjami czynnymi leku są sole wapnia (wapnia glukonolaktobionian bezwodny oraz wapnia laktobionian dwuwodny). Syrop ma za zadanie uzupełnienie poziomu wapnia w organizmie. Wykazuje właściwości remineralizujące i przeciwalergiczne. Zmniejsza przepuszczalność naczyń włosowatych i błon komórkowych, co ogranicza reakcje alergiczne. Syrop nie zawiera sztucznych barwników i substancji smakowych.

Calcium + kwercetyna Duo Alergo, 20 tabletek musujących

Calcium + kwercetyna Duo Alergo jest bezsmakowym suplementem diety w postaci 20 tabletek musujących. W składzie zawiera wapń i kwercetynę. Stosowany jako uzupełnienie poziomu wapnia w organizmie. Można przyjmować profilaktycznie w krzywicy i osteomalacji, a także podczas reakcji uczuleniowych. Zawarta w składzie kwercetyna działa przeciwzapalnie oraz zapobiega tworzeniu się złogów miażdżycowych. Wapń odpowiedzialny jest za prawidłowego funkcjonowanie tkanki kostnej i właściwą pracę tkanki mięśniowej. Ogranicza reakcje uczuleniowe przez zmniejszenie przepuszczalności naczyń włosowatych i błon komórkowych. 

Cetip 10 mg - 10 tabletek powlekanych

Cetip jest lekiem w postaci 10 tabletek powlekanych. Substancją czynną jest cetyryzyny dichlowodorek. Produkt przeznaczony jest do stosowania podczas kataru siennego oraz alergii występujących przez cały rok. Lek ma działanie przeciwhistaminowe, czyli hamuje wydzielanie histaminy, substancji która odpowiada za alergie i uczulenia. Łagodzi objawy takie jak: kichanie, podrażnienie błony śluzowej nosa, katar, zatkany nos, swędzenie zaczerwienienie i łzawienie oczu oraz wysypki skórne. Dla dzieci od 6 roku życia i osób dorosłych. 

Claritine Active - 6 tabletek o przedłużonym uwalnianiu

Claritine Active jest lekiem w postaci 6 tabletek o przedłużonym uwalnianiu. Zawiera w składzie Loratadynę i Pseudoefedrynę. Preparat stosowany jest podczas alergii, kataru alergicznego oraz zatkanego nosa. Wskazany przy objawach takich jak: kichanie, wyciek z nosa, swędzenie i pieczenie oczu. Produkt ma działanie przeciwhistaminowe czyli zmniejsza wydzielanie w organizmie histaminy - substancji, która odpowiedzialna jest za reakcje alergiczne. Łagodzi dolegliwości związane z alergiami oraz leczy alergiczne zapalenia błony śluzowej nosa, a także ułatwia oddychanie. Lek nie wywołuje senności. 

Claritine Allergy, syrop 60 ml o smaku brzoskwiniowym

Claritine Allergy syrop 60 ml o smaku brzoskwiniowym. Substancją czynną leku jest loratadyna, która ma właściwości przeciwhistaminowe. Hamuje działanie histaminy, substancji wywołującej objawy alergiczne. Łagodzi objawy alergiczne takie jak: kichanie, wyciek z nosa, obrzęk i świąd błon śluzowych. Stosowany jest w leczeniu alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz przewlekłej pokrzywki idiopatycznej. Przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6 lat.

Claritine Allergy 10 mg - 7 tabletek

Claritine Allergy 10 mg jest lekiem w postaci 7 tabletek. Zawiera w swoim składzie substancję czynną Loratadynę. Preparat stosowany jest podczas  alergii, kataru alergicznego oraz przewlekłej pokrzywki idiopatycznej. Wskazany przy objawach takich jak: kichanie, wyciek z nosa, swędzenie i pieczenie oczu. Produkt ma działanie przeciwhistaminowe czyli zmniejsza wydzielanie w organizmie histaminy - substancji, która odpowiedzialna jest za reakcje alergiczne. Łagodzi dolegliwości związane z alergiami oraz leczy alergiczne zapalenia błony śluzowej nosa. Lek nie wywołuje senności. 

Duozinal - syrop 150 ml

Duozinal jest lekiem przeciwalergicznym w postaci syropu 150 ml. Zawiera w składzie substancje czynne cetyryzyny dichlorowodorek oraz wapnia chlorek dwuwodny. Produkt stosowany jest przez osoby, które narażone są na sezonowe lub przewlekłe alergiczne zapalenia błony śluzowej nosa oraz na przewlekła idiopatyczną pokrzywkę. Lek łagodzi dolegliwości takie jak: kichanie, świąd nosa, przekrwienie błony śluzowej nosa, zaczerwienienie i swędzenie oczu oraz łzawienie. 

Delortan Allergy 5 mg - 10 tabletek powlekanych

Delortan Allergy 5 mg jest lekiem w postaci 10 tabletek powlekanych. Zawiera w swoim składzie substancję czynną desloratydynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Preparat przeznaczony jest dla alergików z katarem siennym lub uczulonych na roztocza. Wskazany jest podczas alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa z dolegliwościami takimi jak: kichanie, wodnista wydzielina z nosa, swędzenie nosa oraz podniebienia, a także zaczerwienienie i podrażnienie oczu. Polecany jest również w pokrzywce wywołanej przez uczulenia. Produkt wstrzymuje w organizmie produkcję histaminy czyli substancji, która jest odpowiedzialna za wywoływanie alergii. Łagodzi dolegliwości związane z uczuleniem i alergią. Zatrzymuje wydzielanie wodnistego wycieku z nosa, zmniejsza zaczerwienienia, podrażnienia i łzawienie oczu. Przeznaczony do stosowania jest dla dzieci powyżej 12 roku życia i osób dorosłych.

Envil katar aerozol do nosa - 20 ml

Envil katar jest lekiem w postaci aerozolu do nosa 20 ml. Zawiera w swoim składzie dwie substancje czynne: mepiraminy maleinian oraz fenylefryny chlorowodorek. Preparat stosuje się podczas zapalenia błony śluzowej nosa, objawiającego się nieżytem nosa, także w przypadku alergii. Wskazany jest także podczas zapalenia zatok. Lek przynosi działanie przeciwbakteryjne, leczy zapalenia błony śluzowej nosa. Łagodzi i zmniejsza katar, przez co udrożnia nos i pomaga w oddychaniu. Zmniejsza także obrzęk błony śluzowej nosa. Przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Flonidan Control 10 tabletek

Flonidan Control lek w postaci 10 tabletek. Substancją czynną jest loratadyna. Stosowany podczas alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz w przypadku występowania przewlekłej pokrzywki idiopatycznej. Jest to lek o działaniu przeciwalergicznym. Łagodzi dokuczliwe objawy alergii takie jak: kichanie, wyciek z nosa lub świąd oraz zaczerwienienie i łzawienie oczu. Przeznaczony dla dzieci powyżej 2 lat i osób dorosłych. 


Foxill żel - 30 g

Foxill jest lekiem w postaci żelu 30 g. Zawiera w składzie substancję czynną melainian dimetyndenu. Produkt stosowany jest podczas występowania skórnych reakcji alergicznych i uczuleniowych. Polecany w chorobach skórnych, pokrzywce, ukąszeniach owadów, oparzeniach słonecznych i powierzchniowych oparzeniach skórnych I stopnia. Żel działa przeciwuczuleniowo oraz silnie przeciwświądowo. Łagodzi podrażnienia, a także zmniejsza obrzęki. Miejscowo działa znieczulająca i przyjemnie chłodząco. 

Euphorbium s Aerozol do nosa - 20 ml

Euphorbium S to aerozol do nosa o pojemności 20 ml. Roztwór ten jest lekiem homeopatycznym, który wspomaga leczenie nieżytu nosa. Zmniejsza nasilone objawy towarzyszące np infekcji lub alergii takich jak: uczucie niedrożnego nosa, intensywny katar i kichanie.

Hitaxa fast Junior, lek przeciwalergiczny dla dzieci - 10 tabletek

Hitaxa Fast Junior to lek przeciwalergiczny przeznaczony dla dzieci. Substancją czynną jest tu desloratadyna 2,5mg. Jego skład został tak dobrany aby nie wywoływać uczucia senności i zmęczenia. Lek ten łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa. Taki stan można rozpoznać samodzielnie przy wzmożonym:

  • kichaniu
  • swędzeniu lub wydzielinie z nosa
  • swędzeniu podniebienia
  • zaczerwienienie i łzawienie oczu

Hitaxa Fast Junior dzięki przyjmowaniu bez popijanie ulega rozpadowi w jamie ustnej. Dzięki temu łagodzi stany związane z pokrzywką.

Hitaxa fast na alergię - 10 tabletek

Hitaxa fast 5 mg w postaci 10 tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej o smaku Tutti-Frutti. W składzie posiada desloratadynę która jest substancją czynną. Swoim działaniem łagodzi objawy alergii takie jak katar, kichanie, łzawienie i zaczerwienie oczu. Preparat przeznaczony dla dorosłych i młodzieży po 12. roku życia.

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.