Sortuj po:

Alergia

Bardzo dużo osób zmaga się z alergiami, jest to uciążliwa dolegliwość, która może występować w różnych przypadkach np. po ukąszeniach owadów, podczas pylenia kwiatów i drzew, także roztocza mogą powodować reakcje alergiczne oraz składniki znajdujące się w otoczeniu człowieka. Preparaty, które znajdą Państwo w tej zakładce przynoszą ulgę podczas nieżytu nosa, kataru siennego, łzawienia oczu czy zmian skórnych. Pomagają alergikom normalnie funkcjonować i czuć się komfortowo. Produkty pomagające w dolegliwościach alergicznych są w postaci: aerozoli, żeli, tabletek, kropli oraz płynów doustnych. 

Hitaxa fast na alergię - 10 tabletek DATA 29.02.2020

Hitaxa fast 5 mg w postaci 10 tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej o smaku Tutti-Frutti. W składzie posiada desloratadynę która jest substancją czynną. Swoim działaniem łagodzi objawy alergii takie jak katar, kichanie, łzawienie i zaczerwienie oczu. Preparat przeznaczony dla dorosłych i młodzieży po 12. roku życia.

DATA WAŻNOŚCI 29.02.2020

Allegra 120 mg 10 tabletek powlekanych

Allegra 120 mg w postaci 10 tabletek powlekanych. Zawiera substancję czynną feksofenadynę chlorowodorek. Jest lekiem przeciwhistaminowym hamującym wydzielanie histaminy, która jest substancją odpowiedzialną za wywoływanie objawów alergii. Dzięki swojemu składowi łagodzi wiele objawów alergii takich jak kichanie, katar, obrzęk błon śluzowych, świąd, zaczerwienienie i łzawienie oczu oraz pokrzywkę. Przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat.

Flonidan Control 10 tabletek

Flonidan Control lek w postaci 10 tabletek. Substancją czynną jest loratadyna. Stosowany podczas alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz w przypadku występowania przewlekłej pokrzywki idiopatycznej. Jest to lek o działaniu przeciwalergicznym. Łagodzi dokuczliwe objawy alergii takie jak: kichanie, wyciek z nosa lub świąd oraz zaczerwienienie i łzawienie oczu. Przeznaczony dla dzieci powyżej 2 lat i osób dorosłych. 


Calcium + kwercetyna Duo Alergo, 20 tabletek musujących

Calcium + kwercetyna Duo Alergo jest bezsmakowym suplementem diety w postaci 20 tabletek musujących. W składzie zawiera wapń i kwercetynę. Stosowany jako uzupełnienie poziomu wapnia w organizmie. Można przyjmować profilaktycznie w krzywicy i osteomalacji, a także podczas reakcji uczuleniowych. Zawarta w składzie kwercetyna działa przeciwzapalnie oraz zapobiega tworzeniu się złogów miażdżycowych. Wapń odpowiedzialny jest za prawidłowego funkcjonowanie tkanki kostnej i właściwą pracę tkanki mięśniowej. Ogranicza reakcje uczuleniowe przez zmniejszenie przepuszczalności naczyń włosowatych i błon komórkowych. 

Xylorin Alergia, aerozol do nosa 20 ml

Xylorin Alergia to aerozol do nosa 20 ml. Stosowany jest podczas kataru siennego, alergicznego nieżytu nosa bądź uczuleń na roztocza. Pomaga w objawach takich jak kichanie, cieknący katar, przekrwienie śluzówki nosa, świądu lub łzawienia oczu. Podczas działania przechodzi z postaci żelowej w ciecz. Po zastosowaniu wraca do swojej pierwotnej formy żelu, przez co tworzy nieprzepuszczalną warstwę ochronną. Zabezpiecza wnikanie alergenów z powietrza. Zapobiega katarowi siennemu. Oczyszcza śluzówkę nosa z substancji uczulających. Zapobiega nasilaniu się objawów. Przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. 

Claritine Allergy, syrop 60 ml o smaku brzoskwiniowym

Claritine Allergy syrop 60 ml o smaku brzoskwiniowym. Substancją czynną leku jest loratadyna, która ma właściwości przeciwhistaminowe. Hamuje działanie histaminy, substancji wywołującej objawy alergiczne. Łagodzi objawy alergiczne takie jak: kichanie, wyciek z nosa, obrzęk i świąd błon śluzowych. Stosowany jest w leczeniu alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz przewlekłej pokrzywki idiopatycznej. Przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6 lat.

Otrivin Allergy, aerozol do nosa 15 ml

Otrivin Allergy aerozol do nosa 15 ml. Produkt posiada dwie substancje czynne: fenylefrynę oraz dimetyndenu maleinian. Zwęża rozszerzone naczynia krwionośne błony śluzowej nosa i gardła, zmniejsza przekrwienie i objawy stanu zapalnego. Nawilża oraz zapewnia zmniejszenie wysięku, zapobiega wysuszeniu i podrażnieniu śluzówki nosa. Posiada właściwości antyhistaminowe, czyli hamuje wydzielanie histaminy - substancji odpowiedzialnej za reakcje alergiczne. Stosowany w nieżycie nosa spowodowanego przeziębieniem lub sezonowym oraz niesezonowym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa i zatok, a także w naczynioruchowym zapaleniu błony śluzowej nosa.  Wspomagająco w zapaleniu ucha środkowego i podczas wziernikowania nosa oraz przed i po operacjach nosa. Przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6 lat. 


Calcium Hasco Allergy, syrop 150 ml

Calcium Hasco Allergy syrop 150 ml. Substancjami czynnymi leku są sole wapnia (wapnia glukonolaktobionian bezwodny oraz wapnia laktobionian dwuwodny). Syrop ma za zadanie uzupełnienie poziomu wapnia w organizmie. Wykazuje właściwości remineralizujące i przeciwalergiczne. Zmniejsza przepuszczalność naczyń włosowatych i błon komórkowych, co ogranicza reakcje alergiczne. Syrop nie zawiera sztucznych barwników i substancji smakowych.

Xylogel 0.1%, żel do nosa na katar - 10 g

Xylogel 0,1%, żel do nosa 10 g. Substancją czynną jest ksylometazoliny chlorowodorek. Preparat stosowany jest podczas ostrego zapalenia błony śluzowej nosa spowodowanego przez wirusy i bakterie, ostrego lub zaostrzającego się zapalenia zatok przynosowych, alergicznego nieżytu nosa oraz podczas zapalenia ucha środkowego. Lek stosuje się miejscowo do nosa. Po zastosowaniu zwęża naczynia krwionośne, zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa. Łagodzi podrażnienia nosa i zatok przynosowych. Zmniejsza ilość produkowanej wydzieliny, przez co łagodzi katar. Lek ma postać żelu, dzięki czemu nie ścieka na dno nosa i gardła. Doskonale nawilża błonę śluzową nosa. Przeznaczony dla dzieci od 12 roku życia i osób dorosłych.

Zdrovit Alercal Calcium + Kwercetyna complex, 20 tabletek musujących

Zdrovit Alercal Calcium + Kwercetyna complex, 20 tabletek musujących. Zawiera w swoim składzie kwas foliowy, witaminę B12, wapń oraz selen. Stosowany jest u alergików, w okresie wiosennym podczas pylenia roślin i występowania symptomów uczuleniowych. Preparat zatrzymuje produkcję histaminy, jest to substancja wywołująca reakcje alergiczne. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Bierze udział w procesie podziału komórek. Przeznaczony dla młodzieży i osób dorosłych. 

Quixx Soft, spray do nosa 30 ml

Quixx Soft spray do nosa 30 ml. Jest to izotoniczny spray do nosa zawierający wodę z Oceanu Atlantyckiego oraz jej cenne minerały i mikroelementy oraz dodatek jakim jest ekstrakt z Aloe vera. Stosowany jest do codziennej higieny nosa. Podczas zatkanego nosa i zatok w przypadku grypy, przeziębienia i alergii oraz podczas wrażliwej i suchej śluzówki nosa. Polecany także u dzieci, które nie potrafią wydmuchać nosa. Preparat pozytywnie wpływa na układ oddechowy dbając, aby pozostawał w zdrowiu. Usuwa zarazki i chroni przed przedostawaniem się do organizmu chorobotwórczych drobnoustrojów. Rozrzedza zalegającą wydzielinę oraz pomaga w jej usunięciu na zewnątrz. Oczyszcza i doskonale nawilża błonę śluzową nosa i zatok. Łagodzi objawy spowodowane niedrożnością nosa i zatok podczas przeziębienia i grypy. Spray jest bezpieczny podczas długotrwałego stosowania. Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia i osób dorosłych.


Aleric Deslo Active 2,5mg przeciwalergiczny - 10 tabletek DATA 31.03.2019

Aleric Deslo Active to lek przeciwalergiczny. Nie powoduje senności i doskonale łagodzi objawy alergii takie jak zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład na roztocza. Lek ten stosowany jest również w celu łagodzenia objawów związanych z pokrzywką. Tabletki ulegają rozpadowi w jamie ustnej, więc są łatwe w spożyciu. Opakowanie zawiera 10 tabletek.

Aleric Deslo Active 5mg przeciwalergiczny - 10 tabletek

Aleric Deslo Active to lek przeciwalergiczny. Nie powoduje senności i doskonale łagodzi objawy alergii takie jak zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład na roztocza. Lek ten stosowany jest również w celu łagodzenia objawów związanych z pokrzywką. Tabletki ulegają rozpadowi w jamie ustnej, więc są łatwe w spożyciu. Opakowanie zawiera 10 tabletek.

Amertil Bio, na alergię, 10 tabletek powlekanych

Amertil Bio jest lekiem działającym przeciwalergicznie w postaci tabletek powlekanych. Substancją czynną leku jest cetryzyny dichlorowodorek. Lek łagodzi objawy dotyczące oczu i nosa związane z sezonowym i przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa oraz objawy pokrzywki.

Zyx Bio, na alergię, 7 tabletek powlekanych

Zyx Bio jest lekiem przeciwalergicznym w postaci tabletek powlekanych. Substancją czynną leku jest lewocetryzyny dichlorowodorek. Lek jest stosowany do leczenia objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa oraz z pokrzywką.

Hitaxa fast Junior, lek przeciwalergiczny dla dzieci - 10 tabletek

Hitaxa Fast Junior to lek przeciwalergiczny przeznaczony dla dzieci. Substancją czynną jest tu desloratadyna 2,5mg. Jego skład został tak dobrany aby nie wywoływać uczucia senności i zmęczenia. Lek ten łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa. Taki stan można rozpoznać samodzielnie przy wzmożonym:

  • kichaniu
  • swędzeniu lub wydzielinie z nosa
  • swędzeniu podniebienia
  • zaczerwienienie i łzawienie oczu

Hitaxa Fast Junior dzięki przyjmowaniu bez popijanie ulega rozpadowi w jamie ustnej. Dzięki temu łagodzi stany związane z pokrzywką.

Envil katar aerozol do nosa - 20 ml

Envil katar jest lekiem w postaci aerozolu do nosa 20 ml. Zawiera w swoim składzie dwie substancje czynne: mepiraminy maleinian oraz fenylefryny chlorowodorek. Preparat stosuje się podczas zapalenia błony śluzowej nosa, objawiającego się nieżytem nosa, także w przypadku alergii. Wskazany jest także podczas zapalenia zatok. Lek przynosi działanie przeciwbakteryjne, leczy zapalenia błony śluzowej nosa. Łagodzi i zmniejsza katar, przez co udrożnia nos i pomaga w oddychaniu. Zmniejsza także obrzęk błony śluzowej nosa. Przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Sinumedin - aerozol do nosa 15 ml

Sinumedin jest aerozolem do nosa 15 ml. Zawiera w swoim składzie substancje czynne mepiraminy maleinian i fenylefryny chlorowodorek. Preparat stosowany jest podczas zapalenia błony śluzowej nosa. Wskazany jest podczas kataru i zapalenia zatok. Lek ma działanie przeciwhistaminowe, czyli hamuje wydzielanie histaminy - substancji odpowiedzialnej za powodowanie alergii. Przynosi także działanie przeciwalergiczne. Produkt zmniejsza katar, jednocześnie udrożniając nos i ułatwiając oddychanie. Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Puri-Nasin - roztwór izotoniczny 50 ml

Puri-Nasin jest roztworem izotonicznym w postaci płynu 50 ml. Zawiera w składzie wodę morską z substancją nawilżającą. Preparat stosowany jest w celu utrzymania prawidłowej higieny nosa oraz podczas uczucia zatkanego nosa. Wskazany jest w przypadku przeziębienia lub alergii. Produkt doskonale oczyszcza kanały nosowe. Chroni przed przedostawaniem się do organizmu bakterii i różnego rodzaju wirusów. Rozpuszcza zalegającą wydzielinę oraz pomaga w oddychaniu. Przeznaczony jest dla niemowląt, dzieci i osób dorosłych.

Irigasin Zestaw 12 saszetek + irygator

Irigasin Zestaw 12 saszetek + irygator do płukania nosa i zatok. Zawiera w swoim składzie chlorek sodu. Preparat stosowany jest do płukania nosa i zatok podczas: zapalenia zatok przynosowych, zatkanego nosa w przypadku infekcji lub alergii, przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok. Wskazany jest także do pielęgnacji i utrzymania prawidłowej higieny nosa i zatok. Produkt doskonale oczyszcza kanaliki nosowe i zatokowe. Nawilża śluzówkę nosa, która jest narażona na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Łagodzi infekcję i alergię oraz zapalenia zatok. Zmniejsza obrzęk śluzówki nosa i przywraca prawidłowe oddychanie. Przeznaczony dla dzieci powyżej 4 roku życia i osób dorosłych. 

Irigasin Zestaw uzupełniający - 30 saszetek

Irigasin Zestaw uzupełniający 30 saszetek do płukania nosa i zatok. Zawiera w swoim składzie chlorek sodu. Preparat stosowany jest do płukania nosa i zatok podczas: zapalenia zatok przynosowych, zatkanego nosa w przypadku infekcji lub alergii, przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok. Wskazany jest także do pielęgnacji i utrzymania prawidłowej higieny nosa i zatok. Produkt doskonale oczyszcza kanaliki nosowe i zatokowe. Nawilża śluzówkę nosa, która jest narażona na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Łagodzi infekcję i alergię oraz zapalenia zatok. Zmniejsza obrzęk śluzówki nosa i przywraca prawidłowe oddychanie. Przeznaczony dla dzieci powyżej 4 roku życia i osób dorosłych. 

Nozitix spray do nosa na alergię, wirusy i katar - 10 ml

Nozitix to spray do nosa, który wspomaga leczenie kataru, nieżytu nosa związanego z alergią, infekcji wirusowych oraz bakteryjnych, a także pozwala złagodzić objawy suchości błony śluzowej nosa. Dzięki aplikatorowi pozwala na swobodne a zarazem dobre porozprowadzanie substancji na bazie olejowej. Zawarte w składzie olejki eteryczne oraz kwa glicyryzynowy pozwala na redukcję obrzęku śluzówki nosa.

Polcrom - lek przeciwalergiczny 2 butelki po 5 ml

Polcrom jest lekiem przeciwalergicznym w postaci 2 butelek po 5 ml. Zawiera w swoim składzie substancję czynną kromoglikan sodu. Lek stosowany jest podczas występowania alergicznego zapalenia spojówek i rogówki. Preparat hamuje produkcję histaminy, czyli substancji, która odpowiedzialna jest za tworzenie reakcji alergicznych. Ogranicza także występowanie reakcji uczuleniowych. Produkt został stworzony tak, aby odczyn kropli był taki sam jak odczyn łez, przez co preparat jest bardzo dobrze tolerowany. 

Allertec Ukąszenia - aerozol na skórę 30 ml

Allertec Ukąszenia aerozol na skórę 30 ml. Zawiera dwie substancje czynne antazolinę i nafazolinę. Preparat stosowany jest podczas występowania podrażnień skóry po ukąszeniach owadów takich jak: komary, mrówki, meszki, pszczoły, os oraz inne owady, które po ukąszeniu powodują podrażnienia skóry. Produkt łagodzi podrażnienia po ukłuciu lub ukąszeniu owadów. Zmniejsza miejscowy stan zapalny, który powodują owady. Redukuje m.in. swędzenie, pieczenie, dolegliwości bólowe, stany obrzękowe szczególnie te, które mają podłoże uczuleniowe. 

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.