Sortuj po:

Akcesoria higieniczne

Kategoria Akcesoria higieniczne zawiera różnego rodzaju akcesoria higieniczne, medyczne i ochronne. Specjalne przyrządy do dawkowania codziennego leków oraz specjalne kasetki na leki na pewno pomogą w segregowaniu lekarstw. Te rzeczy bardzo dobrze sprawdzają się u osób starszych lub osób, które muszą przyjmować tabletki w różnych porach dnia. W kategorii tej można odnaleźć jeszcze patyczki do uszu, zatyczki sylikonowe do uszu, grzebienie, półmaski filtrujące oraz bańki lekarskie bezogniowe. Nie zabraknie także chusteczek higienicznych czy worków na mocz. 

Pampers Pro Care 1 - 38 szt.

Pampers Pro Care 1 są pieluszkami dla dzieci od 2 do 5 kg masy ciała - 38 szt. Pieluszki są do jednorazowego użytku. Bardzo delikatne dla skóry niemowlęcia. Wykonane zostały z bezpiecznego materiału - nie zawierają jedwabiu. Doskonale chłoną i utrzymują zawartość pieluchy z dala od delikatnej skóry dziecka. Dają dziecku duży komfort, suchość i świeżość. Produkt został wyposażony we wskaźnik wilgotności, który pokazuje, kiedy należy zmienić pieluszkę. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Pampers Pro Care 2 - 36 szt.

Pampers Pro Care 2 są pieluszkami dla dzieci od 3 do 6 kg masy ciała - 36 szt. Pieluszki są do jednorazowego użytku. Bardzo delikatne dla skóry niemowlęcia. Wykonane zostały z bezpiecznego materiału - nie zawierają jedwabiu. Doskonale chłoną i utrzymują zawartość pieluchy z dala od delikatnej skóry dziecka. Dają dziecku duży komfort, suchość i świeżość. Produkt został wyposażony we wskaźnik wilgotności, który pokazuje, kiedy należy zmienić pieluszkę. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Pampers Pro Care 0 - 38 szt.

Pampers Pro Care 0 są pieluszkami dla dzieci od 1 do 2,5 kg masy ciała - 38 szt. Pieluszki są do jednorazowego użytku. Bardzo delikatne dla skóry niemowlęcia. Wykonane zostały z bezpiecznego materiału - nie zawierają jedwabiu. Doskonale chłoną i utrzymują zawartość pieluchy z dala od delikatnej skóry dziecka. Dają dziecku duży komfort, suchość i świeżość. Produkt został wyposażony we wskaźnik wilgotności, który pokazuje, kiedy należy zmienić pieluszkę. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Pampers Pro Care 3 - 32 szt

Pampers Pro Care 3 są pieluszkami dla dzieci od 5 do 9 kg masy ciała - 32 szt. Pieluszki są do jednorazowego użytku. Bardzo delikatne dla skóry niemowlęcia. Wykonane zostały z bezpiecznego materiału - nie zawierają jedwabiu. Doskonale chłoną i utrzymują zawartość pieluchy z dala od delikatnej skóry dziecka. Dają dziecku duży komfort, suchość i świeżość. Produkt został wyposażony we wskaźnik wilgotności, który pokazuje, kiedy należy zmienić pieluszkę. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.