Sortuj po:

Akcesoria

W tej kategorii odnajdziemy niezbędne akcesoria dla mamy i dziecka. Każde dziecko potrzebuje smoczka, gryzaka czy butelki do picia i jedzenia. W naszej ofercie nie zabraknie tych elementów. Znaleźć można jeszcze laktatory oraz wkładki laktacyjne dla karmiących mam. Posiadamy także coś dla starszych dzieci m.in kubki i butelki do nauki samodzielnego picia. Wszystkie akcesoria, które znajdują się w tej kategorii są bezpieczne i bez obaw można używać ich razem ze swoimi pociechami. 

Wkładki laktacyjne Penaten Mama - 50 szt.

Wkładki laktacyjne Penaten Mama - 50 szt. Produkt przeznaczony jest dla mam, które karmią swoje pociechy piersią w celu uniknięcia przeciekania mleka z piersi na bieliznę oraz ubranie. Wkładki są bardzo dobrze dopasowane do ciała i świetnie przylegają. Są niewidoczne, nie przesuwają się i nie wypadają. Zapewniają dobre wchłanianie, a co ważne przepuszczają powietrze. 

Producenci

Popularne Kategorie

Grupy produktowe

Wszystkie grupy

Grupy zaczynające się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Grupy zaczynające się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Producenci

Wszyscy producenci

Producenci zaczynający się od liczby:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Producenci zaczynający się od litery:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


© 2016 aptekapropolis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.